big banka - santazisti

MILIE LAUTINI!!NESADARBOJIETIES UN NENEMIET NO BIG BANKAS AIZNEMUMU NE SANTIMA, JO SANTIMI PARAUG LATOS, KA MAN.

SKAIDROJUMS-es, 2008 g.14.marta uz 4 gadiem aiznemos 500 ls., bet jau ta pasa 2008 g.30.decembri atdevu visu aiznemumu 500 ls+procenti ko maksaju 9 menesus .Banka teica, ka viss ir ok, bet pec 1, 5 gadiem sakas galva sapes.Saka terorizet ar sms, vestulem un anonimajiem zvaniem, ka es esu banka parada jau uz sodienu 280 ls, ja es vinus nenomaksasu ieslegs soda procentus.Esu bijusi pie juristiem, sutijam pieprasijuma vestules bankai, bet BIG BANKA paliek pie sava.

I

E Eseseseseseseses 05.01.2011

Isti neko no sudzibas nesapratu - ja parads ir nomaksats, kaa peeksnji var buut paraadaa 280 ls? Bet mani sokeja kas cits - aiznjemties 500, - ls uz 4 gadiem??????? PRIEKS KAM???? Kurs normals cilveks ko tadu daritu?!!?

I Inguna 05.01.2011

nebija pedeja menesa procenti samaksati-14.92 Un tagad no tas summas banka ir aprekinajusi tadu paradu 1, 5 gadu laika. Es ar ta butu domajusi, kamer mesli nesmelas mute, bet atdot nevar.

J Jānītis 06.01.2011

Šinī gadījumā vainīga ir banka! Kāpēc banka uzreiz nepaziņoja, ka procenti nav samaksāti? Kāpēc gaidīja 1, 5 gadu? Nogaidīja lai summa uzaugtu! Es tagad nomaksātu šos nesamaksātos procentus 14, 92 un pasūtītu viņus dirst! Otrs variants- tiesātos ar banku un pieprasītu morālo kaitējumu 100 000Ls!

I Inguna 06.01.2011

Es nomaksaju tos nolapitos procentus 14.92, bet vini tapat neliekas miera ar savu santazesanu.Biju pie juristes un ta bija soka, ka banka ta rikojas.Jo soda nauda nevar but lielaka ka pamatparads.Iesu pie advokates un kartosu talak, ta neatstasu.Atrod mulki un kuru var cakaret.Protam, pelna bankai pazuda no maniem procentiem.

L LAIMA 23.02.2011

MILIE LAUTINI NENEMIET TIK JAUKI SOLITOS KREDITUS BIG BANKAA, PANEMSIET UN PEC TAM DABUSIET ATDOT 3-KAARSAA APMERAA, SI BANKA PIEKOPJ NEGODIDU KOMERCIALO DARBIBU, SAGADASIET SEV VIENIGI GALVAS SAAPES!!!

V Vaņa 23.02.2011

Par negodīgu komercpraksi ir jāsūdzās konkurences padomē un banku uzraudzības komisijā!
Bet kas saistīts ar BIG, tad varu pateikt!
"Ātrākais ceļš uz bankrotu-ejiet uz BIG!"

Vispār man ar bija saķeršanās ar šo debilo iestādi, bet kad liku viņiem noprast, ka pārzinu likumdošanu un ka man ir ne tikai pienākumi, bet arī tiesības, tā šie visas savas pretenzijas atsauca! Laikam saprata, ka tiesāšanās viņiem izmaksās ļoti dārgi, jo es jau biju gatavs prasīt viņu pieprasīto summu 100 kārtīgā apmērā!!!

K Kristaps 14.07.2011

Vispār kur prāts ņemt naudu no tādiem "kantoriem"??? Bet nu labi, kas izdarīts, izdarīts. Tiešām, novēlu- lai veicās.