Dzīvnieku draugs, Candera 4

Vetklīnikā Dzīvnieku draugs, Candera ielā 4, pat ar iepriekšēju pierakstu pie ārsta, manu kaķīti pieņēma dzīvnieku kopēja(to konstatēju pēc tam viņu mājas lapā - info par personālu). Pat nepaskatoties kaķīša traumu un nepiedāvājot veikt nekādas citas izmeklēšanas un kur nu vēl analīzes, tika nozīmēta operācija un nākamo dienu un pieprasīta samaksa par vizīti ar izmeklēšanu. Nakamajā dienā uz operāciju kaķi neaizvedu, bet gan aizgāju pie cita ārsta, kas veicot analīzes, konstatēja, ka manam kaķītim nevar veikt operāciju, jo viņš nepanestu narkozi - būtu nomiris. Vai nav fantastiska klīnika?

F fgf 19.07.2006

Un kaa tad var noteikt, peec analiizeem.... vai ir narkozes panesamiiba, vai nav! Kaadas tad analiiziites njeema?!

R Renata 06.09.2006

Nezinu, ka Jusu kaķitim, bet manu suņi viņi izvilka no diabetiskas komas (ja jus zinat, kas tas ir), kad viņai cukurs bija 5,5 reizes augstaks par normu un viņa vel pec tam ilgi priecajas par dzivi. un es viņiem esmu ļoti pateiciga

H haris 30.04.2009

Nav tādas klīnikas dzīvnieku draugs. Klīniku sauc Dzīvnieku veselības centrs, kas atrodās vienā ēkā ar dzīvnieku patversmi Dzīvnieku draugs. Divas dažādas lietas.

B Bolderaaja 30.04.2009

beidziet dirst par candera kliiniku. Koroche bija taa, manaa vasarniicas teritoorijaa kaads mudaks bija izmetis no braucosa auto divus mazus kakeenus tiesi blakus manai seetai. Es zvanu tiem Canderiem, sie saka, luudzu brauciet, pienjemsim mazos miiljumus. Aizvedu, tiesam normaali apkalpoja mani. Mazos kakeenus atvedu gaadiigaas rokaas. Bet taa liichu patversme man telefoniski pateica, lai indee vinjus nost. Bet DZIVNIEKU DRAUGAA straadaa tiesaam normaals personaals, kas miil dziivniekus

Mamma 30.04.2009

Candera ielaa ir ljoti laba kliinika . Labas modernas iekaartas. Bet tur ir viena darbiniece Andra uzvardu neatceros tada parupja visur baz savu parlieku zinkarigo degunu. Telo dakteri.

P pufa 30.04.2009

tai Andrai gadījumā nav uzvērds Zīverte? Parupja viņa tik uz cilvēkiem, dzīvniekus viņa mīl...

P Prieks 30.04.2009

Nu kam gan negadās. Nevajag šajā lietā vainot visu klīniku, jo ir ļoti daudz pozitīvu piemēru no viņu puses. Un kas zin, varbūt kaķīti būtu izoperējuši un būtu viss Ok! :) Un kā kaķītim beidzās kreņķis ar veselību?

A Agnese 06.08.2009

Nevaru apšaubīt klīnikas nopelnus neskaitāmu dzīvnieku ārstēšanā. Esmu dzirdējusi tikai pozitīvas atsauksmes. Bet nu naudiņu no mīluļu īpašniekiem viņi arī nekautrējas prasīt.
Mums bija aizdomas, ka sunim ir krusteniskās saites plīsums ceļa locītavā. Painteresējos šajā klīnikā par diagnostikas iespējām un mani informēja, ka diagnostika vien tāda lieluma sunim varētu izmaksāt ap 80 Ls. Tad nu interesējos tālāk VIC klīnikā, vai tā tiešām varētu būt. Izrādījās, ka krusteniskās saites plīsums ārstam ir elementāri diagnosticējams parastas vizītes laikā par parastas vizītes cenu, nemokot suni ar liekiem rengeniem (kuru veikšanai nepieciešama narkoze).

G G. 10.06.2010

Neviens nav perfekts! Bet kopumaa Candera kliinika ir super!!! Protams, arii man n-to viziishu laikaa dazhaadaas situaacijaas ir bijis, ka vareeja buut labaak, bet visos tajos n-tajos citos gadiijumos tur straadaajoshais personaals, tai skaitaa arii patversmes darbinieki, ir vnk SUPER!!! Mums Canderi ir paliidzeejushi n-taas reizes! Paldies, ka vinji ir! Vinji ir gatavi ciiniities par katru dziiviibinju!!!

K kk 17.06.2010

Manam kaķim krusteniskās saites plīsumu dakteris diagnosticēja tikai iztaustot viņu. Nebijia nekādi 80 ls jāmaksā. Es gan braucu pie viņiem nezinot, kas ir noticis ar manu mīluli.
Dzīvnieku uzturēšana ir dārga. Ar to jārēķinās, it sevišķi barojot savus dzīvniekus ar Whiskas un Chappi vai citādiem s...m.

S Sarmīte Aizupiete 12.10.2016

Vai Jūsu kaķitim diagnostivējot krusteniskās saites plīsumu lika veikt operāciju, vai iztikāt bez tās.Manam kaķim pēc traumas ir tikai trešā diena, jūtas jau labāk.Domāju, ka varētu iztikt bez operācijas.
Gribētu zināt līdzīgu gadījumu domas