Dubultu poliklīnika - Slikts serviss

Biju pieteikusies uz vakcīnu. Braucu no Rīgas jo šeit bija tuvākais pieejamais laiks. Atbraucu, nogaidīju 25min no pieraksta laika. Izgāju ārsta apskati un devis saņemt vakcīnu. Ārste pateica ka nevarot man dot vakcīnu jo tad paliek 5 liekas devā, kas jāaizmet. Tad lūdzu sakārtojiet sistēmu tā lai cilvēki lieki netērētu savu laiku….

14.07.2022

Atbilde no Dubultu Poliklīnika Support Pārstāvja atbilde 18.07.2022

Labdien!
Sakarā ar pasīvo cilvēku vakcinēšanos pret Covid-19, prioritāri tiek vakcinēti pacienti pēc pieraksta.
Jūsu gadījumā netika atvērts jauns flakons, jo atvērtas vakcīnas uzglabāšanas termiņš ir tikai 6 stundas un atlikušās 5 devas netiktu izmantotas, sakarā ar kabineta darba beigām.
Informējam, ka 14.07.2022. visi pierakstītie pacienti uz vakcināciju pret Covid-19, pakalpojumu saņēma.

N