Reitings Kino / Teātri

33%
Jelgavas kultūras nams
Auseklis kinoteātris

Liga Dzentelmenov-film -

Tupoj film, ku4a nesootvetstvij, sjuzet prosto dermo- smes slabih specefektov so scenarijem dlja idiotov. Lohanulsja Shon Konneri ni 4ego ne skaze6!

X xx 25.11.2007
Komentāri 0 Kino / Teātri

Filma "Fahrenheit 9/11" -

Fahrenheit 9/11 īstenībā ir Fahrenhype 9/11 http://www.fahrenhype911.com/

MIB II -

ktoto smotrel etu pakost' ? narod ... rasskazhite s 4ego ljudi pruca ?

film Dikij tabun -

Mne ne ponravilsja film "Dikij tabun", ves sjuzet svoditsja k tomu, 4to begaet tabun lo6adej. Malovato logiki i dinamiki, vobs4em sku4nij. A okon4anije voobs4e ne ponjatnoje, kak budto u opertatora kon4ilas pljonka.

Kukla -

Etot film-eto prosto izdevatelstvo nad zritelem. Vrode neplohije akteri, no erunda polnaja. Ochen mnogo nesovpadenij i idiotskih shtampov.

Matrix reloaded -

Ya bila na etom filme, kogda on shol v Oskarse...k sozhaleniyu pozdnovato obnaruzhila etot sait, a to bi ranshe napisala! Ya v pervii raz v ne mogla dozhdatsya konca seansa, kozalos, chto on idyot uzhe vechnosty. Takogo breda ya uzhe davno ne smotrela. Ochen ne sovetuyu vprincipe smotret etot film.

OSKARS -

POSMOTREL T3 V OSKARE.LUCHE DENGI NETRATIL.SAM FILM IZDEVATELJSTVO NAD T1 I T2.TAK JESCHO PRERIVALJI POKAZ NA SAMIH LUCHIH MOMENTAH.SHODIL I SCAS CUSTVOJU SEBJA IDIOTOM!!!!!!

Forum Cinemas -

Biju aizgājis uz "Van Helsing". Pedejo vakara seansu. No zales izgaju ka viens no pedejiem. Jau majas konstateju ka esmu aizmirsis lietussargu (starp 2 kresliem, ieaketu cocacola turetaja). Velejos kino sazvanit, lai lietussargu noliek drosaka vieta (nav no letajiem, pilns automats). Zvanot uz 118 noskaidroju ka vienigais Coca cola Plaza info talrunis ir 7222222. Cita talruna neesot, izradijas ka sis ir Rigas hotline talrunis kas sniedz info ARI par Coca cola Plaza. Ok, nodomāju ka pirms kino...

Forum Cinemas -

SIN CITY. Mus nelaida uz so filmu, jo amninistracija izdomajusi, ka cilvekiem lidz 18 gadiem ta ir AIZLIEGTA. Bet programmina rakstits, ka vini to NEIESAKA lidz 16 g.v. Administrators teica, ka vini neatbild par programmina esoso informaciju, jo to izlaiz/druka cita firma. Funny!

Matrix -

Uzasno ne ponravilsja film "Matrix". Novih speceffektov prakti4eski net, i starih malo. Idiotskij scenarij, a samoje glavnoje film zakan4ivaetsja 4ut li ne na polufraze. Dal6e idet nadpis "to be continued". Ne sovetuju na nego idti.

Forum Cinemas - Беспорядок в зале

Беспорядок в зале 6 aprelja bila v kino... seans na 19 30, za6li v zal a tam takoe svinstvo, posle predidu6ego seansa ne bil ubran zal, vezde na sidenjah valjalis korobki iz pod pop korna i stakan4iki iz pod Coca coli, bilo tak protivno, vesj zal sidel kak v svinarnike... Berut takie dengi za seans, i daze ne ubirajut... (Ja hozu v kino neskolko raz v mesjac, no takoi besporjadok bil v pevij raz.) Hotelos bi 4tobi administracija Coca cola plazi razobralas s etim besporjadkom... O dannom incedente ja napisala v...

"Zelta Pakavs" -

es velos iet uz kino teatri

Unesennije morem -

O4en strannij film "Unesennije morem", na4alo vrode-bi mnogoobes4ajus4ee, no potom idut kakije-to moralnije izvras4enija i koncovka voobs4e idiotskaja, ne sovetuju smotret etot film, daze pri tom, 4to v glanoj roli tam sigrala Madonna.

Rīgas Nacionālais Teātris -

Izrāde "ADATA" - pilnīgākais mēsls!!!! Sāksim ar to, ka aktieru vietā uz skatuves skraida kaut kādu studentiņu bariņš, sižeta vispār nekāda nav: paskraidīja pa skatuvi, parādīja, kā izdrāzās viens ar otru, dažas reizes iedura sev vēnā - un ar to pirmais puslaiks ir galā, gaidīju to ar nepacietību un sagaidot uzreiz devos prom. Gribējās vien nokliegties: PILNĪGĀKAIS MĒSLS!!!! Tā teikt - stāts par mīlestību, neko daudz uz to neceriet. Nevienam neiesaku tērēt savu naudu un vēl jo vairāk laiku, lai skatītos šo sūdu!!!

Forum Cinemas -

vispār viņi ir baigie pimpji samaksāju to naudu par filmu 30 minūtes jāskatās reklāmas par grādīgajiem dzērieniem un tās debīlās zelta zivtiņas tele 2 reklāmas kur divi pediņi trešo taisa tas vēl nebūtu nekas domāju būs normāla šausmu filma par sātana izdzīšanu izrādījās ka tāda komēdīja vien bija kautkāda jukusi kuce pati sevi līdz nāvei bija savainojusi beigās tiesāja mācītāju kurš pirms nāves viņu bija izdrāzis kamēr silta vi tā ir šausmene pilnīgs suņa sūds lai tur visiem bosiem nokalst taustekņi

Forum Cinemas -

neiesaku iet tur stundām reklāma pirms filmām jāskatās :(

Forum Cinemas -

tur rāda nekvalitatīvas filmas neslauka tur grīdas neviens viss zem krēsliem popkorms paslaucītsbrīnums ka utis nedabūju man likās ka tur bomži pa naktīm guļ jo smaka no krēsliem vienkārši neizturamano aizmugures visu laiku nesa pēc vēmekļiem nav brīnums ka kāds apvemjās no tik negaršīga popkorma var caureja piemesties īpaši kopā ar atsšālējušos coca-colu kādu tur tikai uz vietas var dabūt :(

Forum Cinemas -

biju aizgājis ar draudzeni domāju saturīgi pavadīsim laiku paskatīsimies kādu komē'diju par cowboyiem izrādījās ka tā nebija filma par istiem cowboyiem bet par kaut kādiem amerikāņu pediņiem kuri tik vien māk kā viens otram pa ānusu sūdus stumdīt skumji ka tas ir vienīgais ko bērniem var parādīt HOLLYWOODA manuprāt pitiek pie mums tā "labuma" pie mums

Forum Cinemas - Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm

Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm pārskaitiet naudu cik jums izdod citādi gadīsies kā man muļķim iedevu 20 LS izdeva kā no 10Ls 10 dirsā aizgāja mēģināju skaidroties beigās apsargi aizveda uz kambari un smagi piekāva mēģināju iet uz policiju viņi saka ka neesot liecinieki ja nav liecinieki neko nevar padarīt :(

Forum Cinemas -

Ar bērniem bijām aizgājUši uz hariju poteru bērni ļoti priecājās līdz brīdim kamēr sāka reklamēt vodka absolut manuprāt bērniem tas nav jāredz kā arī cigarešu reklāmas tā jau sabiedrībā pLaši izplatīta smēķēšana jauniešu un bērnu vidū tas liecina ka viņiem vienalga galvenais ka naudiņa nāk un bērni mūsu Nākotne liekas mazsvaRīga viņi muss par sūdiem uzskata