www.sudzibas.lv Bigbank kredīta atteikuma iemesli!

Bigbank - kredīta atteikuma iemesli!

Jau otro gadu aizņemoties BIG naudas kredītu decembrī un janvārī Jums jebkurā gadijumā būs atteikums, jo BIG vienkārši šajos mēnešos tos neizsniedz, klientam protams to neviens nepateiks, kā atteikuma iemeslu minēs kredītkomisijas lēmumu, bet tādas kredītkomisijas nemaz nepastāv, kā arī Big Bank mājas lapā ir minēts kredīts pret nekustāmo īpašumu, šo pakalpojumu Big nesniedz vispār, maldinot klientus un prasot vērtējumu, tas protams maksā naudu

K

Komentāri (11)

B BIGs 04.01.2009

BIG-Ātrākais ceļš uz naudu un ātrākais ceļš uz bankrotu!
Gribi bankrotēt-ej uz BIG!

ž Žaklīna 19.01.2009

Bet tā jau ir Jūsu izvēle vai ņemt šo kredītu!!!Bāc, , , nesaprotu tos cilvēkus kas uz duru paņem un ar vieglu galvu iztērē, bet tad kad jāatdod tad ir lielas problēmas, un nosauc uzņēmumus par krāpniekiem!Pirms ņem padomā ko dari!!!Stulbam ir jābūt lai ņemtu kredītu ar tik lieliem %!!!

A AĻiks 20.01.2009

Interesanti, kā tu zini kas tur pastāv un kas nē?!Man jau liekās kad jebkurā bankā tā pat ar naudu nemētājas.Vai tad Swedbankā vai kādā citā bankā kredītus šajā krīzes laikā izsniedz-taču nē!Tikai ar īpašu piesardzību, man pašam neviena banka nedod kredītu!Ko tad man ar šis bankas nosaukt par krāpniekiem!?Ir taču krīzes laiks!!!

U una 20.01.2009

ņemt kredītu BIG-vāks!!! Zinu cilvēku, kurš paņēma Ls 2000. Nesamaksāja 2mēneši.(bija maksāts pus gadu). Un tad atnāca vēstule, ka nedēlas laikā jasamakā Ls3500. Acīm redzot ļoti liels sods par līguma laušanu, respektīvi, apmaksas termiņu neievērošanu.
Protams, pats klients vien tādu līgumu paraksta. Bet ņemt kredītu šajā iestādē-nu tikai galējā ārkārtas gadījumā!!!

O Oskars 27.01.2009

BIGBANK piedāvā un izsniedz kredītus pret nekustamo īpašumu.

M MrKredits 24.05.2012

Ir jau arī citi kredītu sniedzēji, kas izsniedz kredītu līdz 7000 Ls.

Šeit var aplūkot citus patēriņa kredītus - http://mr-kredits.lv/paterina-kredits/

V vccc 28.10.2013

mja tada pasa situacija nesaprotu man alga ir 250 strada es virak ka gadu un kredita ateica jo nepietiek lidzekli bet interesanti vaj tad citiem cilvekiem kas nem no bigbank kreditus visiem ir ap 250 un vairak algas, man pat ir pazistami kas nema un biga naudu un nebija nekadu problemu! vienkarsi vaks kautkads

F freezing 06.12.2013

Bigbank - kāsēju kantoris. Atteica kredītu, jo "it kā" nepietiek oficiālo ienākumu, jo esot kredītmaksājumi lielāki nekā puse. Sāku skaitīt. Nācu pie secinājuma, ka viņi summas EUR valūtā ir noturējuši par latiem! Nu vai var būt vēl nekompetentāka iestāde?!

Un vēl, pieprasījumā gan jautā par "algu skaidrā naudā", bet to ņem vērā tikai tad, kad vēlas, domāju, ka viņi vienkārši ievāc informāciju par mums. Tā kā nemaz nenožēloju, ka viņi atteica un iesaku visiem no viņiem turēties pa labu gabalu...

B bugijs 04.06.2014

Taka Latvijā ir daudz banku no kurām izvēlēties, noteikti būs kāda kura būs spējīga iesniegt kredītu. Es pameklēju an atradu lapu ar visām latvijas bankām un filiālēm (26 no tām) - http://www.baltic-legal.com/banking-in-latvia-list-of-banks-eng.htm. Šeit var aplūkot nedaudz informāciju par katru no bankām, vienīgais informācija ir angļu valodā.

E Eksa 29.07.2014

Viens ieteikums Jums sāciet domāt mīļie cilvēki! Mana draudzene ilgus gadus nostrādāja Big bankā! Kad naudu vajag, tad zvanās un siekalojās ka kaķi ap krējuma bļodu, bet kad jāatdod, tad trobelē visus un lamā pēdējiem vārdiem, it kā kāds viņus būtu ar varu piespiedis aizņemties. Nožēlojami vainot bankas darbiniekus pie savām finansiālajām problēmām! Atteikuma iemeslus vienmēr pamato un kredītu nedod tiem, kuriem tiešām ir risks, ka viņi nespēs atdot. Padomājat loģiski, vai bankai šie parādnieki, sekojošās tiesvedības un visas pārējās figņas ir izdevīgas???!!! Klasiskie ikdienas piemēri - cilv. piesakās aizdevumam 1000 eiro, alga pēc nodokļu nomaksas ir labi ja 200 eir + datu bāzē redzams ka ir vēl sms kredīti uz 700 eiro. Uz jautājumu, no kādas naudas jūs to aizdevumu atdosiet un no kā vispār dzīvosiet - atbilde visbiežāk ir - nezinu un man vienalga! Un neaizmirstiet par VID, ja jūs norādāt ka jums ir oficiālie ienākumi 200 eiro, bet summu gribat 5000 eiro ar maksājumu 400 eiro mēnesī, tad kā jūsuprāt uz to skatīsies VID? Bankai jau nu vismazāk vajag tāda veida problēmas. Tāpēc mīlīši domājiet ar galvu, pārstājiet vainot kredītdevējus un domājat kur papildus nopelnīt, nevis tik ņemat kredītus, cerot uz brīnumu, ka nevajadzēs atdot. Banlām vēl procenti ir saudzīgi, paskatieties uz ātro kredītu procentiem un astronomiskajām "pagarināšanas" maksām, kurās var 10x pārmaksāt paņemto summu. Lai jums visiem gaiša nākotne un lai nevajadzētu ņemt kredītus! :))

S sterling 03.06.2015

Wir sind Sterlingfinanz legitime und seriöse Darlehen Kreditgeber, sind wir dynamisches Unternehmen mit finanzieller Unterstützung. Wir leihen, um Menschen, die finanzielle Unterstützung benötigen, sind Sie in der Notwendigkeit Geld, um Rechnungen zu bezahlen, um in einem Geschäft zu investieren, Kontakt Sterling Finanzen
Kontaktieren Sie uns per E-Mail-Adresse: [slēpt]@gmail.com.

ausfüllen und zurückgeben, wenn interessiert
Voller Name ...
Land ...
Alter ...
Sex ...
Betrag als Darlehen benötigt ...
Dauer der Ausleihe ...
Telefonnummer: ...
Kontaktieren Sie uns per E-Mail-Adresse: [slēpt]@gmail.com

BEZUG
Eric Wilson Almeida

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes