LV RU

Seesam Insurance

Seesam Insurance AS Latvijas filiāle
www.seesam.lv
Adrese: Muitas iela 1,
Rīga
Latvia - LV-1010
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67061000
Fakss: +371 67061022
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 16:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Bizness / Finanses  •  Apdrošināšana
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
13
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Seesam Insurance - Sūdzības un atsauksmes

Seesam Insurance - slikts serviss

slikts serviss Nesen saņēmu Seesam veselības apdrošināšanu. Zvanot uz klientu atbalsta talruni nesaņēmu vajadzīgo informāciju no konsultanta. Jautāju par to, kādu summu segs apdrošināšana (sniedzu visu nepieciešamo informāciju: kur, kādu procedūru vēlos saņemt). Vairākas reizes bija arī tā, ka zvanīju lai saņemtu informāciju, konsultants solīja piezvanīt vēlāk, bet nekādu zvanu pēc tam nesaņēmu. Tas ir ļoti neprofesionāli.

Seesam Insurance - Vēlas nopelnīt piedzenot naudu no cilvēkiem kas ne pie kā nav vainīgi

Vēlas nopelnīt piedzenot naudu no cilvēkiem kas ne pie kā nav vainīgi Seesam klients, remonta firmas īpašnieks, patvaļīgi izlauza savus būvniecības normām neatbilstošos paša izbūvētos griestus. Esot no kaut kurienes slapjums, visrīzāk no apsaimniekotājā pārziņā esošā stāvvada. Droši vien sarakstījis fiktīvas tāmes no savas firmas. Seesam viņam par to samaksāja virs 4000 EUR. Tagad Seesam vēršas tiesā ar prasību pret mani šādu summu samaksāt viņiem. Man jātiesājas ar viņiem. Es, protams, viņus tiesā uzvarēšu, bet tas prasa lielus resursus. Rekomendēju nevienam no...

Seesam - Krapnieki!

Krapnieki! Sveiki! Iesaku jums neizvēlēties Seesam apdrošināšanu.Ar lielāku cilvēku mānīšanu neesmu sastapies.Krāpnieki!Divi reizi man bija slikta pieredze!!!Pie viņiem nekādā gadījumā nevar neko apdrošināt...Viņi nevar atrast manu polise,tas bija pirmajs zvaniņš!Par visu pats maksā. Klients ir svarīgs tikai tad, kad noslēdz līgumu pēc tam spļauj virsū!?IESAKU IZVAIRITIES NO ŠĪS FIRMAS PAKALPOJUMIEM!!!

Al aleha 30.04.2016
4 Apdrošināšana

Seesam - Kasko polise/krāpnieki

Kasko polise/krāpnieki Sveiki! Iesaku jums neizvēlēties Seesam apdrošināšanu.Ar lielāku cilvēku mānīšanu neesmu sastapies.Krāpnieki.

Seesam - KASKO APDROŠINĀŠANA

KASKO APDROŠINĀŠANA Skatos par šo kantori daudz sūdzību, un arī es pievienošos pārējiem,ka pie viņiem nekādā gadījumā nevar neko apdrošināt. Pats ieberzos ar KASKO. Auto tika nozagts un viņi atteica atlīdzības izmaksu, jo it kā neesot bijusi signalizācīja. Polisi nokārtoju caur brokeri pa telefonu, izstāstīju, kādas šim auto ir drošības sistāmas un viss, viņi paši neko nepārbaudīja. Domāju, ka tagad viss ir vienkāršojies un tas nav nepieciešams, bet tagad viņi caur dīleri uzzinājuši, ka auto neesot bijusi rūpnīca...

Dz dzo440 23.03.2014
2 Auto apdrošināšana

Seesam - pēc darba intervijas

pēc darba intervijas Pēc darba intervijas solīja atzvanīt - pieņem darbā vai nē. Tā arī nepiezvanīja....

Il ilera 17.04.2012
1 Bizness / Finanses

Seesam - Darbs

Darbs Uzaicināja uz darba interviju. Viņi atrodas kaut kādā Rīgas tālajā stūrī, bet atbraucu. Man teica, ka es šim darbam nederu un varu iet prom, pat īsti nesākot ar mani sarunu. Pie tam vēl ņirgājas, jautāja, vai es atbraucot uz šo interviju nekavēju mācības. Lielais FUI Seesamam.

Ig igkons 17.04.2012
1 Bizness / Finanses

Seesam - Nekompetence/OCTA

Nekompetence/OCTA Netiek izsutīta polise uz e-pastu, kas man liedz iespēju šo svarigo dokumentu izprintēt, jo atrodos ārzemēs ar savu auto.Tika zvanits un rakstīta šīs necilās firmas darbiniekiem, kur tika tikai saņemti solījumi ka rīt būs..un tā katru dienu.. Absolūts absurds-IESAKU IZVAIRITIES NO ŠĪS FIRMAS PAKALPOJUMIEM!!Paldies!

Seesam - Krāpnieki

Krāpnieki Piesakot bojājumus liek katru bojājumu aizpildīt uz savas lapas un tad iekasē pašriskus dubultā apmērā.Viss sanāk pa dārgo. Ja nav sasista mašīna kapitāli tad taisīt nav jēgas. Par visu pats maksā. Klients ir svarīgs tikai tad, kad noslēdz līgumu pēc tam spļauj virsū.

Ka KASPARS 14.10.2010
3 Auto apdrošināšana

Seesam - Kasko

Kasko Sveicināti, Izlasīju vairākas kasko "sūdzības" par seesam latvia, un secināju - Praktiski neviena argumenta, vai konkrētu situāciju apraksta?! Personīgi nespēju to tad uztvert nopietni... Vai tiešām kāds ieklausās šādās, atļaušos pateikt - "muļķībās", kur nav minēts praktiski nekas konkrēts?Ar to vēlos teikt ka ja jau ir sūdzība pamatojiet, vai tiešām jūs domājat ka darbinieku nekompetenci nevar novērst ja tāda ir? Izskatās ka neviens jau seesamam neko nesaka, tikai tukši šeit pakurn... Un ceļ...

Us User11224 27.05.2010
7 Auto / Transports

Seesam - Nekompetenti darbinieki/Kasko

Nekompetenti darbinieki/Kasko Šogad jūlija pirmu plūdu laikā sanāca paskādēt savu autiņu, kā rezultātā mašinas dzinējs ir jāmaina (Eksperta atzinums - hidrauliskais sities). Iesniedzot kasko pieprasijumu, ka atteikts, jo apdrošināšana neparedz atlīdzību, ja ar auto ir iebraukts peļķe. Būros cauri līgumam, bet tādu izņēmumu neatradu, bet liels bija mans pārsteigums tad, kad kontatēju, ka seesam latvija darbiniece bija man nekorekti iedevusi līguma pielikumu.Tad jau rakstīju seesam sūdzību, ka manā līgumā, ar ko es esmu...

In Ingus 24.07.2009
18 Auto apdrošināšana

Seesam - Atsaka izmaksas/kasko

Atsaka izmaksas/kasko Neapdrošiniet savu auto saasam latvia, viņi maldina klientu ar infotmāciju pa telefonu un pēc tam atsaka izmaksu, jo redziet pats esat vainīgs, ka uzticējāties mūsu operātorei kura nebija kompitenta atbildēt.Par polises neizmantoto laiku arī atsaka izmaksas. Ar seesam latvia nesadarbošos.

Us User8127 14.07.2009
14 Auto apdrošināšana

Seesam - Rupja attieksme pret klientiem

Rupja attieksme pret klientiem Seesam latvia pārstāvji nevienu reizi nav normālā tonī atbildējuši uz telefona zvaniem. Izvēlējos nebaudīt viņu aizņemtību (Ne labdien, ne visu labu nevar pateikt) un birokrātiju ("zvaniet citur" - un tā kādas 5 reizes), tāpēc nolēmu rakstīt e - pastu, bet laikam klientu jautājumi šiem neliekas īpaši svarīga sfēra : ( žēl, ka mans darba devējs izvēlējies šo apdrošināšanas kompāniju..

SubWay