Amigo

Atrisinātas
Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Amigo - Sūdzības un atsauksmes

Amigo - Personas goda un cieņas aizskaršana.

Personas goda un cieņas aizskaršana. Personas goda un cieņas aizskaršana.Regulāri tiek kopētas un ar fotošopa palīdzību izķēmotas[pārveidotas manas bildes].Tika ziņots administrācijai,nekādas rakcijas nebija.Apvainojoši raksti amigos .lv nav nekādi retumi.Esmu tur reģistrējies jau 3 gadus un zinu ko saku.Tur arī viltus profilu ir pietiekoši.Lūgums ņemt vērā.Ar cieņu A.Osis

Amigo - Amogo pieslēgums

Amogo pieslēgums Esmu ļoti neapmierināta ar Amigo darbiniekiem. Rēķini ļoti ieži kavējas vai neatnāk vispār un kad zvanu jautāt, kas notiek, tad atbilde, protams, ir, ka rēķins jau sen nosūtīts, kaut gan savā e-pasta pastkastītē neko neesmu saņēmusi, kā rezultātā atnāk nākamais rēķins, kur paziņots, ka līgums ir lauzsts, kaut gan es par to nezkāpēc neesmu informēta. Esmu ļoti neapmierināta un nevienam neiesaku pāriet, vai pieslēgt Amigo pieslēgumu, ja nevēlaties liekas problēmas!

Amigo -

Ja veelaties izmantot savaa telefonaa Amigo sarunu karti, tad ziniet, ka nevareesiet kaa LMT un Tele2 sanjemt iiszinjas no e-pasta jeb interneta, iznjemot no tagad maksas one.lv un nesen vinju pashu lapas amigo.lv, kas arii maksas un arii tikai, ja pasham ir amigo karte. Nav taa kaa tele2 un LMT maajas lapaa normaali - aizej uz sms suutiishanu un suuti cik uziet

Amigo -

Jaungada naktī Amigo PILNĪBĀ nefunkcionēja, neko aizsūtīt nevarēja, nerunājot par sazvanīšanu, tikai ap 4-iem rītā kaut kas izkustējās; intereses pēc izdevās noskaidrot kontu, KAS BIJA SAMAZINĀJIES PAR 20 SANTĪMIEM. Rakstīju e-pastu uz zetkom, atbilde protams kaa jau gaidīju, - vairākas īszīņas nonākušas uz viņu servera. Ja tel. parāda,ka "īsziņa nav nosūtīta", tad taču nav, bet pasaules gudrie čurā virsū un saka, ka līst lietus. Sievai ar okarti tajā pat laikā vismaz kaut kas aizgāja un...