Dubultu Poliklīnika

Dubultu Poliklīnika SIA
Adrese: Slokas iela 26
Jūrmala
Latvia - LV-2015
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67760077
+371 29427378
Fakss: +371 67511333
Darba laiks: 7:45 - 19:00
7:45 - 19:00
7:45 - 20:00
7:45 - 19:00
7:45 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Veselība / Medicīna  •  Veselības centrs
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

6%
Sūdzības
12
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
3
Apskatīt statistiku

Dubultu Poliklīnika - Sūdzības un atsauksmes

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Biju pieteikusies uz vakcīnu. Braucu no Rīgas jo šeit bija tuvākais pieejamais laiks. Atbraucu, nogaidīju 25min no pieraksta laika. Izgāju ārsta apskati un devis saņemt vakcīnu. Ārste pateica ka nevarot man dot vakcīnu jo tad paliek 5 liekas devā, kas jāaizmet. Tad lūdzu sakārtojiet sistēmu tā lai cilvēki lieki netērētu savu laiku….

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss. Atbraucot uz Dubultiem no Dobeles pēc pieraksta pie Gastroenterologa E.Ostrovska pasaka, ka viņš šodien nebūšot. Iepriekšējā dienā vēl zvanīja un atgādināja , ka ir pieraksts vai tiešām to nevarēja pateikt, ka vizīte nebūs zvanot. Neiesaku šo poliklīniku.

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Paskaidrojiet lūdzu kāda jēga no pieraksta, ja vnm jāsēž Rindā vismaz stunda, citreiz divas. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️šorīt piemēram pieraksts pie Jūlijas Zamotkinas 10.30, iekšā viena sieviete un Rindā vēl divi cilvēki kuriem pieraksts 10.00 un 10.15. Tagad plūst.10.45. Man nav laika gaidīt, jo ir līdzi divi mazi bērni.

Dubultu poliklīnika - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Pēc pieraksta uz poti zvanīju lai noskaidrotu kāda pote attiecīgajā datumā man tiks veikta jo pa cik esmu alerģiska visas potes nedrīkst visas dienas garumā zvanot man reģistratūrā vienkārši necel klausuli. Šodien 18.10 atkal tas pats variants zvanu uz abiem noradītajiem nr nu jau no 2 dažādiem telefoniem ik pa 15 min vai nu vienam līnija aizņemta vai nu otram vnk necel telefonu pat necenšas atzvanīt aizrakstīju 2 e pastis atbildes nau vai tiešam grūti pacelt un pazvanīt. Par ko viņiem maksa par tupa sēdēšanu un skaistam acim nau tak 3000 cilvēki diena.

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien.Vai tiešām reģistratūrā ir vajadzīgi četri darbinieki ja stundas laikā neviens nevar pacelt telefona klausuli?Telefons jau rāda,ka esmu zvanījusi 97 reizes,bet neviens neatbild.Un pēc tam man jāklausās no ģimenes ārsta ka ierodos bez pieraksta.Tad lūdzu paskaidrojot kā var pierakstīties ja neviens neatbild.Kad citreiz stāvu rindā pie lodziņā tad redzu to ka strādā tikai divas meitenes,bet otrās divas nodarbojas ar citām lietām.Tad esiet vismaz tik laipnās un atbildēt uz zvaniem ja neņem iet cilvēkus no rindas.

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Никогда ранее не писала плохих отзывов, но тут не смогла сдержатся. Записалась я в dubultu poliklīnika на приём к врачу Dr. Ilze strazda neirolog. Приехав в назначенное время мне сказали что врача нет, она болеет. На мой вопрос “почему меня не предупредили” в регистратуре ответили, что не нашли мой номер телефона. Конечно может быть всякое я понимаю, но у меня маленький ребёнок и мне совсем не просто куда либо выехать и к тому же я подвергаю себя опасности заболеть вирусом Covid-19 так как...

I I-nna 28.05.2020
Komentāri 0 Veselības centrs

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, nav iespējams sazvanīt poliklīnikas reģistratūru. Nepieciešams bērnu pierakstīt pie ģimenes ārsta, zvanu katru dienu apmēram 20 zvanus, bet telefonu vienkārši neceļ. Pārbaudīju poliklīnikas mājaslapā, vai pareizs telefona numurs, uz kuru zvanu. Viss pareizs. Bet jebkuri mēģinājumi sazvanīt ir nesekmīgi.

Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 8.11.2019 vēlējos pierakstīties pie ārsta endokrinologa dr. Cares uz janvāri 2020 gadu, man tika atbildēts ka uz janvāri pieraksts ir pilns. Lūdzu lai pieraksta tad uz februāri, man atbildēja ka tas nau iespējams, jo kaut kas nau atvērts?un lai es zvanot kaut katru dienu lai pierakstītos pie dakteres. Mēģināju pierakstīties e-pierakstā, tas ar nau iespējams. Jautājums dubultu poliklīnikas administrācijai! Ko darīt strādājošam cilvēkam, kurš nevar visu dienu sedēt pie telefona un kurš ir...

Dubultu poliklīnika - Slikta apkalpošana reģistratūra

Slikta apkalpošana reģistratūra Šodien saskāros poliklīnikas reģistratūrā ar nepatīkamu momentu. Vajadzēja nokavēt daktera kavējumu. No 2. Kasēm strādāja viena, otra kase nodarbojās ar blakus lietām. Vēl divi lodziņi kas sēdēja un neko nedara. Tad tā viena kase sāka nodarboties ar papildu lietām kavējot gaidošiem pacientiem laiku. Jautājums priekškam reģistratūrā 4. Darbinieki, bet lai samaksātu kasē jāgaida.

V Vitolds55 16.03.2018
Komentāri 10 Pārējās

Dubultu poliklīnika - attieksme pret pacientu

attieksme pret pacientu Ребенку 3.5 года, записались первый раз к зубному врачу, перед этим сходили на гигиену (тоже в эту поликлинику, не скажу что довольна, но сейчас не об этом). Зубной врач Lana Borkina усадив ребенка в кресло начала сразу же кричать на нее (я тоже сидела на кресле и держала ребенка) - "сиди смирно или сделаем полный наркоз" и много всего такого! Потом посмотрев что ребенок лучше реагирует на простые объяснения (паралельно ребенка старалась успокоить и объяснить что происходит ассистентка) начала...

Dubultu poliklīnika - attieksme pret pacientu

attieksme pret pacientu Endokrinoloģes Maijas Zebņickas attieksme pret pacientiem ir nekorekta un aizvainojoša. Atteicās pieņemt pēc pieraksta (jāgaida rinda 3 mēnešus) tāpēc, ka pacientam nebija līdz ģimenes ārsta nosūtījuma kopija, tā bija atstāta mājās (oriģināls bija pacienta slimības kartē, ko dr. turēja rokās). Dakteres tonis bija agresīvs un noraidošs. Vēlreiz iet pie tāda speciālista nav vēlēšanās.

Dubultu poliklīnika - ārsta attieksme pret darbu

ārsta attieksme pret darbu Записали ребенка на прием к ортопеду, доктор по фамилии Fogelis. Прием был на 16:40, а доктор в этот день принмал до 17:00. В поликлинике мы были в 16:35, простояли минут 10-12 в регистратуре пока там оформляли бланк, карточку. Получив этот бланк поднялись на втрой этаж в кабинет, а там медсетра сказала, что врач уже ушел. Время было примерно 16:50.. Как можно уйти, не дождавшись конца приема, зная, что ещё была запись. К тому же, мы пришли вовремя. Я бы не стала рекомендовать врача, с таким отношением к своей работе.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes