Brigita salons - Attieksme

Ludi ne hodite nikogda v parikhmaherskuju na uglu Chaka i Tallinas nazivaetsja Brigita. S vidu obichnaja parikhmaherskaja v pomeshenie nichego osobennogo potolki i te grjaznie, a kogda vam zakonchat strizhku tolko togda s vas sderut nemislimuju summu za obichnuju strizhku a v orgument etoj basnoslovnoj summi skazhut U NAS SALON VI CHTO NE VIDITE ?

A Aleks 24.08.2006

Esli vi ne soglasni s cenoj, eto va6i problemi. Nado vnachale uznat' skol'ko budet stoit' striz'ka, s ukladkoj ili bez. A esli cena ne ustraivaet, to idite v parikmaherskuju v rajone, tam ceni deshevle. Vi hotite v centre i djo6ivo.

A Anastasija 05.10.2006

Es nu galīgi nepiekrītu, ka tieši Brigitā strādā tādi slikti meistari, kas nu pilnīgi neko neprot! Pazīstu vairākus un esmu ļoti apmierināta! Man uz kāzām uztaisīja ļoti skaistu frizūru un pirms tam matus pieaudzēja garākus - cenas bija pat draudzīgākas nekā citos salonos + attieksme vnk super! Un, ziniet ko es Jums teikšu, visur un visā ir jāsaskata pzitīvas puses! arī es vienreiz biju salonā krāsot matus un man sanāca tāds interesants zaļgans tonis :) tikai kad man cilvēki jautāja - kas tas ir? - es atbildēju, ka tā bij domāts! ;)

Z Zc 11.09.2007

Ja v etot "salon" osvetljatsja xodila - vishla iz nego s zelenimi volosami, otdav za eto ese i xoroshuju summu deneg.

M maija 21.09.2007

Vai pirms sēžaties friziera krēslā grūti pajautāt cik būs jāmaksā?Un balinot matus, tos var dabūt zaļus, ja Jums jau apakšā ir bijusi kāda ķīmija!Frizieris nav vainīgs, vainīgi ir Jūsu mati!

B bb 05.11.2007

Nu protams pie visa ir vainigi mati! :) Kam ir jazin kadi tie bus pec nobalinashanas - man vai cilvekam, kurs ar to naudu pelna? Bet cenu no sakuma nosauca divreiz mazaku neka sanaca beigas. Loti mili.....

E ela 01.02.2008

Brigitā strādā labi meistari, tur ir pārāk liela konkurence, lai atļautos slikti strādāt...
Par cenām der painteresēties pirms pierakstās pie meistra, tāpēc ir administratori, kam pajautāt un cenu lapas parasti ir redzamā vietā... Par zaļajiem matiem :)) Ne vienmēr konkrēti šis variants ir friziera vaina ... profesionālās krāsas atšķirībā no veikalos nopērkamajām ir daudz toņu un pigmentu ziņā tīrākas un kvalitatīvākas tas nodrošina labu turpmāko bāzi, ja rodās vēlme ko pamainīt (balināt kr. citus toņus)...bet raksturīgākā sieviešu kļūda, krāsot matus katru mēnesi ar citu krāsu, un aizejot pie friziera cerēt ka viņš jau nu pārzinās veikala krāsu sortimenta sastāvus un iedarbību uz teiksim to pašu balināšanu. Nu nav tās veikala krāsas frizierim jāpārzin. Ja šādu kļūdu pievērš patstāvīgais frizieris, tā ir cita runa.....

D Dina 20.05.2008

Я в парикмахерской обычно сижу на стуле.А на потолке нестригут. И мастеров плохих нет, надо своего найти, Каждый мастер человек, и у каждого своё видение. Надо искать своего мастера а не прыгать по салонам и жаловаться.

M Marika 30.05.2008

Rakstiet lūdzu par konkrētu meistaru, nevis par visu salonu kopumā. Vai tad kur citur salonā katrs meistrs ir profesionāls? Vai tad sūdzība par sliktu apkalpošanu kafejnīca, liecina par to ka tur slikti gatavo? Nē. Nu tad arī kāpēc "Brigita" - slikts salons. Daži meistari-JĀ, un par tiem arī vajag rakstīt, lai cilvēki neietu pie viņiem.

M Maksim 02.09.2010

Poljzovalsja uslugami etogo salona ne odnokratno - toljko xorowee vpechatlenie, mastera vnimateljno visluwivajut vawi pozhelanija. Cena v etih salonah proporcianaljna kachestvu obsluzhivanija.
Moje personaljnoe mnenie
I sovet - u nih estj neprevzojdennij master muzhskoj strizhki i pricheski - Sergej Komarov

I Ieva 07.05.2011

Arī es saskāros ar to pašu, ka Brīvības ielas frizētavā Brigita krāpjas ar cenām. Zvanīju un jautāju, bija viena cena, bet paprasīja tik augstu cenu par nogriešanu un veidošanu, kāda ir tikai par modelētu griezumu. Frizieris- Edgars Naskidajevs. Pats noriejies kā MCdonalda hamburgers, knapi tusnī, bet uz naudas paparasīšanu ir nasks+ pats stāv klāt kamēr samaksāsi, jo pastāv cerība, ka vēl šim rausim pa virsu iegrūdīsi. Un kā meistars- tikai un vienīgi priekš vecām sievietēm, jo griež visām vienu griezumu kā vecam babaulim. Neiesaku!