www.sudzibas.lv Baltic Forest Kokmateriālu uzmērīšana

Baltic Forest - Kokmateriālu uzmērīšana

Iesaku neuzticēties šīs kompānijas uzmērīšanas rezultātiem. Mana personīgā pieredze - mīnus 3 m3 no katras kravas. Nav īsti nekādu ērtu variantu, ka to novērst, jo uzmēra pats BaltcForest un tas notiek ostā.

P

E ernests forest Pārstāvja atbilde 10.03.2017

Sūdzība ir pilnībā neprofesionāla,un apvainojums pilnīgi nevietā.Cilvēks pilnīgi nesaprot ko dara,un ko stāsta visai pasaulei!Lieta tāda,ka Baltic forest ir privāts uzņēmums,kur uzmērīšanas standartus nosaka noteikumi ar kādiem tiek veikta koku pārdošana eksportējot. Tāpēc atšķirībā no citām vietām Baltic forest uzmērīšanas koeficients ir fiksēts.Netiek brāķēts neviens m3 koksnes.Bet tiek kompensēts ar augstāku cenu!Piemēram,tur CITUR kur mēra 3m3 vairāk. Koeficients mainās atšķirībā no koku diametra,tātad ,apjoms kravā paliek lielāks,bet šādam variantam cena tajās CITĀS vietās ir par 3eur mazāka ,un tiek brāķēts apjoms atšķirībā no kvalitātes (kaut kāds). To maz apjēdz sūdzības sniedzējs?Ja ir tik zinošs,bet ar kalkulatoru rēķināt neprot,tad būtu pēdējais laiks to izdarīt ,kā iemācīties.Baltic forest versijā tie ir saprotami cilvēkam lielumi ar nemainīgu koeficientu,bet tajā saucamajā CITĀ vietā cilvēkam rodas jautājums,kāpēc vienai kravai apjoms dēļ mainīga koeficienta ir lielāks,bet otrai mazāks.Pie tam ,šis brīvais koeficienta noteikšanas stils ir atkarīgs no katra cilvēka,atcumēra, katram citi!Lai ar tādām lietā nebūtu jāsaskaras,mēs mēram ar tautai saprotamām metodēm.Ja BF gadījumā 30m3 X 33eur ir 990eur koku īpašniekam,Tad tam CITAM būs 33m3 ar mainīgu koeficientu - 2%brāķis(reāli,brāķis ir katrā kravā,tādu koku nav,un it sevišķi ja tiek pielietots mainīgs koeficients)=32,34m3 x 30eur=970.20eur.Kas ir vairāk?990 vai 970?