Maksimiem Kovaleičiem un pārējiem kuri vēlas kādu apķengāt ss.lv

Informācija visem tiem, kuri domā, ka atrast viņus nav iepējams- viens no tādiem ir MAKSIMS KOVALEVIČS NO IKŠĶILES, SMILTENĀJU 3. Viņa e pasts ir - [slēpt]@one.lv tel. - 26005287. Šis kadrs tika atrasts pateicoties portāla ss.lv sadarbībai ar policiju 3 dienās un šobrīd tiek vākti materiāli iesniegšanai tiesā. Un tagat viņam par saviem vārdiem būs jāatbild, šis jaunais puisis pat nenojauš to , ka viņš ir sabojājis savu dzīvi. Visi tie, kuri bija domājuši savas attiecības nokārtot anonīmi ar interneta palīdzību( ss.lv......) noteikti pirms tam sazinieties ar Maksimu, puisim būs Jums ko pastāstīt.

R robins 10.11.2006

pieraksts sim meslam ir Ikskilee Skolas ielaa......un telefons adresee ari ir .....sac domat puiisit.....Mes dabusim visus...

I Interesanta 11.11.2006

Un kāda, lūdzu, ir konflikta būtība? Ko konkrēti puisis ir paveicis?

M Medus 17.05.2013

ss.lv ir krāpnieki, par to jau televīzijā tika ziņots, tādu gadījumu ir ļoti daudz un viņi vairojas, tas, ka ss.lv cieši sadarbojas ar policiju ir acīmredzami, tikai tāpēc arī līdz šim vēl nevienam pat ar mēdiju palīdzību nav izdevies viņiem ko nodarīt
viņi ir tie, kas nodot policija visu informāciju, kuru viņi slepeni, bez mūsu atļaujas ievāc
šeit raidījuma Bez Tabu reportāža tiem, kas vēl netic