Reitings Foto

FeliniPhoto
Toms Norde
Latviancasting.lv

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss 1. Kārt, ieraugot bildes šoks, vai tiešām fotogrāfi neredz, kādas bērniem sejas izteiksmes? (saprotu, ja klasē ir 30bērni var nepamanīt, mūsu klasē ar skolotājām 8cilvēki bildē) vai acis vaļā? Vienkāršā valodā-briesmīgi. 2. Kārt. Kāpēc man jāmaksā vēl par piegādi? Bildēm šausmīgas Cenas, kvalitāte slikta + vēl piegāde. Pats mazākais skapītis nemaksā gandrīz 4eur. Ļooooti ceru, ka mūsu skola vairs šo kompāniju neizvēlēsies... Tagad sēžu un domāju, vai tiešām meitai vajag tādas bildes.

O Olga 09.05.2022

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss Liela vilšanās! Bildes briesmīgas, nekvalitatīvas! Šķiet pat pati labāk fotogrāfētu! Cenu kāpums un jāmaksā lai vispār saņemtu bildes! 3.70 omniva? Kādeļ nav piegāde uz bdārzu par velti-kā parasti notiek!? Un omniva tādā Cenā! Nopietni? Jā, es pasūtīju, jo bērnam vajag bērnudārza izlaidumam, bet savādāk neņemtu! Fui, fui, fui!

U Una90 02.05.2022

ViarCanvas.lv - Piegādes laiks

Piegādes laiks Vietnē viarcanvas.com pasūtīju portretu no fotogrāfijas uz kanvas. Izvēlējos piegādi 18.03.2022 pirms pusdienām. Bet portrets tika piegādāts 18.03.2022 pēcpusdienā. Man bija jāgaida kurjeru. Lai gan vietnē ir iespēja norādīt piegādes datumu un pēc tam, kad es zvanīju ar lūgumu, lai mani piegādā pirms pusdienām. Man teica, ka piegāde būs dienas laika, bet kurjers parasti piegādā no paša rīta. Jūs varat arī piezvanīt kurjeram un uzzināt, kāda laika būs piegāde. Zvanīju viņam pulksten 11 un viņš teica, ka agrāk par 2iem nebūs. Un man vajadzēja līdz 13: 00, jo aizkavējos uz manikīru.

K Kristina Dzan 20.03.2022

AtrisinātaViarCanvas.com - Доставка опоздала

Доставка опоздала На сайте viarcanvas.com указала доставку 18.03.2022 до обеда. А доставили 18.03.2022 после обеда. Пришлось ждать курьера. Хотя на сайте есть возможность указать дату доставки и после я позвонила с просьбой чтобы мне доставили до обеда. Мне сказали что доставка будет в течение дня, но курьер обычно доставляет утром. Также курьеру можно позвонить по номеру телефона и узнать когда он будет. Я позвонила ему в 11 часов и он сказал, что будет в ё14 часов раньше получится. А мне нужно было до 13 часов, так как я опаздывала на маникюр.

K Kristina Dzan 20.03.2022

DruvoArt - Slikts serviss

Nekādā gadījumā neizmantojiet šī fotogrāfa pakalpojumus! Uzskata savi par Pro, kuram uzspļauties uz klientu interesēm, jo tur bez maz vai Rinda pie viņa. Portreta fotosesija bija garlaicīga: druvo nekādas iztēles, visas bildes vienādas, turklāt kavēja foto nodošanas termiņu! Bet Cena pāri 100 (par šo var atrast daudz labāku fotogrāfu) . Neiesaku!

L Labs cilvēks 24.02.2022
Komentāri 2 Foto

Foto Angels - Cenrādis

Cenrādis Хотел скачать фотографии дочери от компании "фото ангел", с их сайта fotoangels.lv. За однин фаил просят 2,9 евро. К качеству претензий нет. Но вы там не оборзели, в риге? Меня кто в известность ставил, перед фотосессией, относительно цен на снимки и услуги вообще? Вымогатели вы и вся ваша шайка!

б Батя 22.02.2022

Mārītes foto kompānija - Очень плохой сервис

Очень плохой сервис Я удивлён их медлительности и не желанию улучшать сервис. 1: после фотосессии ждали 2 недели просто ответ о том, что фото можно увидеть в цифровом формате на сайте. Как увидели сразу удивились, что выбрали серый фон детям 5 лет. 2: при заказе фото на их сайте, появляется много проблем с оформлением заказа. Ни какой информации о сроках доставки. 3: очень долго ждём наши фотографии, хотя деньги за них просят вперёд. На звонки не отвечают. В саду будем просить исключить из списка компаний на фотоуслуги, аргументов для этого достаточно.

W winduha 10.02.2022

AtrisinātaPicture Happy - Pasūtījumi pazūd un netiek izpildīti nedēļām ilgi

Pasūtījumi pazūd un netiek izpildīti nedēļām ilgi Ja vēlaties kādam Ziemassvētkos uzdāvināt foto kalendāru, noteikti neizvēlieties Picture Happy, pieļauju, ka visdrīzāk to saņemsiet kaut kad ap jūniju. Mans novembrī veiktais pasūtījums nedēļu pirms ziemassvētkiem vēl nav izpildīts, kompāniju sazvanīt nav iespējams, epastā kompānija atrunājas, ka ''iestrēdzis sistēmā'' un ''nodots it daļai risināšanai'', aicina veidot jaunu, kas nozīmē no jauna lejupielādēt visas bildes, no kurām sistēmā arī jau daļa ''nejauši padzisušas''. ''paldies'' Picture Happy par svētku gaidīšanas prieka sabojāšanu.

Z Zane3999 14.12.2021

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Neiesaku nevienai izglītības iestadei sadarboties ar Mārites foto kompāniju, jo bildes ir jāgaida ar mēnešiem. Saksim ar to ka fotografiju Cenas jau ir augstākas neka citiem lidzvertigiem pakalpojuma sniedzējiem, nauda tiek iekaseta gan par bildem, gan par piegādi ar omniva, uz e pastiem neatbild, sazvanot atrunājās ar covid 19 ierobežojumiem, komunikacijas limenis zem katras kritikas.

Minnti - Slikts serivss

Labdien, diemžēl aiz Skaistā skandināviskā mājaslapas dizaina ir ļoti slikts klientu serviss. Šis uzņēmums ir tas pats, kas picturehappy - par kuru ir ne viena vien slikta atsauksme šajā un citās lapās - tieši klientu servisa ziņā. Tiešām neiesaku šeit veikt pasūtījumus, jo attieksme ir vienkārši drausmīga. Mana pieredze: veicu pasūtījumu 5dienas vakarā, jo mājaslapā bija norādīta 31% atlaide bilžu pasūtījumiem. Pēc pasūtījuma apmaksas sapratu, ka kods nav reģistrējies un ka atlaide nav...

K Katrīna.abc 23.11.2021

Berga Foto - Ilgstoši nepiegādā bildes

Ilgstoši nepiegādā bildes Bērnus bildēja, bet bildes neesam saņēmuši, gandrīz trīs mēnešus. Kāda jēga bildēt, ja netiek galā ar apjomu. Visi vecāki tagad jau dusmīgi. Man peronīgi tās bildes vairs nav aktuālas pēc tāda laika. Kā arī vairs neapmeklējam šo bērnu dārzu.

S Saulīte2010 17.08.2021

Foto Angels SIA - Serviss pasūtījumu saņemot

Labdien! Par kvalitāti jau daudz rakstīts - tās nav. Attieksme arī neiztur kritiku. Bet šoreiz par pasūtījuma saņemšanu. Pasūtījums tika veikts ārpus bezmaksas piegādes laika, tātad, par piegādi jau tiek samaksāts. Veicot pasūtījumu ir jānorāda e-pasts un tālruņa numurs. Bet kāpēc zvana un par piegādi jautā un paziņo svešai trešajai personai? Jā, tas cilvēks toreiz to fotosesiju organizēja, bet šoreiz tai personai ar pasūtījumu nav nekāda sakara. Pasūtītājs nav piegādes kursā un gaida, kad...

E edelweis 30.06.2021
Komentāri 0 Foto

Foto Angels - История про то как разводить людей)

История про то как разводить людей) «замечательная» компания fotoangel предоставила услуги по фотографированию детей в садике. За что просят какую-то нереальную сумму. Причём качество фото ну уровня так - «мама мне подарила смартфон, буду фотографом» в чём же претензия? -детей фотографировали на улице, причем без верхней одежды (спасибо ковид и отсутсвию мозгов на организацию данного мероприятия от самой же компании) -цена (это самое интересное) 1) фото за одну (дигитальную!) фотографию 3.90 2) фото за комплект (13...

с Судья 01.05.2021
Komentāri 2 Foto

Optio Optika - Brilles bērnam izgatavotas savādāk, nekā receptē noradits

Brilles bērnam izgatavotas savādāk, nekā receptē noradits Jau otro reizi manam bērnam brilles izgatavotas nepareizi, respektivi, ne tā kā receptē! 1. Reizē bērns vairākus mēnešus nostaigāja ar tādām man, protams, nezinot. Acu ārsts pie nākamās redzes pārbaudes bija šokā, ka kaut kas tāds ir pieļauts! Tāpēc katru reizi lūdzu optikā uz vietas, lai pārbauda, pirms dod mums lietošanā, par ko brīnās un skatās uz mani, kā uz paranoiķi. Un nu jau otrā reize! Pie saņemšanas pārbaudīja manā priekšā un paši bija pārsteigti! Kas tie par meistariem, ja nejēdz...

E Elita321 28.04.2021

Picture Happy - Labs serviss

Labs serviss Tika izskatītas vairākas vietas, kur iespējams pasūtīt fotogrāfijas (10/15cm) . Šoreiz kritērijs bija Cena - jo ko tad var sabojāt taisot bildes? Bilžu skaits bija ap 300gab - citviet cenu atšķirība bija pat +0,08eiro par gabalu! Tā nu es izvēlējos picture happy. Ar bilžu ievietošanu sākumā nesanāca kā gribētos, bet ar otro reizi viss kārtībā - tā nekādu problēmu, nākošo reizi zināšu kas kā jādara. (super iespēja, ka pats regulēt, katrai bildei - atstāt baltus stūrus vai ietilpināt pa visu...

S smukaisjenots 15.03.2021

Picture Happy - Nepareiza grāmatas izgatavošana

Nepareiza grāmatas izgatavošana 11 martā pasūtīju Fotogrāmatu classic, cietos vākos, 29×22 cm. Saņēmu grāmatu Rossa, mīkstais vāks un izmērs arī 21×21... Taisīju grāmatu Jubilejas dāvanai... Nu galīgi garām... Bet samaksāju taču pa classic! Esmu ļoti apbēdināta.

A Alla Gutāne 15.03.2021

Евгений Журбенко - Slikts serviss

Евгений Журбенко - не адекватный фотограф. Не профессионально фотографирует, хотя и строит из себя профессионала. Когда евгению журбенко говоришь и указываешь на ошибки, то он становится не адекватным, грубит и хамит, особенно в переписке в инете. Если хотите получить качественную услугу, то вам не стоит обращаться к евгению журбенко.

L Le2020 04.03.2021

Latviancasting - Aizdomīgi aicinājumi uz fotosesijam

Aizdomīgi aicinājumi uz fotosesijam Meitenes uzmanāmies no fotogrāfa Aigara Grinberga. Socialaja vide aicina meitenes fotografēties. Interese tikai apakšveļas bildes un kailfoto. Draudzene piedalījās un viņš uzbāzīgi lika pārģērbties un vairāk un vairāk atkailināties. Jutas neomulīgi. Kas zin kas slēpjas tā vīrieša galva. Nezinu kur citur vērsties lai brīdinātu citas meitenes nepiekrist apšaubāma fotografa sesijām

M Marta1997 20.02.2021

Optio Optika - Nekompetence, slikts serviss

Nekompetence, slikts serviss Nolēmu doties uz optio pasūtīt brilles, ta kā liels sortiments, ir ko izvēlēties. Tā kā man dioptrijas ir lielas, brilles izmaksāja nedaudz pāri 200eur, uzreiz minēju, ka nēsāju asfēriskas lēcas. Pēc divām nedēļām devos izņemt brilles un jau tad bija liels diskomforts un jūtams spiediens acīs, bet konsultante ar optometristi teica, ka pieradīsiet. Ok. Nēsāju nedēļu - sāpēja galva, slikti redzēju, pie stūres bija neiespējami braukt, tad gāju noskaidrot, kāpēc tā? Pusstundu abas meklēja...

V Valērija 03.12.2020

Mārītes foto kompānija - Slikts serviss

Slikts serviss Такие компании не должны оказывать услуги, если они не в состоянии их выполнить. Фотографии из детского сада ждём полтора месяца! Это невообразимо долго! В прошлый раз приезжала другая фирма, так фотографии были готовы за 2 недели, и замечательные фотографии! С Marites foto надеюсь больше не столкнёмся в будущем.

J Jada 01.12.2020