www.sudzibas.lv Amigo Krāpj klientus ar internetu x1000

Amigo - Krāpj klientus ar internetu x1000

Amigo sola bezlimita internetu par 50 centiem nosūtot sms itd uz nr.1688, bet realitātē to nepieslēdz un novirza uz lapu telefonā info. Amigo.lv/lt tur paliek opcijas maksāt vēlreiz par 100mb 0.98 centi utt. Un tāpat internets nedarbojas, ieteiktu neizvēlēties krāpnieku kompāniju!

Nenodrošina pakalpojumu vispār, bet naudu ņem... Un nekad nav diezgan.

B

Dainis 09.11.2017

Biju izmēģinājis, šo pakalpojumu viss strādāja lieliski, kā parasti, nekad nav bijušas problēmas ar šo operatoru, ja jums pietiktu smadzeņu sazināties ar operatoru un atrisināt šo problēmu, tad nebūtu jātērē savs laiks.

R Rennnnni 09.11.2017

100 MB par 0.98 € , vienmer likas ka internets beidzas atrak..apskatiijos izmantotajos dienas datos - izradas, kad biju izterejis 74 MB sanemu sms ka interneta apjoms ir izterets..un kur pazud parejie MB

O oskars no jaunannas 10.11.2017

mani vini ar apsmauca ar internetu neierobezoto 50 centi ir jau doma pariet uz zz