Inchape Motors Latvia

Inchape Motors Latvia SIA
Adrese: Skanstes iela 4a
Rīga
Latvia - LV-1013
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67303020
+371 67303004
+371 67303014
Darba laiks: 8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
8:00 - 20:00
9:00 - 16:00
slēgts
Kategorija: Auto / Transports  •  Auto dīleri
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

6%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Inchape Motors Latvia - Sūdzības un atsauksmes

Inchape Motors Latvia - Neatbild uz zvaniem.

Neatbild uz zvaniem. 03.05.2019 mēģināju pieteikt savu auto apkopei, uz zvaniem man atbildēja autoatbildētājs, teica, ka zvans ir piereģistrēts un man atzvanīs tuvākajā laikā tā kā visi operatori ir aizņemti. Tā arī neviens neatzvanīja! Zvanīju vairākas reizes, no rīta, ap pusdienlaiku un vēlāk, tā arī nesagaidīju, ka kāds atzvana! “Normāla” attieksme!

Inchape Motors Latvia - Problēmas ar attieksmi.

Problēmas ar attieksmi. Cilvēks, kurš atdeva auto atslēgas pēc servisa neizskatījās ieinteresēts palīdzēt. Sēž un runā ar kolēģiem un pasniedzot atslēgu pat nepievērsa uzmanību tam, ka uzdodu jautājumu. Pēc tam aizbraucot no servisa pazvanīju uz inchcape, lai precizētu, kas tad īsti ir izdarīts. Nepaspēju pabeigt jautājuma teikumu, kad pēkšņi otrā galā tika nomesta klausule. Es nezinu, kas tiem cilvēkiem ir par problēmām ar ētikas ievērošanu, bet skaidrs ir tas, ka tur es auto nelabošu.

Z ziigs 08.01.2018
Komentāri 3 Autoservisi

Inchape Motors Latvia - Krāpšana

Krāpšana Manam Jaguar S-type parādījās elektriskās stāvbremzes kļūda. Nolēmu to nodot servisā, lai uztaisa tam datordiagnostiku un pie viena nomet visas kļūdas. Itkā viss bija sarunāts normāli neskatoties uz to ka servisa darbinieks runāja tikai krieviski. Vēlāk viņš man pazvanīja un teica ,ka savienoties ar stāvbremzes bloku nav iespējams un to nevar pārbaudīt. Tas ir saprotams ,bet vai tas neļauj izdarīt pārējo bloku diagnostiku? Zinot IDS/SDD tas ir pāris minūšu jautājums. Bet servisā nolēma citādi...

E Edgar 02.08.2017
Komentāri 0 Autoservisi

Inchape Motors Latvia - Kaspars Veinbergs

Kaspars Veinbergs Meistars Kaspars Veinbergs izrakstīja rēķinu par it kā izdarīto darbu un ieteica citu meistaru, jo paši nevarēja novērst problēmu, kurš it kā varēšot salabot! Morāle - NEVEDIET LABOT MAŠĪNU UZ INCHAPE MOTORS LATVIA, JO MEISTARI NEKO NEIZDARA UN VĒL IESAKA CITUS MEISTARUS, KAS SALABOS PAR ASTRONOMISKĀM SUMMĀM!!! Pluss, kad saprata, ka no manis naudu nevarēs "nokāst" mana mašīna smuki "stāvēja" ceļmalā pamesta!!!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes