www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

AtrisinātaSs.com - Krāpšana

2021. Gada janvārī, atsaucoties uz sludinājumu portālā www.ss.com izvietoto informāciju sadaļā transports – ūdens transports – ūdens motocikli, un sazinoties pa tālruni 29575039 ar Vladislavu Dolgovu u tika pieņemts lēmums iegādāties ūdens motociklu Sea Doo park lu4564, kur izmaksas kopā ar piekabi sastādīja 6500 eiro. Pārdevējs organizēja motocikla apskati pie vienas daudzdzīvokļu mājas, bet par cik ziemā ūdens visur aizsalis, nebija iespējas to pārbaudīt. Šī gada 19. Janvārī tikāmies Csdd, lai pārrakstītu uz mana vārda motociklu, pārdevējs iedeva atlaidi, samazinot summu uz 6200 eiro un es samaksāju par pārrakstīšanu 26.80 eiro. , kā arī turpat uz vietas 6200 eiro skaidrā naudā. 26. Janvārī braucām ar sievu pie oficiāla ūdensmoču dīlera Sdk uz servisu, lai pārbaudītu, vai iet. Tur apgalvoja, ka mocis ir beigts un dīleris sastādīja defektācijas aktu. Pēc tam zvanīju uz sludinājumā minēto tālruni, lai gan tas bija jau izdzēsts, pārdevējs atbildēja, ka neatdos naudu atpakaļ. Šī telefonsaruna man ir ierakstīta.
Tā kā esam saņēmuši līgumam neatbilstošu preci un radušos situāciju nevaram atrisināt bez ptac iesaistīšanas, jo pārdevēja adrese mums nav zināma, un nevaram izmantot atteikuma tiesības. Pamatojoties uz Ptac likuma 3. Panta 4. Un 7. Punkta, kā arī uz 26.8 panta, lūdzu izskatīt manu iesniegumu un pieņemt lēmumu saistībā ar pārdevēja negodīgu komercpraksi, jo viņš atrodams internetā kā auto iznomātājs.
Andrejs Isajevs.

29.01.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Santa Melngaile 31.12.2022

Pircējs tikās ar tirgotāju privāti un savstarpēji vienojās par remonta izdevumu segšanu.

TasEsLV 29.01.2021

"Tā kā esam saņēmuši līgumam neatbilstošu preci"

Par kādu līgumu iet runa? Ja ir līgums tad viss kārtībā un sniedz pretenzijas. Savādāk tu nopirki moci apskatoties no ārpuses un pēc pirkuma veici pārbaudi. Vajadzēja to darīt pareizā secībā.
Pērkot auto no sākuma pāraksti, samaksā un tad pirmo reizi iekāp un uz servisu?

V Vladislav Dolgov 29.01.2021

Как продавец поясню. Аппарат в исправном, рабочем состоянии,могу предоставить свидетелей. Был приобретен мной 8 месяцев назад за 6500 без прицепа. Сейчас же продан за 6200, впридачу подарком были отданы новый прицеп и новые аксессуары, вейкборд, круг для катания, гидрокостюмы и жилеты, на сумму 2500. Тоесть я продал вещь, которой попользовался 40 моточасов всего лишь на 2800 евро дешевле, чем покупал сам. Писатель жалобы Исаев Андрей повёз его спустя дней десять в дилерский центр. Как и в любом дилерском сервисе на любое транспортное средство ему там сказали то, что ему не понравилось. Теперь Исаев Андрюша решил что он, как школьница, у которой месячные начались, может спустя время передумать. Сделка эта совершенно честная и справедливая..

Life_is_life 29.01.2021

Sludinajuma raxtits - Loti laba stavokli, jautajums tikkai kas, udensmocis vai piekabe?

M Maya maya 30.01.2021

Ūdensmoča “labā stāvoklī”
Pēc pārdevēja 40h(kas nav mazs nobraukums) brauciena- skaidri redzams- santehnikas trubas. Mistiski centies salīmēt salauzto korpusu...
Bonuss- lietots dēlis un hidro tērps- gribi bildes?
Respektīvi- piekabe labā stāvoklī. Ja vienīgi izmantot to pūsli var pieāķējot aiz piekabes un vilkt, kā arī dēli. (Haha) Jo moci ūdenī neielaist- BEZ turbīnas kapitālā remonta. Kā arī pārējo detaļu nomaiņas nav iespējams.
Saskaņā ar LR likumdošanu vēl nav pagājušā 14 dienas.
Pēc pārdevēja teiktā sanāk ka serviss Sdk ir krāpnieki? Un sarakstīs nepatiesību?
Pārdevējs tikka uzaicināts uz servisu Sdk, lai pārliecinātos par defektiem. Bet vīrietis atteicās. (Suns zina ko ēdis)
Rezultāts- pa 6,5k nopirkta piekabe - gumijas pūslis, hidro tērps, un dēlis.