Bigbank

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Bigbank - Sūdzības un atsauksmes

Bigbank - Izsniegtie kredīti

Izsniegtie kredīti Interesanti, kas notiek šai iestādē??? Augsti cienītie jaunieši, kas tikko pabeiguši vidusskolu, izsniedz kredītus personām, kam nav darba un tad pēkšņi rodas nenomaksāti procenti. Domāju, ka šeit vajadzētu būt pārbaudei.

Bigbank - kredīta atteikuma iemesli!

kredīta atteikuma iemesli! Jau otro gadu aizņemoties BIG naudas kredītu decembrī un janvārī Jums jebkurā gadijumā būs atteikums, jo BIG vienkārši šajos mēnešos tos neizsniedz, klientam protams to neviens nepateiks, kā atteikuma iemeslu minēs kredītkomisijas lēmumu, bet tādas kredītkomisijas nemaz nepastāv, kā arī Big Bank mājas lapā ir minēts kredīts pret nekustāmo īpašumu, šo pakalpojumu Big nesniedz vispār, maldinot klientus un prasot vērtējumu, tas protams maksā naudu

K Kristine 02.01.2009
Komentāri 11 Bankas