www.sudzibas.lv LKF Pirkšanas-pārdošanas Līgums Izdevīgs tikai pašam pārdevējam

LKF Pirkšanas-pārdošanas Līgums - Izdevīgs tikai pašam pārdevējam

Pērkot kucēnu neiekrītat uz viltīgi sastādītu līgumu, tad labāk sastādiet paši, vismaz nebūs ko vainot. Tas, ka lkf līgumi ir izdevīgi tikai pašam pārdevējam, jau sen visiem ir skaidrs. Tad jau mutiska vienošanās par kaut kādām garantijām ir drošāka, ne kā labprātīgi parakstīts papīrs, kas noņem no pārdevēja jebkādu atbildību. un vēl ar jūsu parakstu par piekrišanu.

K

I inna 18.11.2006

Pagrūž pircējam zem deguna kluba standarta līgumu, tu pārliecībā, ka nu gan viss ir likumīgi, paraksti, prātīgi pat neizlasot, un tad izrādās, ka slimo un mirst arī LKF kucēni, tikai tu tāpat paliec durakos, tikai ar līgumu zobos...Bet naudu atpakaļ dabūt vari pat necerēt, pašam ir rūgta pieredze.

A ade 12.01.2008

Taisnība, pati pirku suni no lkf audzētājas, gribēju izmainīt dažus punktus līgumā, dabūju no audzētājas pārmetumus, vai tad es taisos tiesāties, ka tā gribu kaut ko mainīt, beigās cietējs būšot suns. Beigās parakstīju līgumu, jo suni ļoti gribēju. Sunim gads, bet jau problēmas ar aknām un sirdi :( ārstējamies, ceru, ka viss būs labi! :)

ž Žanna 04.08.2008

Nu bet, mīļie cilvēki! Neviens taču nevar galvot, ka kucēns NEKAD MŪŽĀ nesaslims!!! Es pati esmu audzētājs, un varu galvot tikai par to, ka esmu sapārojusi vecākus, kas atbilst visām prasībām, lai tiktu izmantoti vaislai (atbilstība šķirnes standartam, veselības pārbaudes, psihes pārbaudes), ka esmu kucēnus normāli kopusi, normāli barojusi, laicīgi sačipējusi, attārpojusi un savakcinējusi, un ka ne man, ne manam vetārstam ir pārliecība, ka suņuks ir vesels uz pārdošanas brīdi. Mēs nevaram garantēt to, ko garantēt nevaram, jo suns ir dzīva būtne!