Reitings Dzīvnieki

Zanimal Hope
Tavs Draugs
Jokas ZS

B. Reinika " Co / Veterināra Klīnika - Bezatbildīgie ārsti

Vakardien raudaaju bezspeeciibas un aarstu nolaidiibas deel. Meenesi atpakal mans kuceens skrienot pa kalnu skali iekliedzaas un peecaak vairs nespeeja atsperties uz pakalkaajas. Kuceens nekaveejoeties tika aizvests pie aarsta uz Kalnciema ielu, mums izrakstiija zaales (Artrix un pretiekaisuma - Metacam) kaa arii noziimeeja rentgenu, ko mums veica Candera ielaa. Rentgenu Candera ielaa veica kaads loti nikns viirietis, kuram paareejais apkalpojoshais personaals luudzaas lai vins paskataas savu...

I ilona 19.04.2007
Komentāri 10 Dzīvnieki

Veterinārā Klīnika Hīrons -

Neieteiktu vest savu dzīvnieciņju uz šo klīniku,mēs savu kaķīti aizvedām,bij sēnīte.Pirmkārt liekas,ka nemaz nav profesioāli ārsti,slikti apietas ar dzīvniekiem,cietsirdīgi.Uztaisījām analīzes,kuras bij it kā gatavas 3.dienā,ko cits vetārsts teica,ka analīzes nevar uztaisīt trīs dienās.prasījām kopiju,nedeva,tik izšmauca naudu.Izrakstīja stipras zāles,par ko cits vetāŗsts pateica,ka ar tām zālēm varējām sabeigt kaķītim aknas:(.Un vieta atrodas kaut kādā galīgā bedrē,netīra... ieteiktu jums ļoti...

LKF "FELIMUR" -

Jā, LKF kaķu klubs ir Latvijā slavens ar saviem Maskavas Ptičņika Britiem un Skotiem- un brinumainā kārtā, visiem šiem putnu tirgū pirktajiem slimiķiem ir raduraksti!!!!! Diez vai nu Vija gadu gadiem nav zinājusi, kas notiek viņas klubā? Jeb viņa arī ir "doļā"?

A Ance 11.04.2007
Komentāri 2 Dzīvnieki

LKF-Felimur -

Cik zinu, kaķu klubs Felimur arī atrodas zem LkF jumta ar kopīgu prezidenti Viju Klučinieci. Tad kur tie super veselie dzīvnieki- kāpēc neviens tur neuztraucas, ka gadu gadiem tiek vesti slimi dzīvnieki no Maskavas putnu tirga un pārdoti ar Klučinieces ziņu- klubam esot vajadzīgas svaigas asinis. Visa Rīga ir pievazāta ar dažādām slimībām. Paši nopirkām pirms 2 gadiem Britu runci par 200 Ls, bet viņš pēc mēneša nomira un ārsti Candera klīnikā atzina, ka tā ir kaut kāda neārstējama kaķu slimība, bet tā jau esot ļoti bieži ar no Krievijas vestiem kaķiem.

Klinika na Gertrudes -

4estno govorja, ja vra4ej vmeste s klinikoj na Gertrudes prosto nenavizhu...oni ugrobili moju ko6e4ku, kotoruju ja prosto obozhala.sodrali 50 lat za nedelju le4enija i potom postavili diagnoz - SAHARNIJ DIABET. obra6alisj v raznije kliniki potom ot bessilija, i v samoj horo6ej - na Kalnciema (naprotiv muzikaljnoj 6koli Darzinja) ej sdelali uljtrazvuk.Okazivaetsja u nejo uzhe proizo6lo sme6enije po4ek i po6lo otravlenije mo4oj.. esli ne eti urodi na gertrudes - ona bila bi zhiva..a ja v tot momet bila na 8 mesjace beremennosti-predstavjte, kak mne bilo tjazhelo...

Favorits -

Dodieties uz KīPSALU ATKAL ,uz Favorīta suņu izstādi, un iepērcieties kucēnu tirdziņā cempionu bernus no Krievijas-biznesmene Dace jums iesmērēs tādus čempionu kucēnus,ka maz neliksies! Pirms 2gadiem arī mēs no viņas nopirkām šarpeju,kurš pēc gada nomira ar audzēju,sapazināmies vēl ar cilvekiem ,kam tāds pats gadījums-neticiet šiem te ievestajiem kuceniem un nepērciet tos ,ja negribat to pārdzīvot uz savas ādas,šī sieviete vienmer tirgo kādas 4-5 sķirnes-ejiet viņai ar līkumu,kamēr nav par vēlu!

L Liana 07.04.2007
Komentāri 14 Dzīvnieki

Luba Voinova -

Es jau rakstiju ss.lv, par to, ka sava aci balki nered , bet cita skabargu pamana. Ko var knabat viens otru? Lubai pasai ir sudi sasmelusies mute un drosi vien , ka tadu nav maz.Iedomajaties, ja cillvekam ir 15 kuces, kuras diemas gaismu ierauga tikai tad, kad ved uz kliniku keizerot, vai adot labas rokas. Ka LKF visu to zinot vel muti virina. Visa Lietuva un Igaunija kliedz balsi, ka pie vinas nedrikst vest parot savas kuces, jo suns ir virusa nesatajs. Vinai pasai ir labi zinams, cik...

D Dace 07.04.2007

VSJE klubi -

Kakaja grjazj! Skojko mozhno sidetj i obsiratj drug druga, kakbudto starije babki, kotorim ncevo delatj lish jazikami trepatj i popu razsizevatj u kompjutera. I Favorit i LKF u kazhdovo svoi minusi i jescjo kakije vsje oni osnovanni na to shtobi sodratj poboljshe deneg s ljubova zavodcik eto ili pokupatelj!

A Anita 07.04.2007
Komentāri 2 Dzīvnieki

Dr. Beinerts -

JĀSĀK BŖINĪTIES par cilvēku veselo saprātu ,ja var jau nomelnot normālus cilvēkus ,kas nodarbojas ar suņiem jau daudzus gadus ,ja jums cilvēki ,kam ir pretenzijas ,kas ir nopirkuši suņus no audzētāja negriežieties pie viņiem ja jums pirms FAFORĪTA IZSTĀDES gribat panākt lai cilvēki nepirktu kucēnus ,kāpēc ,jūs vissi ķengātāji slēpjaties bailes intresanti no kā , ja jūs ir tik ļoti kāds abižojis pārdevis slimu suni ,tad lūdzu nāciet un runājiet ar mums , un cilvēkam ,kas ir nomelnojis KARINU...

Kinoloģiskais Klubs Favorīts - Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Labdien! Četrus mēnešus atpakaļ iegādājos STAFFU klubā Favorits. Sunīts, augot bija Ļoti, Ļoti mīļš un jauks, bet ar raksturu kā jau stafiem pienākas. Diemžēl, šodien no rīta plkst. 11.50 suniti iemidzināja. Iemesls- iedzimta nieru mazspēja. Tā sanāk kad suņus krusto krustām-šķērsām. Un ar nožēlu jāsaka, ka vainīgs pie tā esmu es, jo uzticējos tām divām blondām "kucēm". Neiesaku ar šo klubu iesaistīties. Man ciltsrakstam bija jāskraida pakaļ, bet beigās tā ari nedabūju (vairs arī nav...

LKF -

chto kasaetsa LKF,v LKF schitraetsa normal'nim prodavat' shenka Shvejcarskoj ovcharki v 3.5 mesjaca kriptorha.Uz v 3.5 mesjaca vidno chto eto brak. Prichem prodajut ego za 350Ls. A kogda vse eto vsplivaet uspokajivajut i predlagajut delat' operaciju, posle operacii okazivaetsa, chto ne vozmozno vitjanut' jaico!Chto delajut kinologi LKF?!!Oni predlagajut hozajki, chtobi ona shum ne

A a 04.04.2007

LKF -

Pravila v Fediracii toge ochen' veselie! Cenu na shenkov ustanavlivaet klub. Primer s Kitajskoj hohlatoj. U zavodchici rodilis' shenki. V klube skazali, chto prodavat' ih ona DOLGNA ne men'she chem za 500LS, ili pust' darit bez dokumentov...Esli ti hochesh bit' chlenom Latvijskoj kinologicheskoj fediracii, u tebja ne moget bit' sobak sostojashih v drugih klubah. Interesno,

Favorit i vsja 6ajka -

vot vot i mi Taksu kupili 4 goda nazad potom po zaprosu iz Moskvi uznali 4to netu i nebilo pometa podobnogo NIKOGDA i roditeli u nas pudelj i ov4arka. Eh madam Galjcova zila bi ti v Rossii davno bi po ba6ke polu4ila v temnom podjezde, hotja dumaju i tut ne dolgo budet pesenka igratj i nedolgo fraer tancevatj. 4to Galjcova 4to svololo4 Benderska odna banda.

I iu jufgy 02.04.2007

Favorits -

Tut nedavno na granice arestovali zhenshinu, kotoraja vezla 18 shenkov jorkov iz Polshi bez dokumentov. Dumaju sobachka Iloni T. pribila sjuda tem ze putem, a dokumenti slepili iz togo, chto bilo. Pechalno. Kto-to rabotaet s porodoi, a kto-to grobit ejo, zarabativaja babuljki.

I i. 30.03.2007
Komentāri 4 Dzīvnieki

FAVORIT -

Kak neprijatno videtj podobnogo roda oskorblenija v adres Favorita....Vrjad li pri pomo6i interneta mozno najti informaciju o su6estvovanii JARECEKA OT BODY SIERADZU!!!!!!Ni odin uvazaju6ij sebja klub TAKOJ INFORMACII NE DAST!!!Budj to LKF,Favorit ili kakoj to poljskij klub!!!!!Tak 4to ne nado o4ernjatj reputaciju kluba, a zaodno i vseh vladeljcev YORKov!!!!!!!!!

Favorits -

Pochitaite standart, gospoda. Ves jorka ne dolzen previshatj 3kg 175 gr. Vse chto vishe - eto brak. A kichitsja mozno s rodoslovnoi LKF, no nikak ne Favorits.

L LianeS. 29.03.2007
Komentāri 1 Dzīvnieki

Dino Zoo -

nekad neperciet grauzejus dino centra! vini visi ir slimi!!!! Ipasi trusus,juras cukas!!!!!!! pieradinasiet bernus , pec tam bus jataisnojas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr.Rita Kamerade-Maskavas-106. -

U koshecki posle sterilizacii razosholsja shov!!!! Prishlosj v drugoi klinike peredelivatj...bilo silnoje vospalenie-namuchalisj i mi i koshka!!!

Kalnbērzs -

Samaja debiljnaja klinika eto veterinarnaja klinika Kalnbērzs.Otvezli tuda v sredu zdorovuju kosku na sterelizaciju a v voskresenje ona umerla ot razlozenija pe4eni.Ljudi ne vezite tuda svoih zivotnih esli oni vam dorogi

Izstāde Ozolniekos -

Izstaade Ozolniekos!!!!!