Čili Pizza

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Čili Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Sāksim ar to, ka ar draugiem esam diezgan pacietīgi, saprotoši klienti, jo vienmēr visu varam pieciest, kā arī ir pieredze tādā darbā, bet šoreiz... Ēdienu katram pasniedza citā laikā, picas gaidījām 1h 30 min un tāpat atnesa nepareizās picas (par cik negribējām gaidīt vēl 1 h 30 min. , tad apēdām tās pašas) arī dzērienus atnesa tad, kad daļu no pamīšus atnestajiem ēdieniem, bijām apēduši. Nebija arī normāli tas, ka draugiem pie blakus galdiņa picā bija stikls. Nu tas tā, īsāk sakot..

B BP 30.05.2019
Komentāri 3 Picērijas

Čili Pica - Krāpšana

Krāpšana Pasūtītas picas 2 gb lielākās, satāvdaļu trūkums konstatēts, vismaz lielie zaļie pipari nebija uz picām, uz sūdzību nekāda reakcijas nebija, nepatīkama pēcgarša palika, speciāli tās picas pasūtīju dēļ pipariņiem, var gan uzslalvēt can can picēriju, saprotams, ka akropole nesen atvērās, bet atrada risinājumu, trauciņu nav mērcītem iedeva visu pudeli un 3 reizes pēc kārtas, cik nu pāris reizes 10 gados bija pāris kļūdas vienmēr atlaidīti vai mērcīti uzdāvina, bet nu tik rupja kļūda kad man picai...

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Manas pusdienas izmaksāja 21.90 eur. Iedodod naudas zīmi 100 eur. Viesmīle atnesa man atlikumu, kura sastāvēja no 8.10 eur sīknaudā (dzeltenās monētas) . Atteicās pieaicināt restorāna menedžeri. Aizbildinājās ar to, ka neesot citas naudas, aicināju šo situàciju risināt aizejot uz kādu no veikaliem vai banku, uz ko saņēmu atteikumu.

Čili Pica - Apdedzināta pica

Apdedzināta pica Kārtējā sūdzība par nekvalitatīvi pagatavotu picu restorānu tīklā “Chilli Pica”, rīgā, t. C. “rīga plaza”. Nav pirmā reize kad saņemu picu ar apdedzinātu pamatni un bez garšas. Bet laikam šis uzņēmums pilnībā ignorē klientu vēlmes, risinājumus un sūdzības, jo atrisināt netaisās neko.

M mikzzm 15.05.2019
Komentāri 2 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Briesmīgs serviss. Ir piedodams, kad pieņem darbā jaunu pavāru vai viesmili un kādreiz kaut kas nav gluži tā kā tam būtu jabūt, bet neciešami paliek tad, kad tas notiek regulāri katru reizi. Tiek sajaukti pasūtījumi un tas laiks kas ir jagaida lai atnestu pustdienas vienmer sasniedz vairāk kā stundu kur nu vēl ja ēdiens ir jāsamaina lai iegūtu vēlamo ko biji pasūtijis, plus vēl stunda" atnesot ēst jau bijām paēduši, kad tikai pagatavots un atnests četrus gadus jaunam bērnam kurš visu to laiku...

X Xxx 14.05.2019
Komentāri 3 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien ar ģimeni iegājām paēst Čili Pizza kas atrodas T/c Akropole. Mēs apsēdāmies pie galdiņa kamēr kāds viesmīlis pie mums piegāja pagāja apmēram minūtes 15. Pieņēma pasūtīju nezinot to ka nav šampinjonu kremzupas. Kad atnesa meža sēņu zupu viņa bija auksta. Par mafijas picu vispār aizmirsa ka tika pasūtīta. Viesmīlis vairākas reizes nāca pie mums jautāja vai atnest rēķinu neskatoties ka nebija atnests viss mūsu pasūtījums. Sajūta bija tāda lai mēs ātrāk aizietu projām. Apkalpošana vienkārši graujoša.

Čili Pizza, Stokmann - Slikts serviss

Slikts serviss ⚠️ ATTENTION Es zināju, ka Čili Pizza nav labākā picērija, bet kā tā var apkalpot cilvēkus? Pirmdien, es pasūtīju 4 picas ap 13:30, lai tās būtu gatavas uz 17:30. Samaksāju. Kā jūs domājat, kas notika, kad es atnācu saņemt manu pasūtījumu 17:30? Saņēmu atbildi, ka pavārs aizmirsa par pasūtījumu, bet apsolīja to izdarīt 6 min laikā (4picas!) Es ļoti steidzos, lai nenokavēt dēļ Čili Pizza, un nepaskatījos, kā izskatās manas picas. Bildēs jūs varat redzēt, ko es saņēmu. Tāds kauns bija piedāvāt...

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss "Čilli Pizza" Restorāns T/c "Akropole" neiepriecināja ar savu personālu. Atnākot 27. Aprīlī, sestdienā, pēc 18: 00, ap 20 minūtēm jāgaida viesmīlis no lielā lēruma viesmīļu, kas tur strādā, apsēžoties pie galdiņa. Jāsēž un jāgaida kamēr tevi kāds pamanīs, kamēr pārīts meiteņu-viesmīļu stāv pie pavāra letes, kaut ko ķiķina viena otrai uz auss, pēc tam skaļi smejoties. Pieņemot pasūtījumu, viesmīle neiegaumē to, nāk pārjautāt, kaut arī bija pieņēmusi pasūtījumu ar blociņu rokās, kuru nebija...

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Esam pašlaik Dominas Čili picā ieslodzīti. Viesmīļi nenāk pie mums, lai mēs samaksātu maksu par picu. Citās picērijās tā nav.

Chili Pica - Neapkalpošana, runāšana pretī.

Neapkalpošana, runāšana pretī. Atnākot uz chili picu mums paziņo viesmīle ka neapkalpos un lai ejam uz citu zonu sēdēt, jo redzot tā ir viņas zona un ja mēs būsim viņas zonā viņa mūs neapkalpos. Mēs šeit esam bieži viesi vismaz 4 reizes nedēļā. Bet viņa saka ka esam nepieklājīgi jo redzot iepriekš uzrakstījām sūdzību jo mums bija 6 personu galdiņš un viņa 4 personām no 6šām atnesa nepareizu ēdienu un vēl teica ka pieklājīgi ir nevis pateikt ka ir sajaukts ēdiens un ka būtu jauki ja atnestu pasūtīto ēdienu nevis citu. Viņa...

Čili Pica - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Kopa ar sievu šodien nolemjam iet čili pica un pavakariņot tur. Pasūtījām izvēlēto ēdienus. Uzreiz mums pateica ka vajag mazliet uzgaidit. Ok, gaidam. Pagāja 40 min, ēdiens nav gatavs. Vissmieklīgākais ir ka cilvēku uz to bridi bija 5-6. Atnāca pavars, un vienkarsi teica, ka ēdiens bus gatavs vel pēc 30 min! Tas ir totāls murgs. Viens oficiants un viens pavārs uz pariem cilvēkiem, un nevar apkalpot klientus par noteiktu laiku. Lai dabūtu ēdienu musdien vajag gaidit pusotru stundu? Kurs apmaksas man manu zaudētu laiku un slikto garastāvokli?

Čili Pica Stockman - Slikts serviss

Slikts serviss Internetā rakstīts, ka čili pica atverās 9: 00, ar draugu aizejam 10: 00, gaidam 20mkn līdz kāds pienāks, rezultātā pati pieeju pie kases, jautāju pēc viesmīļa, man paziņo, ka neviens darbā nav ieradies. Saka lai apsēžos un gaidu. Tas ir normāli? !?

Čili Pica - Slikts serviss, auksts ēdiens

Slikts serviss, auksts ēdiens Apkalpošana drausmīga! Ēdienu gaidījām precīzi 1h30 min, turklāt vēl jāpiekodina, lai notīra galdu. Atnesot, ēdiens auksts, bezgaršīgs un burtiski nebaudāms. Kā arī apkalpošana briesmīga, viesmīle knapi saprot un runā latviešu valodā, uz uzdotajiem jautājumiem knapi var atbildēt! Pēc šādas pieredzes, čili pizza vairs iegriezties noteikti nevēlos.

Čili Pica lielveikalā "Zoom" - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte 14.04. - pasūtīju šampinjonu krēmzupu, kurā bija kaut kādi rūgtas garšas gabaliņi-kunkuļi.. Viesmīle paskaidroja, ka tie ir zilā siera gabaliņi. Uzskatu, ka siers bija sliktas kvalitātes - jo tam bija rūgta garša. Bija arī diezgan ilgi jāgaida līdz pienāca viesmīle, tātad serviss varētu būt labāks.

I Inese 16.04.2019
Komentāri 2 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss В субботу около 16:00 решила зайти в Čili pica, что рядом со u/v Stockmann. Простояв рядом со столиком, где еще не было убрано за предыдущими клиентами, как минимум 5 мин. "поймала" официанта, чтобы убрал посуду. Посуду убрал, а крошки, вернее остатки еды, которые предыдущие клиенты мимо тарелки пропустили, оставил. Думала, что вернется убрать и крошки, но не тут-то было! Еще ждала 10мин., пока уберет остатки еды. В итоге, когда я уже смогла сесть за столик, официант сообщил, что теперь придется ждать как минимум 40 минут в ожидании еды! После этого собралась и ушла. Больше туда ни ногой!

D diffy 16.04.2019
Komentāri 0 Picērijas

Slikta, nekompetenta apkalpošana - Krāpšana, netīrs serviss

Krāpšana, netīrs serviss Labdien, nezinu ar ko nodarbojas saucamie floristi, veikals matīsa iela 107, ir netīrs un nekopts, ziedi ir veci un bez kvalitātes, pirku pušķi, ziedu kvalitāte vienkārši briesmīgi, pušķis bija no iekšas puvis, puķes sausas nelielas, netīras vinu pudeles, perdeveja teica, ka pušķis ir svaigs, esmu vīlusies darbinieku nolaidība, un tādā nav pirmā reize, sukulenti nekopti, bāzes teritorijā atkritumi, un nekopts apkārtnē, manuprāt vajadzētu sakārtot.

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Jaunajā lielveikalā Akropole ir slikts apkalpošanas serviss. Ar draugu gaidījām 30 minūtēs lai kāds beidzot pienkatu un pieņemtu pasūtījumu. Citus cilvēkus kuri ir jau pasūtījuši pasūtījumu, apkalpo nepārtraukti. Lai pienaktu un apkalpotu bija skaļi jāizsauc, tad tikai pienāca un pieņēma mūsu pasūtījumu

E Etjens 10.04.2019
Komentāri 1 Picērijas

Čili Pica - Viesmīlība

Viesmīlība Ienākot ēstuvē mums netika laipni norādīta brīvo vietu galdiņš, vien izteikta frāze, labdien, ļoti vienaldzīga attieksme. Paši atradām brīvu galdiņu, uz kura bija no iepr. Klienta atstāta ēdienkarte. Aplūkojot piedāvājumu biju gatava veikt pasūtījumu. Uzrunāju viesmīli (vidēji 165. Cm auguma, tumšiem matiem, saņemtus astē) , kura atcirta lai gaida citu viesmīli. Nogaidot vairāk par pusstundu, viesmīle nepienāca, nesekoja arī atvainošanās.

B blondex 19.03.2019
Komentāri 5 Picērijas

Čili Pica Stockman - Nepievērš uzmanību

Nepievērš uzmanību Iegāju nobaudit pusdienas čili pica kas ir Stockmanna. nosēdēju ar cerības pilnam acim 30 minūtes kad beidzot kads no oficiantiem pienāks pie manis ... ta ari nesagaidīju. cilvēku ari nebija daudz , lai nebūtu laika pienākt un neapkalpot. laikam vinniem bija svarīgāk bruzmēties pie virtuves letes...

Čilli Pica - Apkalpošana

Apkalpošana Nevaru saprast, ko esmu izdarījusi tādu viesmīlim, kad viņš tik lēni nes ēdienu, tā nav pavāra vaina, jo pavārs nevar uztaisīt aukstu ēdienu, kad viņam vajag būt siltam/karstam viesmīlis tik lēni visu dara un ar tādu sejas izteiksmi, itkā viņam nospļauties uz klientiem. Ja pat tā arī ir, tad, lai nestrādā ar klientiem + vīns ir nepieklājīgs pret klientiem un visu laiku kaut kur pazūd Čili Pizza centrā pie Stockmann, jau ne pirmo reizi mani pieviļ ar tādu attieksmi