Reitings Dzīvnieki

Zanimal Hope
Tavs Draugs
Jokas ZS

LKA -

Vai kāds var ko labu vai sliktu pastāstīt par šo organizāciju?

Patiesība par LKF!!! -

Iesaku izlasīt visai interesantu informāciju par LKF diktatorisko režīmu- http://rus.delfi.lv/news/press/vesti/article.php?id=16832967Tagad ir skaidrs to cilvēku nostāja, kas, pēc kontakta ar LKF, gatavi iestāties jebkurā klubā jeb labāk pat nevienā klubā, bet gan ņemt suni tikai sev, lai nebūtu jāzemojās šajā zampā.

D ddss 09.02.2007
Komentāri 28 Dzīvnieki

TRIALS -

Velos nopirkt divus zirgus leti

Vet. Klinika - Kuda pojti?

Vsem dobrii den! Xo4u pointeresovatsja po povodu xorowei vet. kliniki, tak kak nado sterelezovat kowe4ku, a po4itaja sudzibas.lv v kakuy popala nesti boysja. DAITE POZALUSTA INFORMACIY PO XOROWEI VET. KLINIKI, ZARANEE SPOSIBO.

Kucēna pirkšana -

Piekrītu, ka ne jau piederība kādam klubam nosaka suņa dzīves apstākļus. Meklējot sev kucēnu, pabijām vairākās mājās un daudz ko redzējām. Saimnieki rāda suņa godalgas, super-puper-radurakstus, diplomus, bet dzīvoklī valda tāda smirdoņa, netīrība, pieaugušie suņi ņudz, kucēni aizgaldā sūdos līdz ausīm. Arī cena par kucēnu pa maximumu. Es no tādas mājas kucēnu arī par velti neņemtu, lai vai kāds tur klubs un kādi tur starptautiskie ciltsraksti.

R rita 11.01.2007
Komentāri 2 Dzīvnieki

LĀSMA LA IK -

Es arī esmu šokā par to kā notiek ''suņu bizness'', kā cilvēki pelna ar to naudu. Nē, man nekas nav pretī pret suņu vairošanu un pārdošanu, bet vairumā gadījumu tas notiek drausmīgos apstākļos, izmantojot dzīvniekus un domājot tikai par naudu. Laikam jau likumi mums tādi - privātīpašums ir svēts , bet dzīvība - nē! Vienīgais veids manuprāt, kā izvēlēties sev kucēnu ir pēc iespējas tuvāk iepazīties ar kucēna mātes saimniekiem, tad daudz kas paliek skaidrāks, ne vienmēr klubs ir garantija , ka...

LKF suņi ar kupētām ausīm, ast -

Interesanti zināt no kurienes savus suņus ieved LKF ar nogriestām ausīm un astēm, piem. dobermaņus, vidusāziešus utt. Nevar taču viņiem visiem būt dzemdību traumas. Un ja nu kāds tēlo idiotu un saka ka Latvijā NEVIENS vetārsts ausis un astes negriež, varbūt iedot koordinātes, bet nav jau vērts, paši labi tos zināt. Kaut gan asti kucēnam nogriezt prot katrs pats, tur nu izglītība nav vajadzīga.

SIA "Liksna V" -

Direktor fashistskij podonok! Scitaet, sto russkie zveri, kotorih mozno kidatj, t.k. oni russkie! Russkij jazik ponimaet toljko togda, kogda delo kasaetsja ego interesov, a kogda nado oplacivatj sceta, ugrozaet vsem cem mozno! Ispoljzuet poddeljnie pecati i podpisi, a samoe interesnoe, sto estj svjazj s pravoohr.organami, t.k. vse vremja ego sud opravdivaet! A posle

Klub LKF -

Da u nas voobsce normaljnih klubov net! Neuzeli ne vidno sto v tom ze LKF kazdij denj pjut. Da im na vashih sobak lozitj s boljsoj kolokoljni! Svoi denjgi oni polucajut, a sto s vasej sobakoj, kakaja im raznica. Specialistov, kotorih oni sovetujut, proverjajte sami, a lucse iscite v drugom meste. Moemu bokseru obrezali ushi a-la-doberman!