Tet - Solījumu neizpilde
Pēc daudzu gadu sadarbības ar Tet esmu vīlusies. Mani pierunāja pāriet no cita operatora, solot segt līguma laušanas sodu — gan mutiski sarunā ar menedžeri, gan rakstiski. Kad pienāca laiks pildīt solījumu, Tet vienkārši atteicās, un sods bija jāmaksā man pašai. Izterēti nauda, laiks un nervi.
Tā nav korekta attieksme pret klientu. Cilvēku pierunā ar solījumu, un pēc tam to vienkārši ignorē. Es pārvaldu 3 objektus un visi ir Tet ar elektrību līgumiem— tagad noteikti pārcelšu visu pie cita pakalpojumu sniedzēja.
Mūsu Latvijas telekomiem vajadzētu domāt ne tikai par mārketingu un jaunu klientu piesaisti, bet arī par to, kā noturēt esošos. Solījums, kas netiek pildīts, maksā vairāk nekā jebkura reklāma.
Pievienot komentāru