big banka - procenti

labdien pasakiet lūdzu vai var būt 80 procenti gada un 42 procenti? paņemu 400 Ls izmaksāt vājadzeja 616 Ls izmāksaju 393 Ls un pēc tam iekrājas pārāds tagad jāatdot
383 Ls uz sitiena vai nu jāparaksta līgumu uz 58 menēšien un tur gala summa ir 1003 Ls? ko man darīt?

Komentāri (12)

? ?? 27.09.2010

Kā Es Jūs saprotu:( Mums šī situācija ir vēl trakāka:( Bet mēs katru mēnesi maksājam pa 50.00Ls un viss jo nevaram vairāk. Tā nu ik pēc 4mēn viņi mums zvana un saka ka procenti ir uzkrājušies lielāki nekā mēs esam samaksājuši:(
Mums bija neapskaužama situācija, nomira tēvs un bija jāmaksā hipotekārais kredīts, bet banka negribēja lai mēs ar vīru to pārņemam.
Tā nu BIG Bank izdarīja mums to lāča pakalpojumu un aizdeva 5000Ls
Tagad vēl mani bērnu bērni šo niecīgo summu maksās:(
Nez Latvijā ir tāds likums kas neļauj apzakt likumīgi?

ь Ь 27.09.2010

не в коем случае не делай перепись договора..так можно пожизненно платить..я сама лично н плачу им уже года два...срать на нх хотела..и не кто не преследует..в черный список мож занесли и все...правда у мя сумма была под 50 штук..

E es 27.09.2010

man arii ir panemts kredits BIG 350Ls bet sanaca parads, vini naca man pretii un vareeju taisit reksturizaciju un katru meen maksaat mazaaku summu, ko jau daru un par laimi decembri viss buus nomaksats :) tadelj pateicos no sirds BIG kompanijai par pretimnaksanu.Un isteniba esmu sapratis, ka kreditkompanijas nav zveeri nekaadi, ja laikaa runaa un var nonaakt pie kompromisa :)

? ?? 27.09.2010

... Nu nemūldi man par kautkādu sūda reksturizaciju Es tur eju katru reizi ja zinu ka nebūs laikā nauda un kad arī nevarēju vairs maksāt 159.00Ls mēnesī arī gāju. Bet tāpretī nākšana nu gan ir vienreizēja:D ja maina līguma summu 22.00Ls jāsamaksā un tas līgums ir tikai uz 4mēnešiem tad atkal zvana un jautā vai nav noticis brīnums un man nav palielināta alga:) Pastāstu jas un kā bet viņa vēl uzbāžas vai nav kādi papildus ienākumi. Tad kad ir izprašņājusi saka nu laabi tad atsūtīšu jums jaunu līgumu uz 4mēnešiem un par to atkal 22.00Ls būs jāsamaksā:( Bet kad pajautāju vai summa dzēšas maksājot 50.00Ls mēnesī viņa smejot saka nē tikai aug:)

R RsDJ 14.10.2010

Bija līdzīga situācija, man piedāvāja atlikušos 300 Ls sadalīt maksājumos pa 15 Ls mēnesī divu gadu garumā + procenti = kopā 900 Ls. Es pateicu, ka neparakstīšu tādu līgumu. Šī uz mani sāka bļaut, ko es vispār atļaujos un tādā garā. Sazvanijos ar augstāk stāvošu darbinieku, vienojos samaksāt divu mēnešu laikā visu atlikumu ko arī izdariju un miers..
Silti iesaku naparakstīt "restrukturizēto" līgumu, vismaz rūpīgi izlasiet un izpētiet jauno maksājumu grafiku, neviens jau jums gala ciparu nenosauks uz ko parastaties, ja paši neizlasīsiet.
Saprotu, ka parādnieki tiek iebaidīti ar tiesām utt, bet neviena tiesa neliks jums maksāt 300% klāt pamatsummai.

J Jurists 15.10.2010

Gribi nobankrotēt vai mūžīgi maksāt? Nāc uz BIG!
Es papētīju šos līgumus, nu ko jums varu teikt, katra banka pati nosaka gada procentu likmi. Protams bankas, kas grib saglabāt savu klientu skaitu šādus gada procentus neliktu, bet spriežot pēc visa BIG banka ir tendēta uz ātru peļņu.
Pie manis bija klients, kurš šajā bankā paņēma 800Ls, bet sakarā ar smagu finansiālo stāvokli radās kavējumi un šī banka ieteica restruktarizēt šo kredītu, ko klients savas nezināšanas dēļ arī izdarīja, tagad klientam 10 gadu laikā jāatdod ir 10 000Ls, jo procentu likme ir 68% gadā. Ieteicu šim klientam noskaidrot cik jāmaksā lai atdotu visu aizņēmumu uzreiz un šādu summu lai paņem zolīdākā bankā un šiem naudas rausējiem lai atdod visu un iet prom no šīs bankas.
Starp citu BIG banka ir tikai nosaukums, jo izņemot uzkrājumus un kreditēšanu viņi nekādus citus pakalpojumus nesniedz, tādēļ šo iestādījumu būtu grūti nosaukt par banku.

MŪCIET KO KĀJAS NES NO ŠĪS BANKAS!!!

P poga 22.10.2010

Man ar reiz bija darīšana ar šo iestādi. Interesanti bija tas kad uzzināju, ka viņu galvenais kritērijs par aizdevuma piešķiršanu ir tavs konta izraksts. Protams kā normālā ģimenē arī manējā nauda tika pārskaitīta no mana konta uz vīra kontu un otrādi, tā teikt veidota naudas plūsma dažādu sadzīvisku lietu risināšanai. Bet redz, pēc tā visa šis kantoris ir izdomājis, ka es uzturot savu vīru un man iespējams nepietiks naudas ar ko atmaksāt kredītu. Stulbums pēdējais... kā var būt šāda veida kritērijs!!!???

A ADVOKĀTS 01.11.2010

RETI STULBA BANKA!
GATAVOJU PRASĪBU FKTK PAR LICENCES ANULĒŠANU ŠAI BANKAI, PĀRĀK DAUDZ SŪDZĪBU IENĀK PAR ŠO BANKU!

K Klients 11.08.2011

Pilnībā piekrītu augstākminētajiem komentāriem par to, ka šis kaktu kantoris izkrāpj naudu, izmantojot to, ka citas kredītiestādes nefinansē.

Jāatzīmē arī fakts, ka BIGBANKAtomēr aizdod, kamēr citi neaizdod. Tas, ka viņiem kredītrocenti ir virs 50% gadā, tas gan ir fakts - tik dārgu kredītu nepiedāvā neviena cita kredītiestāde visā Baltijā un iespējams vēl tālu aiz tās robežām. Ja esat ar mieru pārmaksāt n-tās reizes, tad ir OK, tikai ja sanāk nelaime un nevarat maksāt, tad uz kredītbrīvdienām neceriet. Vienīgais, ko saņemsiet ir nesamērīgi procenti, kas ire pret Patērētājut iesību aizsardzības likumu, bet PTAC jau neliekas ne zinis - kārtējais korumpētais valsts kantoris - nekas vairāk.

Arī par klientu apkalpošanu un pretīmnākšanu vairāk kā 1 (ļoti slikti) punktu no 10(izcili)viņiem ielikt nevar, jo kad veic kādu ierosinājumu tad atcērt, apmēram tā: "Priecājies, ka finansējam un sēdi klusi." Piemēram, ierosināju šamajiem ieveist vairāk norēķinu kontus, lai nebūtu jāmaksā komisija par kredīta maksājumiem. Jebkurai normālai iestādei, arī valsts iestādēm, ir konti 5-7 populārākajās bankās. Šamajiem tikai konts SWEDBANKĀ. Tad nu gan Banka, ka pašiem sava konta nav. IT attīstības nekādas.

Iesaku nopietni apdomāt pirms vērsties pie viņiem...

Tēvu gudrība stāsta, ka labāk iztikt vispaŗ bez kredītiem. No pieredzes saku, ka tas patiešām tā ir.

K Klients 12.08.2011

Šodien saņēmu no viņiem ziņu:

Cienītais Klient!

SAULAINAIS KREDĪTS IR KLĀT!
Šovasar Jūs varat pieteikties BIGBANK aizdevumam līdz pat 6 500 LVL, ar iespēju sākt atmaksāt kredītu tikai ar 3. mēnesi.

Tagad mūsu aizdevumi kļuvuši vēl pieejamāki! Piesakoties BIGBANK aizdevumam līdz 2011. gada 31. augustam, pozitīva lēmuma gadījumā, ņemot vērā mūsu līdzšinējo sadarbību, mēs Jums piemērosim īpašus nosacījumus:
-par 2% samazināta procentu likme;
-par 10 LVL zemāka komisija par līguma noformēšanu;
-pirmais maksājums tikai sākot ar 3. mēnesi;
-nav nepieciešams iesniegt konta pārskatu*;
-personām, kas noslēdz līgumu, dāvanā kino biļete.

Aizdevumam var pieteikties visu banku klienti – nav nepieciešams konts mūsu bankā.

Fleitē kā Zariņa goves, jo:

1. no 60% uz 58% - tad nu liels ietaupījums. ŅIrgāšanās par klientiem. Būtu piedāvājuši vismaz 10% vai 20% atlaidi, lai tas būtu jūtami.

2. Nav vajadzīgs konts viņu bankā - ja viņiem pašiem tāds būtu! Izmanto Swedbankas kontu. Diez vai viņi vispār kā banka uzskatāmi(oficiāli gan skaitās), jo, kā jau komentos minēts, neko vairāk kā noguldījumus un aizdevumus nepiedāvā.

Turēsim acis plati vaļā.

K Klients 02.09.2011

Jauki!

Saulainies piedāvājums kļūst vēl saulaināks, kad es aizgāju pie šamajiem ar tekstu lūdzu iedodiet man izrakstu, kurā būtu rakstīts, ka, ja nomaksāsiet sumu X līdz datumam Y, tad jums vairāk nebūs saistību. Un kā jums šķiet vai man tādu iedeva? Protams, dognali i e6o poddalji! Neko nedod, sak - mēs jums pasakām, pierakstiet paši ar savu roku un, ja vēlaties izziņu par to, ka jums vairs nav saistību ar BIGBANK, tad maksājiet par to 5, - Ls. Tas nekas, ka %-os viņi saņēm n-tās reizes lielāku summu.

Dārgie cilvēki, no šiem nekādas atsaucības nesaņemsiet, nekādas!

Tikai saulainus sapņus par to, kā no viņiem tikt vaļā...

Lai veicas.

A Andra 22.09.2011

Visiem, kuri ir izmisumā par BIG kredītlīgumiem un nespēj atdot parādu ar neproporcionāli lielajiem līgumsodiem, ieteiktu konsultēties ar juristu. Jau pirms vairākiem gadiem ir pieņemts lēmums, ka BIG standarta līgumi tā vairākos punktos attiecībā uz līgumsodiem ir netaisnīgi. Neskatoties uz to BIG turpina savu uzvaras gājienu. Tādēļ vajag juristu, kurš zina shēmu kā pareizi rīkoties, lai līguma noteikumus par nesamērīgajiem līgumsodiem BIG nevarētu piemērot.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes