Dr. Beinerts

Tagad šajā klīnikā (Dr. Beinerts) viss ir mainījies. Nezinu kā bija, iepriekš, bet tagad varu teikt tikai LABU. Dr. Beinerts ir FANTASTISKS ĀRSTS. Es jau pusgadu regulāri eju tikai uz šo klīniku, jo tur maniem mājdzīvniekiem sniedz AUGSTAS KVALITĀTES PALĪDZĪBU.

I Inesa 03.07.2007

Klinika UZHASNAYA! Otnoshenie k svoim objazannostjam- NE PROFESSIONALNOE.

L Lana 26.05.2009

Varbūt arī Beinerta klīnīkā Rīgā ir laba apkalpošana, bet filiālē Salaspilī - briesmīga. Vetārstei Olagi Rabočajai vajadzētu pamācīties labas manieres un mīlestību pret dzīvniekiem.Pavirša, vienaldzīga attieksme un informācija par sava suņa problēmu un kā to risināt jāvelk ārā kā ar stangām. Bet kā naudu prasīt, tā uzreiz šiverīga. Pēc otrās apmeklējuma reizes sapratām, ka viņai tāda daba un sameklējām citu, ļoti atsaucību vetārsti turpat Salapspilī.

K karkusha 25.11.2015

этот коментарий наверно написал сам этот "врач" нормальный человек неможт ничего хорошего сказать об этой клинике, жаль что мне стоило смерти моего малыша что б это понять. ВРАЧ УБИЙЦА И НПРОФЕССИОНАЛ!!!

L Lena33 04.05.2018

Полностью согласна!