Via Sms

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Via Sms - Sūdzības un atsauksmes

Via Sms - necieņa un mānīšanās

necieņa un mānīšanās % skaita nepareizi, telefoniski neko noskaidrot nevar, vadības nav, sūtiju vairākus jautājumus uz viasms epastu, bet pilnībā nekādas atbildes, PILNĪGA NECIEŅA NO ŠĪ KANTORA PUSES PRET KLIENTIEM

Via Sms - mānīšanās

mānīšanās Firma māna cilvēkus par atlaidēm. Paņēmu kredītu, jo noticēju, ka tiek piemērota atlaide, kā bija norādīts mājas lapā.Procentos nomaksāju par gandrīz par 50% vairāk kā nu ir parastais tarifs. Protams, ka šīs firmas pakalpojumus vairs neizmantošu.

Via Sms - atteica

atteica Viasms atteica pirmo kredītu 10 Ls apmērā.. drošivien tāpēc, ka esmu students un netika norādīta darba vieta... skaisti. SMScredit biju ņēmis pat līdz 100 Ls bez nekādām problēmām...

Via Sms - Neatbist solitajam

Neatbist solitajam Sveiki! Gribu pateikt, ka saskāros ar nekorektu rīcību no ātro kredītu piedāvātājiem SIA "VIA SMS. Viņi sola ka pēc mana pieteikuma saņemšanas jāgaida tikaidažas minūte, lai saņemtu atbildi par to vai aizdevums ir piešķirts vai nē.Gribu uzsvērt DAŽAS MINŪTES, bet vai pusotru stundu var suzskatīt par dažām minūtēm, domāju ka ne. Uzskatu, ka ja cilvēkam tik ilgi jāgaida tad tā ari viag uzrakstīt, nevis DAŽAS MINŪTES.

A Antra 23.09.2010
Komentāri 3 Reklāma

Via Sms - sms

sms sveiki! kas ir ar to viasms vini izsniedz tos kreditus??? es pieteicos bet atteica...bet pieteicos opencredit.lv sie aizdeva...kapec vasms attsaka?? vai tikai iekse 69sant?

Via Sms - krediti

krediti labdien! ko jus sakat pa sim kompanojam? atraiskredits.lv viasms.lv goldcredit.lv mmscredit.lv procents.lv? vnk esmu interneta lasijis dazadas sudzibas kas isti ir ar vinam?

Via Sms - kredit

kredit ludzu pasakirt vai nav kartei krapnieki? mmscredit.lv goldcredit.lv credit4you.lv viasms.lv! kas notiek latvija lursofta vias sis firmas ir registretas

Via Sms - krediti

krediti via sms neko neaizdod :( vini iekse tikai 69 santimus tapat ka startcredit.lv tapat ka SIA Dabas sistemas mmscredit.lv

Via Sms - krediti

krediti SIA VIA SMS! loti divains uznemums neko vini nepieskir tik attsaka un iekase 69 santimus