www.sudzibas.lv Seesam Insurance Nekompetence/OCTA

Seesam - Nekompetence/OCTA

Netiek izsutīta polise uz e-pastu, kas man liedz iespēju šo svarigo dokumentu izprintēt, jo atrodos ārzemēs ar savu auto.Tika zvanits un rakstīta šīs necilās firmas darbiniekiem, kur tika tikai saņemti solījumi ka rīt būs..un tā katru dienu.. Absolūts absurds-IESAKU IZVAIRITIES NO ŠĪS FIRMAS PAKALPOJUMIEM!!Paldies!

U

M Maris 29.11.2010

es parasti IF pērku un tur šādas problēmas nav manītas. te atradīsi lētāko cenu OCTA polisei http://www.salidzini.lv/octa.php

S Seesam Latvia 30.11.2010

Labdien, Igor!

Vēlos Jūs informēt, ka Jūsu iesniegumu rakstveidā par problēmām ar izsūtīto polisi esam saņēmuši tikai šodien, uz to arī burtiski pāris minūtes atpakaļ tika atbildēts. Diemžēl, nepiekrītu, ka esat ar mums "katru dienu" kontaktējies, jo e-pasts reģistrēts tikai šodien. Iespējams, ar Jums runāja kāds uzņēmuma darbinieks, kas dotajā brīdī problēmu atrisināt nevarēja, varbūt varat norādīt, ar ko tieši runājāt un kad zvanījāt?
Ceru uz Jūsu atsaucību un vēlmi sadarboties. Situāciju neatrisinās negatīvu komentāru rakstīšana internetā.
Gaidīsim nepieciešamo informāciju, kuru nosūtījām Jums uz e-pastu, lai varam atrast un nosūtīt Jūsu polisi.

Vēlot veiksmi,
AAS Seesam Latvia

I Igors 01.12.2010

Paldies!!

Ļoti pateicos jums par man atsutito polisi e-veidā, vienīgais nianse ir tāda ka nav apakšā paraksta, un salīdzinot ar pārējām OCTA stantartlīgumiem, ir iztulkota tikai viena rindiņa, kurā minēts ka polise ir spēkā minētajās valstīs..kas liek domāt ka angļu mēlē runājošajiem likumsargiem pie pārbaudes var nākties mani aizturēt uz ilgāku laiciņu, jo nekur nav teikts angliski ka dokuments ir derīgs bez paraksta..

Atvainojos protams par tik strauju soli, bet man bija pamatojums, jo sods par braukšanu bez octa ir diezgan augsts ārvalstīs..

Lai veicas!