www.sudzibas.lv Amigo Pakalpojumi neatbilstoši solītajiem

Amigo - Pakalpojumi neatbilstoši solītajiem

Klientu pievilinātājs Emīls telefona sarunā piedāvā "publiski nepieejamu piedāvājumu" - neierobežotas sarunas populārākajos tīklos, kā arī internetu, kas pēc pirmo iepazīšanās 2GB iztērēšanas tikšot samazināts, bet būšot "pilnīgi lietojams".
Realitātē interneta ātrums ierobežots netiek, bet par to tiek piestādīts iespaidīgs rēķins. Pēc ilgstošas sarakstes, kuras laikā tiek atbildēts tikai uz tiem uzdotajiem jautājumiem, kas ir vienkāršāk un ērtāk atbildami, izdevās izcīnīt pārrēķinu, bet tajā pat brīdī internets tika atslēgts pavisam.

H

Komentāri (5)

A Ainārs Gabrāns 16.01.2016

Katru mēnesi "pieraksta" neesošas mobilas sarunas uz fiksētajiem ne-LATTELEKOM telefoniem.
Un atrunājas, ka it kā telefons man nejauši 259 reizes piespiedies.

A Aivars Mežmals 12.05.2016

Amigo reklamē sarunas ar ārzemēm - 13 centi minūte. Kad saņemu rēķinu, tad šī ārzemju minūte ir 21 centu vērta. Skaidrojums - nepilnās norunātās minūtes tiekot uzskaitītas par pilnām minūtēm, kaut gan rēķinā parādās tikai reāli norunātais laiks. Un vēl tāds "padoms" no konsultantes puses - sekojiet līdzi pats, kad runājat! Nu apmēram tā: mīļie Amigo klienti, iegādājieties hronometrus, vai vismaz smilšu pulksteņus!

P pujene 12.07.2016

Iesaku kartigi izlasit visus bezmaksas piedavajumus(davanas) no AMIGO lidz pedejam burtinam(it seviski ar siko druku),lai nesanaktu ka man-Uz Ligo svetkiem piedavaja iepriecinat draugus arzemes ar 30 bezmaksas sarunam,rezultata 13 eiro pie rekina klat,jo izradas,ka Gernsija,kur puse iedzivotaju ir latviesi,nav EEZona un ir paaugstinata maksa-0.59 minute.Parasti zvanot piem.uz Lattelecom,bridina,ka par so zvanu bus jamaksa,bet te ne varda.Dargi svetki sanaca

V Vaira Vasermane 31.01.2019

Jusu AMIGO klients ar telefona Nr 26062299 tiranize cilvekus ar telefona zvaniem,50reizes diena un NERUNA.
Pasekojiet,cik sadu zvanu pedeja menesi?Vai tas ir normali jusu kompanijaMani tiranizeja no 21.01-28,o1
Veciem laudim ,kam vecie telefoni un nevar nobloket IZKOPEJIET menesa nirgasanos unZINOIET policijai

V Vaira Vasermane 31.01.2019

amigo
Ropazu iela 6
RIGA LV 1039

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes