www.sudzibas.lv Bigbank analfabētu kantoris

Big bank - analfabētu kantoris

Radās sajūta, ka šajā kantorī sēž riktīgie analfabēti! īpaši jau Rīga plaza fileālē! Gribējām ātrāk nosegt kredītu! veselu stundu vazājāmies pa to veikalu - uzgaidiet 10min, tad atkal 10min jāuzgaida... tad nu beidzot tika skaidrībā cik tad mums tur atlikusī summa ir! tai pašā vakarā nomaksājam visu! domājām - viss, miers! nekā nebija! izrādās, esam parādā vēl 9ls ar santīmiem! kad ieradāmies tai kantorī ar jautājumu - kāpēc tā? pēc ilgas "nuuu, mmm" skanēja atbilde - mums tajā dienā ar sistēmu kaut kas nebija kārtībā! tad uzdevu jautājumu - kā mēs varam būt droši, ka nu viss ir kārtībā? atbilde skanēja tā - nuuuu mēs varam jums izsniegt izziņu, bet tā maksā 5ls! es domāju, ka no dusmām uzsprāgšu! Lai viņie pierādītu, ka neesmu ēzelis, man vēl viņiem jāsamaksā!!!

K Kreditors 14.06.2010

BIG banka vispār pati pa sevi ir ļoti nožēlojams kantoris! Salasa augstskolu pēdējo kursu studentus un šie strādā par sviestmaizi! Man lai saņemtu vienu papīru bij jāgaida veselas 5 stundas! Sviests kaut kāds!

J Juris 13.03.2011

Dies' pas', cilvēki, neielaidieties ar šiem blēžiem! Piespiedīs parakstīt tādus papīrus, ka darbs uz galerām šķitīs svētdienas hobijs.

G gusts 13.03.2011

Tiešām stulbums! Pat cūcība! Prasīt 5Ls par izziņu, ks neesi neko parādā, tajā pat laikā, kad paši nezin vai esi parādā, vai nē - vienreizējs gājiens~!

F ferdinands 22.03.2011

Tajā kantorī noteikti nav ko meklēt, tiešām analfabēti strādā, it īpaši zvanot uz informatīvo telefonu, balsi paceļ pret klientu, kur tas ir redzēts vai dzīrdēts, nolamā bezmaz vai tā ka niecība sajūtos ja reiz esmu kavējis maksājumu, kaut kādi lauku skuķi salasīti mēģina lekties ar klientiem, ātrāk kredītu izmaksāt un miers. NEKAD vairs tajā kantorī kāju nesperšu, kur nu vēl kredītu kādu ņemt uz milzīgiem procentiem. Iesaku citiem, nopietni apdomāt pirms ar to ādas dīrātāju kantori ielaisties