Ģīļa lāzer klinika - bezatbildība

Izgrieza dzimumzīmi,aizšuva.Nekādas rētas apkopes nedēļas laikā.Sākās iekaisums un tam sekojošas problēmas.Un vēl neticiet sākuma cenai ko raksta cenrādī.Pie kases būs jāmaksā divas reizes vairāk.. jo dakteris jau nezin..Pirms tam lasīju atsauksmes,domāju ka tas ir ar citiem.Diemžel laikam atsauksmes jālasa pirms dakteru apmeklējuma.Viss atbilst lasītajam šai klīnīkai.

K Kiki12345 16.06.2014

Делали лазерную шлифовку небольшого шрама ребенку у Валдиса Гилиса (Baznīcas iela 31). Просто ужас. В результате шрам стал еще больше, сжег лазером здоровую кожу вокруг. Сделали целый ряд процедур лазером, но в результате от его "работы" стало только хуже. Шрам из маленького превратился в большой и стал еще больше выделяться на коже. Медицина превратилась исключительно в бизнес. Никому не рекомендуем этого "горе-врача"! Теперь после визитов к этому "специалисту" ребенку придется делать пластическую операцию. Денег заплатили за это очень много, а теперь еще и пластика нужна, чтобы исправить его "работу".

A atiz 07.05.2015

Сегодня была на приеме у Анны Берзиня. Врач очень понравилась, добрая и все толково объяснила. Так как я удаляла сразу много родинок врач не посчитала самые маленькие и сделала приятную цену за прием.

L lēdija77 07.05.2015

Man pirms 13 gadiem grieza uz sejas pumpu, pēc dażām dienām dabūju asinsaindēšanos, sepsi, viss žoklis, seja bija strutās, aizveda uz dzirciema pie Kondraš, dr, izoperēja, saveda visu kārtībā! Bet tā, kā man tieši bija kāzas tajā laikā, rētas visās fotogrāfijās redzamas, un vēljoprojām rētas uz sejas dēļ dr.ābelītes ģīļa klinika...murgs...

V vilks.janis 15.05.2015

Noteikt esi īpašs gadījums, man viss bija ideāli, neko sliktu par šiem nevaru teikt, un šādu gadijumu noteikti nav daudz

M morgans 10.07.2015

Acimredzot vilks.janis pats sev nezinot ir kļuvis īpašs gadījums kuram paveicies.

A Aina Plūmīte 13.11.2018

SIA "MIA-ŅAU"
Sliktāku cilvēku un ķirurgu grūti pat iedomāties!
Kādreiz šis lopa man Daugavpilī tasīja krūšu operāciju. It kā slimnīcā, bet čeku neiedeva. Uz šo brīdi opererācijas "Krūtis" sausais atlikums ir šāds: -(mīnus) 3000 lati un + 4 krūtis.
Pareizāk sakot, krūšu implanti nebija pienācīgi nostiprināti, un ātri vien aizgāja savus ceļus. Tas vēl būtu saprotams. Un viegli izsakidrojams ar to, ka šim draņķim rokas neaug no pareizas vietas. Taču, kad pieprasīju kļūdu labot, un agriezt vismaz savas krūtis, bet liekās noņemt, tas lops pateica, ka mani nepazīst, un ja gribot izņemt implantus, tad lai maksājost! Neko pierādīt neizdevās, kā nekā Daugavpils mēra un komjauniešu matrača gultas biedrs, un viens no vadošajiem viņas aplociņa locekļiem...
Dedz ellē suns!

T Tiger revenge 21.10.2021

Mums līdzīgs gadījums, drīz viņam pašam vajadzēs plastiskā ķirurga palīdzību