Julija Korenika - Slikts

@korenika. Kosmetologs
Julija Korenika kas sevi prezente kā ārsts kosmetologs nav nekāds ārsts un kosmetologs, bet ir nesen tikai skolu beigusi. Melo visiem. Un viņai nav medicīnas izglītības. Apkrāpj tādā veidā cilvēkus, jo pati no tā neko nezina un nesaprot, bet tēlo, ka visu zin. Nekādā gadījumā pie viņas negriežaties, viņai nav ne medicīnas diplomu un nepieciešamās izglītības. Sniedz pakalpojumus kurus nedrikst sniegt. Jūlija korenika piedāva visādus botoksus un šprices sašpricēt jums un no medicīnas vispār neko nesaprot.

E

Pilnīgi piekrītu

K KJGM 29.06.2023

Tiešām, neatradu par viņu nekādu informāciju internetā. Parasti jau tie, kuri skaitās, kā medic.personas, tiek norādītas neslimo.lv mājas lapā. Par šo meiteni VISPĀR nekādas informācijas... Paldies, ka pabrīdinājāt!

M Marta z. 06.07.2023

Arī man šī meitene ne tikai stādījās priekšā kā ārste ,bet arī precizēja ,ka ir Stradiņu klīnikas Ārsts reanimatologs un norādīja uz savu apģērbu ar Stradiņu logo . Kosmetoloģija esot viņas hobijs .
Kā vēlāk noskaidrojās meitenei ir tikai 22 gadi viņa nav ārste , nekādi nevar būt . Labākajā gadījumā ir medicīnas studente , kura klaji melo saviem klientiem.
Arī neko par uzņēmumu vai studiju nekur nevar atrast tikai instagram lapu @pro.kosmetologija. Pat uz kabineta durvīm nav nekāds uzraksts vai speciālistu vārdi .
Jūlija nav mediķis .

I IrinaIv2023 23.08.2023

Vina ir krapniece. vina pienem cesu iela 31,k-3 4 stava pro kosmetologija. Diplomu uz izglitiba vinai nav.

L lalalaurar 29.09.2023

Arī man ir slikta pieredze ar šo kosmetoloģi, viņa neatbild uz zvaniem un ziņām un pierakstu atceļ pus h pirms ierašanās, zinot, ka braucu tālu ceļu.

B Babyboo 01.11.2023

Nesen bija nepatīkama pieredze pašai, atsaucoties uz piedāvāto akciju viņas instagramā. Piedāvāja dažādus preparātus un pielietojumu, kas nelikās nekas slikts.Procesa laikā pierunā lai neveic visu procedūras preparātu vienā seansā, bet atnāk pēc divām dienām, summu paņemot visu uzreiz. Pieraksta dienā atceļ pierakstu un vairs neatbild, pazūd. Es samaksātu arī kaut kādu “ne akcijas” cenu, bet šāds klientu piesaistes un apkalpošanas stils manī izraisa šoku un aizkaitinātību. Iztērēts laiks un nauda! Jautājums vēl protams ko viņa man tur salaida, jo preparātu neparādīja .Pēc šāda izgājiena ,apšaubu šo cilvēku ļoti pamatīgi

E Elis890 07.11.2023

E Elis890 07.11.2023

Profesionālā Kosmetoloģija Rīgā [slēpt]@pro.kosmetologija) nekad nekad negriežaties pie Jūlijas Korenikas,krāpniece un mele, kas neko no medicīnas un kosmetoloģijas nesaprot.Paskataties kā Julija Korenika pati izskatās, mute šķība, parūka uz galvas, visa seja izķēmota, izskatās pēc mērkaķa. Viņa nav nekāds kosmetologs, ne pat kosmētiķis. Nesen skolu beigusi. Domāju apkrāpatajiem jāraksta policijā iesniegums. Internetā informācija arī, ka apkrāpusi cilvēkus saistībā ar apģērbu tirdzniecību

K Kita1002 24.11.2023

Jūlija Korenika nav nekāda ārste! Man stādijās priekšā kā ārste, lai gan nav nekādas medicīnas izglītības. Pie vinas biju uz 2 pierakstiem, palielināju lūpas un rezultāts nekāds. Lūpas kādas bija tādas arī palika. Samaksāju par to lielu summu un uz zvaniem, un sms neatbild tiklīdz pretenzijas. Nav ne jausmas, kādu preparātu vina ielaida lūpās, aizdomas, ka kādu lētu preparātu ( kas nav domāts lūpu palielināšanai) vai ūdeni, jo rezultātu nekādu nav! Jautājums, tad kāda tur vel sterilitāte? Vai vispār to veic un zin, kas tas ir!
Neiesaku šo salonu, esiet uzmanīgas!

K Kita1002 24.11.2023

Kā arī vēlos minēt, ka viena pazina gāja pie vinas uz kautkādu sejas attirišanu un vina pat to neprot! Viss tika darīts ātri un nekvalitīvi. Un rezultātu nebija, ieguva kautkādus sejas izsitumus! Un par to 60 eiro.

A Alin29292 13.02.2024

Pilnīgi piekritu! Nav nekāda izglītības
Meitenei 23 gadi
Tagad savu instagram un Facebook izdzēsa, varbūt strāda citos profilos

S Santa1.0 19.02.2024

Turpina strādāt, pārvācās uz citu vietu un turpina piedāvāt nelikumīgus pakalpojumus. Bez jebkādas izglītības. Facebook Julija Kosmetologs , Instagram: riga_kosmetologija
Esiet uzmanīgas!

M Madara122 21.02.2024

Parvācās uz L'Emilia Beauty salonu, Rīgā Tomsona ielā 39 k-1 un turpina piedāvāt nelikumīgus pakalpojumus, neskatoties uz to, ka ir aizliegums no Veselības inspekcijas.

V Viktorija Rezajeva 26.02.2024

NEREKOMENDĒJU! DĒVĒ SEVI PAR JULIJU AKOPOVU! VAR SAUKT SEVI CITĀ VĀRDĀ UN UZVĀRDĀ! IESPĒJAMS JŪLIJA KORENIKA! DARBI INSTAGRAMĀ NAV VIŅAS!
NEKĀDAS PATIESĪBAS, VISĀ VIENI MELI! NEEJAT PIE VIŅAS! SĀKOT NO MATIEM LĪDZ PĀREJAM, VISS MELI!

I Inga Suberte 22.03.2024

Uzstājās cita cilvēka vārdā- Juliju Akopovu! Esiet uzmanīgas!
Julijai Korenikai nav izglītības skaistumkopšanas jomā! Melo visur! Esot parādā pus Rīgai! Policijā vairaki iesniegumi. Krāpniece un aferiste!

K Kitija Anele 30.03.2024

Jauns nasaukums SKAISTUMA_COSMETOLOGY
Ko tik neizdomā, lai turpinātu "spēlēties" ar cilvēka veselību un skaistumu.

Z zvirbule 14.04.2024

17 reizes mainija instagramu , sobrid ir mana_kosmetologija
Esiet uzmanigas. Apkrapa

в Виктория 14.04.2024

Сейчас у нее новое название странички в инстаграм: mana_kosmetologija
И специалист, которого она рекламирует , так же не имеет должного образования , не числится нигде, как врач , косметик. О ней вообще нет никакой информации в интернете и в соц.сетях. Будьте очень осторожны!