frizētava "Brigita" - matu krāsošana

Sveicināti! Gribēju visus pabrīdināt netuvoties frizierei Ivetai Vanagai no salona "Brigita" Čaka ielā. Kaut ko tik šausmīgu un neprofesionālu nebiju redzējusi! Mans pusaugu bērns bija nodomājis nokrāsot matus un tika pie minētās frizieres. Kad vakarā ieraudzīju rezultātu biju ārprātā. Meitas piere, kakls, ausis - viss bija sarkanā krāsā- nokrāsoti ne tikai mati bet arī pieminētās ķermeņa daļas. Tādu rezultātu pat mājas apstākļos ģrūti dabūt, bet salonā tāda paviršība ir kaut kas neredzēts. izskatījās tā it kā krāsa ir ņemta un vienkārši ķēpāta, kur pagadās, pēc tam pat kārtīgi neizmazgājot galvu. Kad parunāju ar paziņām izrādās ar šo frizieri arī citiem ir bijušas problēmas. Uzskatu, ka Iveta Vanaga varētu pameklēt sev citu nodarbošanos, nevis ar savu neprofesionālo darbošanos bojātu citiem gan garastāvokli, gan radītu nepamatotus materiālos zaudējumus.

D

K krik 08.02.2013

Labdien! Vēlos dalīties savā pieredzē. Salonu " Brigita" Čaka ielā 112 apmeklēju sešus gadus. Visus šos gadus krāsoju matus pie Ivetas Vanagas, un ne reizi neesmu saskārusies ar augstāk minētajām problēmām un neprofesionalitāti. Varu visiem ieteikt šo jauko frizieri! Apsolos arī turpmāk izmantot tikai frizieres Ivetas Vanagas pakalpojumus!

S smukā loka 09.02.2013

Labdien!
Ja "dvīnis" veikalā nopirktu ieskābušu pienu, Jūs taču vēlētos apmainīt pret saldu! Kādas problēmas, ja Jūs neapmierina matu krāsošana, griezieties atpakaļ ar savu galvu un Jums noteikti palīdzēs! Kāpēc nerunāt uzreiz? Kāpēc saldu pienu ieskābēt un tad ar sūdzībām? Paldies frizierei Ivetai Vanagai par profesionalitāti! Frizieres pakalpojumus izmantoju jau daudzus gadus. Iesaku visiem griezties salonā "Brigita" Čaka ielā 112 un noteikti pie Ivetas Vanagas. Lai Jums veicas!

I Iveta M. 09.02.2013

Izlasīju anonīmo sūdzību par frizieri salonā''Brigita''.Es pie šī salona frizieres Ivetas Vanagas frizējos nu jau vairāk kā 10 gadus.Gan krāsoju, gan veidoju matus un vienmēr izeju no frizētavas brīnišķīgi sakopta un labā garastāvoklī.Viņa strādā profesionāli un tajā pašā laikā ir jauks un sirsnīgs cilvēks.Ja kāds vēl nav atradis savu matu meistari, tad noteikti iesaku Ivetu Vanagu salonā ''Brigita''Čaka ielā 112.
Un vēl-es tiešām nicinu anonīmus sūdzmaņus, kas neprot lietas kārtot, kā pieklājas godīgam cilvēkam, tāpēc šādām sūdzībām nav ne mazākās ticamības.

R Redlija 10.02.2013

Labdien! Varu pievienoties tikai pozitīvajām atsauksmēm par frizieri Ivetu Vanagu. Jau 8 gadus esmu viņas kliente un tas nozīmē, ka esmu apmierināta ar viņas profesionalitāti. Iesaku, visiem esošajiem Ivetas Vanagas klientiem, atbalstīt viņu šajā nepamatotajā sūdzīā!!!

D dushmane 10.02.2013

Varbūt meitai draudzene krāsoja matus, no mātes dabūtā nauda noderēs kādam našķim vai cigaretēm

G giedra 11.02.2013

Jau 12 gadus esmu salona Brigita kliente. Draudzenes mani vienmēr apskauž matu krāsas toņa un veiksmīgā griezuma dēļ. Par to man jāpateicas pieredzes bagātajai un profesionālajai meistarei Ivetai Vanagai. Izmantojot izdevību, gribētu pateikties visai Brigitas komandai par atsaucību un sapratni, kā arī augsto apkalpošanas kultūru.

L Lana Deina 11.02.2013

Droši vien meita noléma naudu iztērēt kam citam, bet matuskrāsuja viņai draudzene mājas apstākļos ar veco zobbirsti

M maijss 12.02.2013

Sveicināti!
Izlasīju anonīmo sūdzību par frizieri salonā, , Brigita''.
Visu to kas mums nepatīk-mēs meklējam citos, bet patiesībā tas viss slēpjas mūsos pašos!
Friziere Iveta Vanaga strādā ar sirdi un dvēseli!!!Friziere ar lielu darba pieredzi.Šis darbs viņai padodas un patīk.
Novēlu-Možu garu, radošu dzirksti un daudz prieka par padarīto darbu!!
Kolēģe Maija

K KristianaA 12.02.2013

Varu tikai pievienoties visiem pozitīvajiem komentāriem par frizieri Ivetu Vanagu, jo, ne velti visas mūsu ģimenes sievietes, 3 dažādu paaudžu pārstāves, par savu frizieri esam izvēlējušās tieši Ivetu, kura 8 gadu laikā nevienai no mums nav likusi vilties. Iveta Vanaga ir profesionālis savā jomā, ļoti atsaucīga un jauka! Paldies!!!
Kristiana A.

K KristianaA 12.02.2013

Jau ilgus gadus mana meistare ir Iveta Vanaga un šajos gados esmu bijusi apmierināta ar Ivetas rūpīgi paveikto, profesionālo darbu. Fakts, ka pie Ivetas klientu pieraksts ir gandrīz mēnesi uz priekšu, manuprāt, ir kā apliecinājums tam, ka Ivetu par savu meistari izvēlās daudzi un diezin vai tas būtu vajadzīgs, ja visi vēlētos nokrāsot tikai pieri, ausis un kaklu :)
Paldies Ivetai un uz drīzu tikšanos!

I Iveta 24.02.2013

Es gribēju pateikt paldies visiem, visiem saviem mīļajiem klientiem, kas šajā nepatīkamstarpgadījuma nebija vienaldzīgi un veltīja tik daudz mīļus un patīkamus vārdus, protams, ari liels paldies manai kolēģei Maijai, kas nepalika vienaldzīga pret šo gadījumu, jo tikai šādos brīžos tu saproti, kas ir kas.
Protams, man bija liels izbrīns uzzinot par šo sūdzību, jo apkalpojot šo jauno meiteni salonā, man nebija ne mazāko aizdomu, ka aizejot mājās viņai nepatiks mans darbs, jo beidzot darbu es viņai pārjautāju vairākas reizes vai viss ir kārtībā.

P.S. Es novēlu abām - gan mātei, gan meitai izbaudīt to, ko izbaidīju es pa šo laiku. Lai Jums abām veicās no visas sirds. Vācat savam bariņiem tādus pašus divkosīgus cilvēkus kā Jūs abas.

Ar cieņu, meistare Iveta