Baltic Forest

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Baltic Forest - Sūdzības un atsauksmes

Baltic Forest - Problēma ar apmaksu

Problēma ar apmaksu Izvairieties no darījumiem ar šo uzņēmumu - ar kravas uzmērīšanu ir čābīgi kā arī apmaksa termiņā ir problēma! Nav saņemta apmaksa par 2019 gada marta sākumā izrakstīto pavadzīmi! Veicot jebkādu sadarbību ar šo uzņēmumu - uz naudas plūsmas aprēķinu nepaļaujies - nesoli citiem ka tev būs! Ernests sabojās visu! Sūdzību ievietoja z/s vētras Ernest - mēs neslēpjamies

Baltic Forest - Kokmateriālu uzmērīšana

Kokmateriālu uzmērīšana Iesaku neuzticēties šīs kompānijas uzmērīšanas rezultātiem. Mana personīgā pieredze - mīnus 3 m3 no katras kravas. Nav īsti nekādu ērtu variantu, ka to novērst, jo uzmēra pats BaltcForest un tas notiek ostā.

P purvs 31.03.2015
Komentāri 1 Pārējās

Baltic Forest - Krāpnieks

Krāpnieks Izcils krāpnieks, kas veic aprēķinus tikai sev par labu, un neskatās pat uz to, ka visi "uzmestie" ir vietējie cilvēki! Cik apzināju, tad daudziem (arī policijai) ir liels zobs uz viņu! Dievs nav mazais bērns - gan jau tas atspēlēsies! Bet lai jau cilvēkam tiek, varbūt mājās nav ko ēst, vai švaka veselība.

Baltic Forest - Maksājuma termiņu neievērošana

Maksājuma termiņu neievērošana Pirms vediet uz šo uzņēmumu savu kokmateriālu, jeb dodiet šim uzņēmumam izstrādāt savu meža īpašumu - pārliecinieties par to kad jums ir noslēgts līgums ar precīzi atrunātiem apmaksu datumiem un soda sankcijām, pretējā gadījumā solītie apmaksas termiņi - ievilksies līdz bezgalībai !!! Uzņēmuma īpašnieka ( Ēriks Kupča ) mutiski solītie apmaksas termiņi un nosacījumi ir TUKŠA RUNA !!!

J janis 06.11.2009
Komentāri 5 Pārējās