www.sudzibas.lv Amigo Personas goda un cieņas aizskaršana.

Amigo - Personas goda un cieņas aizskaršana.

Personas goda un cieņas aizskaršana.Regulāri tiek kopētas un ar fotošopa palīdzību izķēmotas[pārveidotas manas bildes].Tika ziņots administrācijai,nekādas rakcijas nebija.Apvainojoši raksti amigos .lv nav nekādi retumi.Esmu tur reģistrējies jau 3 gadus un zinu ko saku.Tur arī viltus profilu ir pietiekoši.Lūgums ņemt vērā.Ar cieņu A.Osis

F FlashForward 02.03.2012

Es, protams, atvainojos, bet priekš kam tad sēdēt tādos "mistiskos" portālos?! Priekš kam izlikt savas bildes nezolīdas visu apskatei?! Saprotiet, ne jau kuru katru ņem un izķēmo, noteikti esiet kādam uzkāpis uz varžacs jebšu tur visus aiciniet un ar visiem flirtējiet kā suteneris...

Dzēšaties ārā no tādiem degradētiem portāliem un problēmu nebūs!

Teris 03.03.2012

Nav jau mana vienīgā bilde tā ''apstrādāta''.ir bijuši arī citi gadijumi.

S star 04.03.2012

cskaisti, krasavčiks!

Teris 05.03.2012

Tur tādu krasvčiku reizēm ir vairumā, divi, trīs, kā nu kuru reizi.

I iii 06.03.2012

Tiešām, tādos partālos, tad nav ko meklēt, ja portāla administrācija nav spējīga nodrošināt primāro kārtību!