Forum Cinemas

Ar bērniem bijām aizgājUši uz hariju poteru bērni ļoti priecājās līdz brīdim kamēr sāka reklamēt vodka absolut manuprāt bērniem tas nav jāredz kā arī cigarešu reklāmas tā jau sabiedrībā pLaši izplatīta smēķēšana jauniešu un bērnu vidū tas liecina ka viņiem vienalga galvenais ka naudiņa nāk un bērni mūsu Nākotne liekas mazsvaRīga viņi muss par sūdiem uzskata

V velns 28.06.2006

aaa, un tu gribi teikt, ka briidii, kad saaka reklameet alkoholu, beerni uzreiz beidza priecaaties?

Z Zane 29.08.2006

Nu nezinu....Tas protams ir ļoti slikti, bet mums ar to ir jārēķinās, un jāseko līdz visma ko skatās mūsu bērni.... protams kinoteātrī tam ir grūti izsekot, taču ir 21. gadsimts un tas nenāk tikai ar teiksim labiem sasniegumiem medicīnas jomā, nav labā bez sliktā un tā būs vienmēr, mums ar to ir jārēķinās.... un var jau izdomāt daudz interesantu veidu kā šīs reklāmas bērnu acīs pagriezt pavisam otrādāk... tā lai bērna acīs tā ir noteiktā produkta vai preces antireklāma...

A ansis 09.08.2008

Dažreiz pilnīgi riebjas!!! Esmu kinomehāniķis citā kinoteātrī. Stulbi gan sanāk, jo, pirmkārt, jau mājās nevari noskatīties filmu bez idiotiskajām reklāmām un kino atkal reklāma... Nu tā nu ir - visur tik pelna naudu. Zinu, ka pārkāpju noteikumus, bet reklāmas rullīšus uztinu visai reti!

M Merilina 05.08.2009

Njā nu Harija Pottera laikā varēja nelaist to reklāmu :(