Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Šodien 8.11.2019 vēlējos pierakstīties pie ārsta endokrinologa dr. Cares uz janvāri 2020 gadu, man tika atbildēts ka uz janvāri pieraksts ir pilns. Lūdzu lai pieraksta tad uz februāri, man atbildēja ka tas nau iespējams, jo kaut kas nau atvērts?un lai es zvanot kaut katru dienu lai pierakstītos pie dakteres. Mēģināju pierakstīties e-pierakstā, tas ar nau iespējams. Jautājums dubultu poliklīnikas administrācijai! Ko darīt strādājošam cilvēkam, kurš nevar visu dienu sedēt pie telefona un kurš ir diabēta slimnieks, kuram katrus tris mēnešus jāapmeklē ārsts lai tiktu izrakstītas zāles? P. S. Piemetināšu ka apmeklējot ārstu mēģināju uzreiz pierakstīties uz janvāri, man teica zvaniet novembra sākumā, bet pazvanot jau janvāris pilns.