Baltic Forest - Krāpnieks

Izcils krāpnieks, kas veic aprēķinus tikai sev par labu, un neskatās pat uz to, ka visi "uzmestie" ir vietējie cilvēki! Cik apzināju, tad daudziem (arī policijai) ir liels zobs uz viņu! Dievs nav mazais bērns - gan jau tas atspēlēsies! Bet lai jau cilvēkam tiek, varbūt mājās nav ko ēst, vai švaka veselība.

A aigars dambis 12.12.2011

Ernests kad aizūta kuģi viņam krautuvē ir tāds pārpalikums kad viņš izsauc pareizos zēnus kas sakārto papīrus tā viņš apčakarē igauņus uz mūsu nodoto koku rēķina.

E ernests 17.01.2012

Atbild pats Ernests!Izskatās ka kādam ir tik milzīga nepatka, vai patika, ka savus brīvos brīžus velta komplimentu izteikšanai internetā!Saprotu, ka lielākā gļēvuma pazīme ir kādu noķēzīt internetā!Bezšaubām, jums noteikt neveicās, ne godīgi strādājot, ne zogot!!!TĀPĒC, Mart un Aigar(noteikt kā patiesi, GODĪGI cilvēki esat zem apslēptiem vārdiem)jums liekas ka veiksmes pamats ir zakt, un tāpēc jums liekas ka visi zog!Kā bija tas teiciens?Zaglis bļāva- ķeriet zagli!Man nav jāmāca Jums pieklājibas normas, jo jums tādu nav!Jūs esat skaudības, naida, prostuma pārņemti ļaudis!Vai Jūs domājat ka noķēzot mani, jums rīt viss mainīsies, VEKSIES?KĻŪS LABĀK?Domāju ka nē!Bet vai Jūsu ķengas nomelnos, vai apgrūtinās manu dzīvi, uzņēmējdarbību?Domāju nē!Un tagad par Jūsu izteikumiem pēc kārtas-KRĀPNIEKS-strādāju jau 20 gadus koku biznesā, no tiem 10 Baltic forest!Domāju ar krāpšanu tik ilgi nav iespējams strādāt!Klienti man uzticas!Un tas ir tas, kas Jums nepatīk!Ja runa iet par vietējiem uzmestajiem, tad varu teik, ka šodien pat brīvprātīgi vietējie piegādāja kokus(aptuveni 5 kravas)un pārdeva cirsmu!Jums tas patīk?Domāju ka nē!Un kāds sakars šeit ir policijai?Vai tikai jūs, MART SEVI NENODODAT KĀ EKSEMPLĀRS KURŠ IZGĀŽ ŽŪLTI?Jo izskatas ka Jūsu ķengas ir vajadzīgas tikai jums vienam, tāpēc lai tas izklausītos Jums pašam ticamāk, tad piesaucat aptaujātos cilvēkus un policiju!:))Vai tie aptaujātie ir tie, kuriem sia Baltic forest ziedo, vai arī skauž ka Salacgīvā ir tāds uzņēmējs Ernests kurš vada nopietnu uzņēmumu un neaizmirst par apkārtējiem ļaudīm???Skola, sports, kultūras pasākumi!Vai JŪS TO DARAT MART?VAI TAS ARĪ JUMS NEPATĪK?Domāju ka jums tādu darbu nav bijis un nebūs!Bet par to dievu Jūs uzmanaties!Kā nesanāk, kas kapu citam rok, to izrok pats sev!
Tālāk par to krautuvi!Lai kaut ko tādu teiktu, ir jābūt lietas kursā par to, ko mēs esam nopirkuši un uzkrāvuši uz kuģa!Par šo nu jūs esat vismazāk zinoš!Ja kas, tad sia Baltic forest ir FSC control wood sertifikāts kurš paredz legālas koku piegādes un izcelsmi(tas ir tas sertifikāts, kuru Latvijas valsts meži zaudēja!)!Un tur nu nekādi zeni nepalīdz, kā jūs sakat, kuri nokārto papīrus!JO IR LIKUMA NORMAS PAR SERTIFICĒTAS KOKSNES UZSKAITI, UN NELEGĀLU KOKSNI PĀRDOT NEVAR!VISMAZ BALTIC FOREST NEVAR!Pieļauju ka par šo Jums nu nav ne mazākā sajēga! Tāpēc to ķo jūs sakat, ir jūsu uzskats par biznesu, tas kā jūs būtu strādājis, kā jūs domājat!Ja es/baltic forest strādātu negodīgi, vai uzmetot vietējos, tad nekādi nenosūtītu no Salacgrīvas nemazāk kā 70 kuģus gadā!Jo tad mums kokus neviens nepiegādātu!Bet piegādā, kaut ir daudz citu alternatīvu kur nodot kokus!Bet tas jau ir tas, kas jums kremt!
Uz atvadām, domāju, ka jūs esat kāds neveiksmi guvis kokudarbonis!Cilvēks kuram ir problēmas, personīga nepatika pret mani!Vai konkurents!Tāpēc ko man tur krenķēties!JŪSU ĶENGAS LIECINA PAR TO, KA ESMU UZ PAREIZĀ CEĻA!Mēs strādājam, par mums zin, mums uzticas!Un tas ir tas kas Jums nepatīk!Lai veicas!

Ernests Kupčs
Baltic forest