Meklēšanas rezultāti

Ss.com - Krāpšana, naudas līdzekļu zādzība (Sūdzība)

Krāpšana, naudas līdzekļu zādzība Vēlos informēt, ka portāls ss.com izceļas ar ļoti augstu organizētās noziedzības līmeni! Vai kāds zin, kurš viņus piesedz? Nu nevar organizācija gadiem apzagt simtiem cilvēku un tik teicami slēpties, ka neviens nevar viņus atrast! Es iemaksāju naudu 10.- eu, un pat nepaspēju ielikt sludinājumu! "Redaktors" veikli nobloķēja manu profilu un viss! Tā bezspēcība tracina visvairāk! Ne tu vari viņiem piezvanīt , jo ofisa tālrunis 67333317, nekad neatbild, un uz e-pastiem arī neviens nereaģē. Ofisa...

Ss.com - Удаление аккаунта и объявлений (Sūdzība)

Удаление аккаунта и объявлений Ss.com без объяснения причин удалил мой аккаунт, на котором были деньги и все мои объявления, которые я ставила несколько лет без изменений. Просто продлевала срок, не меняя текст. Мошенники. У моего мужа тоже там был аккаун на фирме несколькл лет и на счету было 100 евро, тоже вчера так же заблокировали и всё удалили. У меня нет слов. На письма не отвечают!

Ss.com - Обманщики (Sūdzība)

Обманщики SS.com -- бессовестные мошенники . Абсолютно ОТКРЫТО просто ПРИСВАИВАЮТ деньги за объявления. Оставляют людей просто в дураках. Это возмутительно! И непонятно, почему полиция и службы правопорядка бездействуют, позволяя открыто обманывать людей.

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Добрый день. Сайт ss.com без объяснения причин блокирует свои аккаунты. У меня 5 знакомых за несколько дней пострадало. Происходит это так, мы пополняем свой счет аккаунта, кто по 5 кто сразу по 20 евро. Переводим им деньги на их счет, деньги приходят на счет им и как только ты хочешь опубликовать объявление сразу выскакивает таблица о каком то нарушение. Связаться можно только с редактором написав им. Номера телефона у них нет. На вопрос что было нарушено они сразу блокируют аккаунт с...

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Pērc bērnu mantas, auto krēsliņus u. C. Un tad atkal liec ss.com un pārtirgo par augstāku cenu. Sludinājumā aprakstā melo, ka it kā tirgo savas mantas, kas ir pēc viena bērna, gandrīz jaunas un tml. Izmanto numurus 24813335 un 25993840. Jauna krieviete. Nekaunīgi tirgojas un melo, neiesaku kaut ko viņai pārdot un vispār kontaktēties ar minēto personu!

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Šo portālu tak neviens nekontrolē. Vieni brīdi centās konteolēt un pārslēdza sevi uz ss.com pēc lursoft datiem, teikšu tā - ienesīga bizness. Tagad gribu apskatīt savu profilu, bet man redz vajag papildus e-pastu. Nu sorry, ne visiem patīk izdomāt miljons e-pastus, jo man ir tikai viens, kuru mainīt arī negrasos un jaunu vērt vaļā man nav vajadzība. Stulbums. Jo man kontā vēl ir nauda, kuru tagad pazuadēšu vai arī jau ie pazaudēta, jo iepējams tāda bija mērķis ar šīm neskaitāmajām e-pasta adresēm.

Ss.com - Portāls piesavinās naudu no mana personīgā konta (Sūdzība)

Portāls piesavinās naudu no mana personīgā konta Esmu iemaksājusi naudu ss.com personīgajā kontā, un pašlaik šīs naudas atlikums ir €3,44. Vēlējos pagarināt sludinājuma termiņu, summa € 0,49, un apmaksāt to no sava personīgā konta, bet man tiek prasīts kontu papildināt, kaut ar 3,44 ir vairāk nekā pietiekami, lai apmaksātu 0,49. Uz manu jautājumu redaktoram saņēmu atbildi, ka "laiku pa laikam drošības apsvērumu dēļ nepieciešams veikt bankas pārskaitījumu". Wtf? ! Kāpēc lai es nevarētu lietot naudu no sava konta? Un kāpēc lai maksāju vēl naudu šājā kontā, kuru nevaru lietot?

Ss.com - Sludinājumi (Sūdzība)

Sludinājumi Ss.com visticamāk nav neviena, kas varētu atbildēt uz jebkādiem iebildumiem. Man neievietoja sludinājumu portālā jau trešo reizi, lai gan par to korekti samaksāju un visu izdarīju. Pat iemesls netika atsūtīts. Vienkārši nekas joprojām nav publicēts. Uz e-pastime šeit arī neviens neatbild un laikam nemaz neuztraucas atbildēt. Laikam jāliek citos sludinājumu portālos,

Ss.com - Nebūs (Sūdzība)

Nebūs Ieteiktu uzmanities no visiem tiem, kas SS.COM piedāvā privātos aizdevumus. Tos nesaņemsiet. Šie cilvēki vēlas Jūs apkrāpt, vai nu izkrāpjot intenetbankas datus vai pieprasot mistiskas priekšapmaksas. Nekad neiesaku Jums sadarboties ar šiem vietējiem vai ārzemju “kreditdevējiem”. Tā visa ir fikcija, nekādu aizdevumu Jūs nekad nesaņemsiet, tikai iztērētu laiku.

Ss.com - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Esmu ļoti vīlies ss.com pakalpojumos. Iesniedzu sludinājumu, apmaksāju to un nemaz tas netika publicēts bez jebkādas naudas atmaksu. Sazinaties ar so uznemumu ari nav iespejams, jo mājas lapā nav norādīts kontakttālrunis, uz nekādiem e-pastiem neatbild, jo viss notiek automātiski. Iesniedzu korekti aizpildītu sludinājumu un esmu ļoti vīlies, ka tas nav ticis publicēts. Atmaksājiet naudu

Ss.com - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Ss.com nodarbojas ar krapsanu. Tiek iesniegts sludinājums, tas ari apmaksāts, bet beigu galā sludinājumu publicèšana tiek noraidita un nauda nemaz netiek atgriezta atpakal. Ar nevienu sazināties nav iespējams, jo portālam nav nekādu kontaktu vai telefona , uz kuru piezvanīt un izteikt savas pretenzijas. Sludinajuma teksts bija sagatavots korekts un patiess. Atmaksajiet naudu.

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana ! Uzmanību! Vietnē ss.com uzdarbojas krāpnieks. Dzīvokļu sludinājumos tiek ievietots sludinājums ar vēlmi izīrēt skaistu dzīvokli par saprātīgu summu - virs 200€. Sludinājuma tekstā tiek minēts, ka zvanīt var pēc pulkstens 18 vakarā, taču, ja dzīvoklis ļoti ieinteresē, (kas noteikti tā arī ir, jo dzīvoklis tiešām ir glauns un īres maksa nav liela) tad var rakstīt īsziņu ar tekstu, kurā iekļauta dzīvokļa adrese. Uzrakstot ziņu, izīrētājs palūdz rakstīt whatsappā, jo tur ātrāk atbildēšot...

Ss.com - Обман (Sūdzība)

Обман У меня на счету ss.com 3.75 бонусы 57 центов. Не могу подать не одно объявление. Сайт требует пополнить счет, написал жалобу. Ответили. В целях безопасности пополните счет. Пытался добиться объяснения. Не отвечают. Деньги не возвращают. Идет явный обман. Может посоветуетe куда можно пожаловаться, дело не в деньгах, дело в принципе, наказать беспределшиков.

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Ss.com ir zaglu banda, kad it kā parkapjot portala noteikumus dzes un blokē ar visu naudu, tas laikam tapec, lai vid neuzietu, patiesibā zog naudu nepamatoti, godigi kantori ir apmeklejami ari klatienē, bet sis kantoris nav ir kaut kada adrese vasaras 7-25, atdodiet noladetie zagli manu naudu nozagto savadak iesu uz ekonomikas policiju, un pateretaju tiesibu centru. Un vidu bet mani maksajumi ir redzami bankas kontā.

Ss.com - Krāpnieki (Sūdzība)

Krāpnieki Gribēju ievietot sludinājumu. Sākotnēji to piedāvāja ievietot bezmakasas, tad jau tālāk tomēr tika pieprasīta maksa par sludinājumu un pēc sludinājuma apmaksas caur internetbanku tālāk nekas nenotika. Maksajums tika veikts, taču apmaksātais sludinājums tā arī neparādījās. Ss.com, vari rakstīt kaut simtiem ziņojumu nekādas reakcijas. Atkārtoti ievietot sludinājumu vispār vairs neizdodās, jo šāda iespēja tagad man ir bloķēta. Nu vispār ideāli sanāk, maksāju par tukšu gaisu.

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Ss.com krapneki! Pijelaudi kaukr kljudu sludinajuma izdesa visas 8 manas sludinajumi! Uz 20 euro naudu neatgereza un vel aizblokeja monu kontu kas atrodas uz vinjas servisa a tur vel apmeram 15 euro! Rakstiju vinijem caur internetu neatbildeja! Rakstiju vestuli pa latvijas pastu ari nav atbildi! Es tacju vinjas klijents ka ta! Ko darit? Uz vinja saiti pat tel nav

Ss.com - Krāpšana un persona apliecinošu dokumentu pieprasīšana (Sūdzība)

Krāpšana un persona apliecinošu dokumentu pieprasīšana Ievietoju sludinājumu sakarā ar darba piedāvājumu. Pirmkārt tika paņemti 7.50 eur par to un pēc pāris h bez paskaidrojumiem sludinājums izdzēsts. Sazinājos ar administrāciju un no epasta [slēpt]@ss.com no manis pieprasa personas apliecinoša dokumenta bildi, pretēji sludinājums netiks atgriezts un nauda arī... Esiet piesardzīgi!

Ss.com - Nesaprotu. (Sūdzība)

Nesaprotu. Meklēju darbu un vēlējos ielikt sludinājumu ss.com. Lai ieliktu sludinājumu, vajag iemaksāt naudu, kas ir saprotami, taču minimālais apjoms ir 25 euro. Nopietni? Man pēdējā nauda jāatdod par 1 sludinājuma ievietošanu? Agrāk bija 1 euro. Klaja ņirgāšanās.

Ss.com - Krāpšana! (Sūdzība)

Krāpšana! Luk, jūsu ss.com kuru jūs tik loti aizstāvējāt. Reklāmas cena par istabas/dzīvokli izīrēšanu pat 19 eur kur vel redzēta tādi zelta sludinājumi? Zagļu kantoris

Ss.com - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Labdien! Esmu saskārusies ar problēmu ss.com portālā. Ievietoju maksas sludinājumu par nekustamā īpašuma darījuma veidu ''izīrēšana''. Kā rezultātā sludinājums tika publicēts, bet pēc neilga laika tika dzēsts automātiski, jo neatbilda noteikumiem pēc 5.7 punkta. Cenā esmu ierakstījusi 10 eiro dienā. Un sludinājuma tekstā arī pierakstīju to cenu kopā ar PVN. Esmu vairākas reizes to rediģējuši, arī cenu ņēmusi nost, bet izmaiņas netika saglabātas un turpina rakstīt, ka esmu pārkāpusi noteikumu...