Lattelecom

Kategorija: Telekomunikācijas
Sociālie tīkli:

Lattelecom - Sūdzības un atsauksmes

Lattelecom/Tet - Krāpšana

Krāpšana Отвратительный сервис! Отказалась от услуги с февраля этого года. До сих пор шлют счёт, якобы долг. Хотя в договоре ясно сказано - клиент оплачивает только за полученную услугу! Постоянные письма с угрозами и тел. Звонки. Подала жалобу в центр по защите прав потребителя. Ответили, что тет не отвечает на их письма, полный игнор! Хелио полный отстой как и сама компания! Не рекомендую!

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Ieteiktu nekad nepirkt elektropreces Lattelecom veikalos.Nopirkām laptopu,nostrādāja gadu.Parādījās pelēkas strīpas ekrānā,aizvedām uz Lattelecom servisu.It kā salaboja,atvedām datoru mājās,mēģinājām ieslēgt,bet viņu pat ieslēgt nevarēja.Nodevām atpakaļ uz to pašu servisu,kur pateica,ka uz garantiju tas neattiecās,labot var,bet par tādu summu,kas ir tikpat liela,cik datora vērtība.Protams,ka paprasījām atpakaļ naudu uz ko viņi pilnīgi nereaģē.Tagad saka,lai braucam pakaļ pilnīgi neejošam datoram un daram ar viņu ko gribam.Šobrīd īsumā-ne naudas,ne datora.

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Solika kad būs internets 250 mb/s bet ir tikai 100 mb/s kad sākās akcija un ātrumi dubultojās vajadzēja būt 500 mb/s bet ir tikai 200 mb/s. Zvanīju atbalsta serviss neko nevarēja palīdzēt. Ja nevarat palīdzēt tad iedodiet man to par ko es maksāju!

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Bija jāpārslēdz pakalpojums no vienas adreses uz otru. Nepietiek ar to, ka nevar nomāli pierakstīt meistaru uz konkretu laiku. Tātad jagaida no 9-12. Protams, ka kaveju darbu dēļ tā. Pulkst. Jau 12. Zvanu šiem... 20 minutes kamēr savieno... Pasaku, lai uzzina, kad meistars būs. Saka, ka man atzvanīs... Paiet vēl stunda, nekādu ziņu no viņiem. Zvanu atkal - 20 min, kamēr savieno... Atkal no jauna stāstu 4 cilvēkam visu savu bēdu, ka gaidu utt... Jo no vienas nodaļas uz otru pārsavieno. Beigas 5...

Tet - Nezināmi numuri

Nezināmi numuri Pienāk telefonā nepazīstami numuri. Nočekoju, ka no dažādām pilsētām Latvijā. Reiz uz zvanu atbildēju, izrādās ka tet brīdina par nesamaksātu rēķinu. Vai viņiem bail savā vārdā to atgādināt eksistē e-pasts, kurā ir klusums. Arī atzvanīt ir bīstami, ka tik nenošmauc naudiņu. Laikam tak speciāli, lai cilvēks iekavētu maksājumu un noplēst no viņa lieku summiņu!

hartijs 17.06.2019
Komentāri 7

Tet - Nestrādā

Nestrādā Tet un helio tv nestrādā un niet, visu laiku Lago, ja nekas nemainīsies iešu prom pie cita operatora, un visi mani radinieki, tie ir kādi 10 cilvēki! Interneta ātrums zūd nepārtraukti, bet nauda tiek iekasēta pilna apmērā! Nepārtraukti pazūd gan internets gan televīzija, kad kompānija sāks reāli ko darīt? Vieni tukši solījumi, nespēju izprast kur problēma veikt elementāras lietas.

Lattelecom - Slikta pakalpojumu kvalitāte

Slikta pakalpojumu kvalitāte Tv strādā ļoti slikti, dekoders jau otro reizi iet bojā un rada tikai balto ekrānu. Par dekoders pārslēgšanu ir jāmaksā klientam, pat ja problēma ir pakalpojumu sniedzējam. Interneta ātrums ir daudz zemāks nekā solīts. Šausmīga kvalitāte par to naudu, kas tiek maksāta.

Lattelecom internets - Neiet internets

Neiet internets Problēma ar lattelecom internetu ir tā, ka tas neiet, it īpaši vakaros un naktīs, nav iespējas noskatīties filmas vai vispār darīt kaut ko internetā. Pat esot tikai vienai ierīcei pieslēgušai šim internetam, tas neiet, kur nu vēl, ja dators ar telefonu reizē. Tas sagādā diezgan lielas problēmas. Un šī problēma ir jau ļoti ilgu laiku. Vai iespējams to kaut kā labot. Šaubos, ka, pieslēdzot dārgāku pieslēgumu, interneta kvalitāte mainītos.

No Nora 02.06.2019
Komentāri 2 Internets

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Esam Lattelecom majas interneta,tv klienti ilgu laika.loti biezi pedeja laika ir problemas ar inetu-sledzas vislaik ara un televizija tiesi tapat-melna bilde un skanas ari nav,stundas laika kadas 7x.. zvanijam uz info nr.1.06.19.pec plkst 12:0,atbildeja Edgars,lai risinatu problemu-uz ko mums atbild:neko izdarit nevar,nepatik-mainat citu operatoru!

Tet, Lattelecom - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Bijam Tet (lattelecom) klienti 5 gadi. Majas televīzija bija loti slikta kvalitāte. Visu laiku partraucas. Skatities bija briesmīgi, filmas patraucas un gruzejas no jaunas dažiem minutem. Brīvdienas vispār neradīja, nebija signāla. Tagat atsledzam (27. Maja) un tet (lattelecom) uzliek reķinu mums vel maksat par pilnu jūniju. Par ko? Tas ir krāpšana!

Lattelecom - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pieslēdzu automātisko maksājumu rēķinu apmaksai. Saņemot rēķinu, tas ilgu laiku stāvēja, tāpēc nolēmu manuāli to samaksāt. To arī izdarīju, bet nākamajā diena summa tika vēlreiz noņemta. Protams, lai sazinātos ar viņiem, jazvana uz maksas tālruni. Kāpēc man būtu jāmaksā vēl, lai dabūtu savu naudu atpakaļ? Viņu palīdzības portāla ir pilnīgs sū*s.

Lattelecom HELIO - Mēsls

Mēsls Helio ir lielākais mēsls, kāds līdz šim redzēts. Ok, pirmo pusgadu neko neteicu - kamēr visas funkcijas sakārto, pārbauda. Bet nu jau ir par traku - vismaz katru otro dienu uzkaras, restartējas, nestrādā ieraksti. Skatoties ierakstu, pēkšņi "izmet ārā" atpakaļ uz tiešraidi. Kāpēc bija jāpāriet uz šādu mēslu?

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Es pirms 3 nedeļām aiznesu liepājā xl salas lattelecom veikalā savu gaming laptop jo man viņš neslēdzās iekšā viņi teica kad pēc 1 nedēļas būs dators + es samaksāju 30€ lai iztīra datoru es katru dienu zvanu lai tikai parasītu kad varēs aizziet paņemt savu datoru viņu atbilde pēc nedeļas es domāju kad savu datoru laikam nedabūšu un lieli izlietoju 1670€ priekš tā datora un man ir tikai 13 gadi

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Компания Lattelecom просто обманывает людей и заставляет платить за услуги, которые не предоставляла В связи с переездом, отключили услугу, по новому адресу эта компания такую же услугу предоставить не могла,писали заявление в филиале.После звонка очередного оператора о рекламе услуг, нам не отключили услугу и заставили платить ещё за один месяц,теперь ещё выставляют счёт за рутер о котором в договоре нет ни слова, т.к мы его в 2014 году, покупали сами Просто фу этой компании Люди, будьте осторожны

Lattelecom - Helio

Helio Cik bieži var manīt TV izskatu un funkcijas!? Nu tiešām cik? Pieradām pie visiem jauninājumiem.. Šovakar attinu savu seriālu, mierīgi skatos un te pēkšņi viss atslēdzas! Atkal jauns izskats, bet kur es varu attīt? Neviena pults poga nereaģē! Kur kāds brīdinājums? Klienti nav jāinformē? Jo tālāk, jo trakāk! Tā uzsit dusmu, ka gribas izskatīt citus variantus!

Lattelecom - Bez piekrišanas automātiski pagarina ligumu

Bez piekrišanas automātiski pagarina ligumu Vienmēr pagarina līgumu uz 2 gadiem nosūtot ligumu uz email. Kā var pagarināt līgumu un piespiest cilvēku saņemt pakalpojumus tikai no Lattelecom! Visās lieldienās nebija tv un internetā, kaut kādā avārijā, un vakardien 4 maijā atkal avārijā, apsolīja novērst 8 maijā, sanāk es bez interneta un tv 4 dienās, par kuriem ir jāmaksā! Kopā sanāk 6 dienās, gandrīz nedēļā! Tiesas ielā 42, Kauguru!

Lattelecom e-veikals - Slikts serviss!

Slikts serviss! Slikta pieredze ar Lattelecom veikalu, jauno TET veikalu, izveidoju pasūtījumu 19.04 par tv 1269 eur vērtībā. Pēc 30 minūtēm piezvana puisis, kas apjautājās vai viss mani apmierini, vai viss ir ok, apstiprinu ka jā, viņš mani brīdina ka kredīta summa man ir pieejama tikai 1000 eur, ka 269 eur būs jāmaksā uz reizes, apstiprinu, ka ja nu tā, tad arī maksāšu, komunikācija pa pirmo, bet turpmākās darbības būs 23.04 pēc svētkiem. 23.04 klusums, 24.04 nolemju uzrakstīt vēstuli, ar jautājumu kad vi...

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Labdien. Noslēdzu beztermiņa līgumu ar Sia Lattelekom 18.08.2018. No 23.04.2019 uzrakstīju iesniegumu par pakalpojumu atteikšanos. Pakalpojumu solija atslēgt tikai 31.05.2019. Rodas jautājums, kāpēc man jāmaksa lieku mēnesi, ja es vairs neizmantoju viņu pakalpojumus.

Lattelecom - Sava veida krāpšana

Sava veida krāpšana Nopirku datoru Gaming Dators Storm 8 tehniskais apraksts pamatplate: Asrock H310M-Dgs Lga1151 Ddr4 Micro Atx beigas saprotot to ka man nau Asrock H310M-Dgs Lga1151 Ddr4 Micro Atx mātes plates kautgan interneta atradu tadu kada man tagad ir kompi: asus Prime H310M-A Lga 1151 Micro-Atx motherboard nezinu pat ko tagad darīt.

.. ...... 23.04.2019
Komentāri 6 Datori

Lattelecom - šausmigi slikts internets

šausmigi slikts internets Adrese Rigondas gatve 7 dz.40, visu laiku ir problēmas ar Lattelecom internetu, tas medz pazust visvarigakaja bridi, kad tas ir nepieciešams, ta nav pirma reize, agrak meginaju pats - restartet ruteri, zvanit, trinaties ar operatoriem kas skaidro : Jums jaizdara to un to, japarsledz vadu citā porta, es atvainojos, prieks kam man tas viss ir vajadzigs? Aizvakar vispar bija bedigi kad man bija nepieciešams internets 2 stundas pa visu dienu, un ko Jus domajat, pat šajos 2 stundas tas pingoja...