Seesam Insurance - Slikts serviss

Мне надо несколько раз в месяц ходить к гинекологу на консультацию и узи. Эти услуги входят в мою строховку. Но компании Seezam понадобилась выписка от врача, и после как они её получили написали что они такое не оплачивают. Так а почему не оплачивают если это консультация у врача и узи. Зачем тогда вообще эта страховка которая постоянно ищет отговорки лишь бы не платить. Не советую эту компанию.

05.04.2024

C Compensa Support 12.04.2024

Labdien,
Paldies par publicēto komentāru.

Lai izvērtētu konkrēto situāciju, esam atkārtoti izskatījuši Jūsu iesniegto atlīdzības pieteikumu, kā arī polises nosacījumus.
Jūsu polisē ir norādīts, ka apdrošinātājs neatlīdzina izdevumus par maksas pakalpojumiem un ar tiem saistītos izdevumus, kuri ir norādīti neapmaksājamo pakalpojumu sarakstā.
Pirms pieņēmām lēmumu, Jums tika lūgts iesniegt papildu dokumentus - ārsta izrakstu ar sniegtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem.
Tā kā izrakstā ir atzīmēts, ka saņēmāt pakalpojumus, kuri ir norādīti Jūsu polises neapmaksājamo pakalpojumu sarakstā, tad ārsta konsultācija un veiktais izmeklējums nevar tikt atlīdzināts.

Ar polises nosacījumiem varat iepazīties Seesam aplikācijā vai pašapkalpošanās portālā.
Turpmāk iesakām pirms pakalpojuma saņemšanas precizēt, vai pakalpojums var tik apmaksāts, zvanot uz tālruņa numuru 8888 vai rakstot uz [slēpt]@compensa.lv.

Ar cieņu
Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle