Brigita un Pinku Nams saloni

Brigita 112 SIA
Adrese: A. Čaka iela 112
Rīga
Latvia - LV-1012
(Pinku Nams bērnu frizētava)
Tālrunis: +371 67274725

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Brigita un Pinku Nams saloni - Sūdzības un atsauksmes

Brigita un Pinku Nams saloni - Slikts serviss

Slikts serviss Brīvdienās pusaudze gāja krāsot matus ne pirmo reizi. Nav skaidrs kā katram meistaram var atšķirties Cena par vienu un to pašu pakalpojumu. Pusotru mēnesi atpakaļ friziere Skaisti ieveidoja matus, šoreiz samaksāts tika par 20 eur vairāk un netika pat kaut drusku gali ieveidoti un vēl friziere pamanījās saslapināt džemperi! Čeks vai kvīts nav saņemts.

Salons Brigita-Pinku nams - Slikts serviss

Slikts serviss Par Salonu Brigita-Pinku nams biju dzirdējusi jau sen, taču nekad nebijām izmantojuši šī salona pakalpojumus, jo ir ļoti laba sava friziere. Sagadījās tā, ka mana un bērna friziere (viena persona), devās ikgadējā atvaļinājumā uz mēnesi. Biju piemirsusi veikt savlaicīgu pierakstu un sanāca tā, ka mēnesi esmu iekavējusi friziera apmeklējumu gan sev, gan bērnam (man ir 3 gadus vecs puika). Lai bērnam būtu interesantāk meklēju frizētavu visvairāk piemērotu bērnam ar saprotošu attieksmi pret aktīvu...

Salons "Brigita" - Slikta pakalpojumu kvalitāte

Slikta pakalpojumu kvalitāte Sākšu ar to, ka cenas augstas, bet darba kavlitāte ļoti zema. Friziere nemācēja uztaisīt vienkāršas lokas gariem matiem, beigās izskatījos kā ragana, kā arī samaksāju ārprāta summu.Apkalpojošais personāls ļoti neprofesionāls un iedomīgs, jo man acīmredzami bija briesmīgi mati sataisīti, tad kolēģi vēl tikai smīkņāja un šķībi uz mani skatījās.Patiesībā nožēlojama attieksme pret maksātspējīgiem cilvēkiem :) Kā arī manikīrs....manas atnadzes asiņoja vēl nākamo dienu :)Neiesaku nevienam, BRIESMĪGI

Brigita salons - Paldies Ivetai Vanagai!

Paldies Ivetai Vanagai! Gribu pateikt liels paldies Ivetai Vanagai! Es eju pie viņas jau vairākus gadus salonā Brigita un viņa vienmēr perfekti izpilda savu darbu un dot padomus kā labāk rūpeties par saviem matiem. Cenas salīdzinājumā ar citiem Rīgas saloniem ir adekvātas un tās vienmēr var precizēt ar meisteri pirms matu veidošanas. Salonā ir vienmēr ļoti draudzīga un patīkama atmosfēra. Galina

frizētava "Brigita" - matu krāsošana

matu krāsošana Sveicināti! Gribēju visus pabrīdināt netuvoties frizierei Ivetai Vanagai no salona "Brigita" Čaka ielā. Kaut ko tik šausmīgu un neprofesionālu nebiju redzējusi! Mans pusaugu bērns bija nodomājis nokrāsot matus un tika pie minētās frizieres. Kad vakarā ieraudzīju rezultātu biju ārprātā. Meitas piere, kakls, ausis - viss bija sarkanā krāsā- nokrāsoti ne tikai mati bet arī pieminētās ķermeņa daļas. Tādu rezultātu pat mājas apstākļos ģrūti dabūt, bet salonā tāda paviršība ir kaut kas neredzēt...

Brigita, frizētava - Krāpšanās.

Krāpšanās. Piezvanot uz šo salonu, lai painteresētos par cenām un pieraktu, administrators, nosauc ļoti skaistu cenu, piemēram matu izmazgāšana un ieveidošanu kā tika noskaidrots gariem matiem izmaksās 10Ls, taču uzacu korekcija + krāsošana maksāšot līdz 3ls - nav pārāk lēti, nav pārāk dārgi - pieņemami, taču diemžēl aizejot uz šo salonu noteiktajā laikā, pēc šiem pakalpojumiem pie kases tiek nosaukts pavisam cits cipars - 19Ls, jautāju k;a tad tā ? uz ko, man atbild, ka pa telefonu esmu minējusi, ka man...

Brigita salons - Neprofisionāli

Neprofisionāli Lai arī kādu frizieri izvēlētos tad noteikti nevienam neiesaku iet uz BRIGITU, Brīvības ielā, nu vismas neejiet pie nezināma meistara, jo var gadīties kā man - vienkārši visu sabojā pilnībā un no tā ko vēlējos nebija ne vēsts, kaut arī izstāstīju visu kas man interesē un parādīju bildi kas man ir vajadzīgs! Tāpēc labāk izvēaties citu vietu, jo es esmu ļoti neapmierināts!

Brigita salons - Attieksme

Attieksme Ludi ne hodite nikogda v parikhmaherskuju na uglu Chaka i Tallinas nazivaetsja Brigita. S vidu obichnaja parikhmaherskaja v pomeshenie nichego osobennogo potolki i te grjaznie, a kogda vam zakonchat strizhku tolko togda s vas sderut nemislimuju summu za obichnuju strizhku a v orgument etoj basnoslovnoj summi skazhut U NAS SALON VI CHTO NE VIDITE ?

Brigita salons - Apkalpošana

Apkalpošana Man tika sabojāta visa diena! Aizgāju uz salonu brigita (blaumaņa ielā 30) . , kur uz frizieri man vajadzēja gaidīt veselu pusstundu (!) . Matus nošņikāja nezin kā. Pie tam tad, kad frizierim atnāca draudzene, darbs tika sasteigts f-1 ātrumā. Pēc tam lika man par to visu samakāt lvl 12 (!) un beigās fiksi izstūma ārā pa durvīm - tā teikt, tinies klientiņ ātrāk prom. Nebija ne atvainošanās, ne atlaide par pakalpojumu, pilnīgi nekā! Fui! Patiesībā man nav vārdu, lai pateiktu, kā es pēc tam jutos!: ( (

Brigita salons - Attieksme

Attieksme Ak, jēziņ!Smagi un vispār neiesaku apmeklēt šo frizētavu (Chaka un Tallinas stūris)!cilvēku uztaisa pa ķēmu!Mans puisis tikai vēlējās apgriezt matus īsākus saglabājot jau esošo greizumu, taču šajā "salonā" mati tika sagraizīti nu nekā, bet pac labākais bija fēnojums un veidojums kā gan drīxt vīrietim izfēnot matus kā dāmai, kas atgādinai vai nu Deivida Bovija jaunības, vai arī kautkādu neizdevušos geja frizūru, kā gan sertuficēts frizieris var izveidot kaut ko tādu...pilnīgi kauns uz ielas rādīties!fuj fuj fuj!NĒJIET tur!

Brigita salons - Apkalpošana

Apkalpošana Shodila ja v etoj parikmaherskoj v solarij (eto kotorij na jugle3) hodila tuda god nazad, bil horosij zagar, potom perestala, i tut na dnjah zahotelos mne snova pogretjsa,... Pogrelas... To4nee podzarilasj t. K. U lamp uze davno istjok srok godnosti, k ve4eru ja stala krasnoj kak rak, to4nee nekotorie mesta na mojom tele, koza u menja ne sklonna k obgoraniju, nikogda takogo ne bilo, da, kstati na spine u menja ostalasj odna belaja linija, kagda ja lezala v soljarii odna lampa ne gorela, eta ze lampa ne gorela i god nazad kak sej4as pomnju, vot tak!