Favorits"Fortis

Lūdzu neigādājieties kucēnus no Daces, kura dzīvo Vecāķu prospektā. (kucēniem ir favorits/fortis ciltsraksti). No minētās personas iegādājos kucēnu, kurš bija slims ar parovīrusu. "Gādīgā" suņu audzētāja norādīja, ka viņai ir vienalga, atteicās kucēnu pieņemt atpakaļ vai arī segt ārstniecības izdevumus.

I Irina 07.03.2007

Da favorit eto voobse bolsajasharazhkina kantora!!!

I ira 02.10.2007

Nepeerciet pie Daces kuceenus,tur varat iegaadaaties izcilus krancus un ar lielu slimiibu buketi.Ljoti zeel kuceenus... Vinjas tel.6557393 un ir veel kaadi pieci tel ,nr.Dziivo Vecaaku prospektaa no Riigas pa celju kreisajaa pusee,privaataa maaja.Mees nopirkaam suni par bargu naudu,vinsh izraadiijas smagi slims un pie taa veel klaat naaca tas ka muusu suniitis izraadaas ir no ljoti izplatiitas sugas dvorterjers vai veel kranc bo,sharbo utt.Favoriitaa arii ir sakariigi cilveeki.Un bez visa taa naacaam pie atzinjas ka jaaredz kuceena abi vecaaki.

A aiga 02.10.2007

Muusu kaiminiene paardeva kuceenus pa 10 Ls. Dacei un vinja izstaadee paardeva kuceenus pa 60.Kranciishi vnjio bija,bet vinja tirgoja kaa sugas suniishus ar visiem papiiriem.

Z Zaiga 17.04.2008

Mees arii iegaadaajaamies suni no Daces Mecauces, kas dziivo Vecaaku prospektaa, un iesaku nevienam no vinjas sunjus nepirkt, jo mees nopirkaam pie vinjas suni (gan par skirni neko nevaru teikt-atbilst viss, nav kaads krUsutojus), bet runa ir par kko citu-mees nopirkaam suni, kursh bija pilns ar visvisaadiem paraziitiem-saakot no ceermeem un beidzoit ar visvisaadiem briinumiem, kurus pat vaardaa nezinu nosaukt-suniits bij galiigi novaajinaats-gandriiz nomira...tagad esam attaarpojushi vinju, bet taapat neesam tikushi valjaa no tiem paraziitiem...un es uzskatu, ka kaartiigs(ar tiiru sidrsapzinju)nekad nepaardos suni(ja vieniigi tas nav labs naudas pelniishanas biznes) citiem ar shaadu kaudzi probleemu-suns bija daargs, bet naudu, ko esam izteereejushi par zaaleem un visvisaadaam poteem-ljoti daudz...TAAPEEC, LUUDZU NEPEERCIET NO VINJAS SUNJUS...NOZEELOSIE !!!

A Aina 16.07.2008

Mēs arī pie šīs Daces nopirkām toi-terjeru kurš izauga 5 kg. Arī ar visiem ciltsrakstiem, kad atvedām uz klubu Favorīts, viņi piekrita, ka nav īsts, bet neko nedarīja lai mainītu situāciju, jo tajā visā paši iesaistīti. Nauda dara savu. Pie viņa tiešām neko nevar pirkt.

N Natalja 22.08.2008

Mes ari nopirkam caur Favoritu kucenu tikai no Janas Zariņas, audzetava VUK, kura dzivo Inčukalna...musu "toj-terjeram" šodien paliek 9 men.un viņš sver 5.5 kg !!! Pirkam ari ar visiem ciltsrakstiem ar kuriem tagad var aiziet uz tualeti ! Kad uz ielas prasa kas tas ir par suniti, man pat kauns pateikt ka tas ir toj-terjers ar ciltsrakstiem :( Neperciet no Janas Zariņas kucenus, neatkartojiet kļudas !!!

R rihards 25.10.2008

NEKĀDĀ gadījumā nepērciet no viņas suņus!!!
Mūsējais ir slims, telefons viņai neiet un nevar sazināties, favorīts vairs nekā nerubī, tas tā nepaliks!!!

: :):( 07.11.2008

Nekad nevar zinat kas taisniba, kas nav ari iegadajos sunuku pie Daces, loti laipna sieviete paskaidroja visu par dzivnieku kopsanu un uzturesanu par potem un atarposanu.Iedeva telefonu lai zvanu ja kadas problemas, pec diviem menesiem pazvaniju bija mazs jautajums par sunuka baribas mainu, vina laipni ar visu izkaidroja nekadu problemu, telefonu pacela un nemaniju ka vina butu neieintreseta kas notiek ar sunukiem talak, kad vina tos pardod.Deva lidzi potesanas pasi, kas apliecina ka dzivniecins bijis pie vetarsta tas nozime ka kuceni pirms nonak pie jaunajiem saimniekiem tiek izmekleti, jo vetarsts tacu vinus parbauda nedomaju ka, vina ir kads launs radijums, cik var saprast no komentariem problemas ar dzivnieciniem gadas, bet es nedomaju ka vina par viniem nerupejas jo tos ko es tur redzeju bija dziveligi un veseligi.Tas ir tas ko es zinu, protams katram cilvekam ir tiesibas izteikties.

M Magone 02.04.2009

kaapeec tad visi tikai zeelojas un neko nedara lietas labaa????un nesodiitu Daci Mecauci?

O Olga 02.04.2009

šausmas!!

E Elina 29.09.2009

Nopirkam Dzeka Rasela kucenu pirms 3 gadiem, sunjuks veseligs, atbilst visiem kriterijiem un triju gadu laika nav bijis nekadu problemu ar veselibu. Kad iegadajamies suniti mums smalki izstastija par kopsanu un audzinasanu, tadel nevaru piekrist augstak minetajam sudzibam.Paldies Dacei!

A armands 12.11.2009

DECE MECAUCE ir krāpniece, kura kopā ar vetārsti no Siguldas vilto dokumentus un pārdod slimus suņus.
Viņai viss ir vienalga, jo viņas vīrs strādā Ziemeļu rajona policijā par priekšnieku.

I Ilze 14.11.2009

Мы тоже купили щенка у Даце Мецауце.И к сожалению собачка больна.Что то с пищеварением.Плохо ест и худенькая.От глистов давли, но толка нету.Теперь прочитав все жалобы на Мецауце, мы поняли, что нарвались на аферистов.