Meklēšanas rezultāti

Ss.com - Обман (Sūdzība)

Обман Подал платное объявление, в котором было несколько позиций по разным ценам, что нарушило пункт 5.4, с которым мало кто знакомится пред подачей объявления. Возможности изменить платное объявление нет, деньги никто не вернул, на запросы никто не ответил. После этого подать бесплатное объявление ни в одну категорию больше не могу, попал в какой-то чёрный список или что-то вроде того. Нарушение правил так особо и не понял, т. К. В том же разделе есть такие же объявления с несколькими товарами за...

Ss.com - Обман, плохой сервис (Sūdzība)

Обман, плохой сервис Не могу подать объявление поставили запрет не объяснив конкретно за что и на какой срок. Деньги на счёт я успешно добавил. Деньги на счёте есть. Я уверен что я не каких правил подачи объявления и не чего не нарушил. Прошу вас рассмотреть мою жалобу.

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)

Krāpšana, slikts serviss Ieliku sludinājumu, apmaksāju, naudu norauj no konta un pazūd gan sludinājum gan konts, zvanīju neatbild, rakstīju neatbild! Zvanīju uz patērētāju aizsardzību, šie teica, ka 2017 gadā tas saits ir atdzīts par negodīgu, pirmdien braucu rakstīt iesniegumu, cilvēki rakstiet visi iesniegumus par krāpšanu, pietiks, lai klapē ciet!

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Dzīvnieki paņēma par četru sludinājumu naudu, un Saka, ka tur ir nepiedienīgs saturs, bet tur vis kas ir, tas ir rakstīts met. Durvis... Slimi zagļi! Pa lielam zaudēts ir tikai 10 eiro, bet personīgi es ar to naudu izdzīvoju 3-4 dienas, teiksim es negribu barot, tos zagļus jo viņiem ir kau kāda manāma alkatība, piedevām nav neviena numura, lai sazvanītu tos visas pretenzijas uz epastu, lai mazāk sūdzību būtu.

Ss.com - Portāls mani nobloķēja (Sūdzība)

Portāls mani nobloķēja Labdien. Es lietoju jūsu portālu vairākus gadus. Mēģināšot ievietot sludinājumu, jūsu serviss mani nobloķēja. Esmu godīgs un cieņu citus, mēģinu jums rakstīt un meklēt palīdzību, atrast iemeslu kāpēc jums kaut kas nepatīk. Domāju kā lieta ir mana sludinājumā, kopēju citus sludinājumus, man tapāt neatļauj izveidot sludinājumu. Es gribu lai jūs aktivizējat manu profilu. Zinu ka esat privāta organizācija un lemt Jūms, es no nelikumīgu nedarīju.

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Iesniedzu portālā maksas sludinājumu, sludinājums maksāja 5.90€. Sludinājuma tekstā bija kļūda dēļ kuras sludinājums netika tālāk publiskots un atnāca ziņojums to izlabot. Izlaboju sludinājumu un pēc noteiktā laika to publiskoju atkārtoti, sludinājums nekādi netika ņemts pretim tekoši norādot datumu kurš jau bija iztecējis, pēc vairākiem mēģinājumiem to publiskot tomēr tas nenotika (ievietoju 3.07, pēc redaktora datiem drīkstēja jau 2.07, bet tas nekādi nepubliskoja) nolemu sludinājumu izdzēst...

Ss.com - Nozaga naudu (Sūdzība)

Nozaga naudu Без объяснения причин блокируют аккаунт и удаляют объявления. Объявления. Без каких-либо нарушений правил публикации. Когда пишешь администратору, просто игнорируют и не чего не отвечают. Написав с других почтовых адресов, их так же вносят в чёрный список и не отвечают. Украли мои деньги! Ни цента не вернули!

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Regulāri liekam sludinājumus uz 4 mēnešiem, jau 2 reizes ir "sistēmas kļūda", un pēc nedēļas pienāk paziņojums, ka beidzas sludinājums. Sazvanīt nevienu nevar, uz e-pastiem neatbild. Esiet uzmanīgi ievietojot sludinājumu attiecībā uz termiņu.

Ss.com - Klientu apmāns (Sūdzība)

Klientu apmāns Krāpnieku varza pilnīga. Pievienojot attiecīgi interesējošai un piekritīgai sadaļai sludinājumu tevi izmet no turienes ārā, paziņojot, ka tas nav atbilstošā kategorijā un jāliek kategorijā par maksu, pie tam tādā, kur neviens pilnā prātā vispār tur neko tamlīdzīgu nemeklēs. Sadaļas izveidotas acīmredzot pīpējot paklājus, nemaz nerunājot par gramatikas kļūdām. Dzīvē vairs kāju tur nesperšu. Viss tendēts uz to, lai iekasētu no tevis naudu. Kad beidzot kāds izveidos normālu sludinājumu portālu.

M maigonislapsa 24.05.2020
Komentāri 4

Ss.com - Блокировка аккаунтов, списание денег с баланса (Sūdzība)

Блокировка аккаунтов, списание денег с баланса Много людей жалуются на эту схему. Наверное, у них есть причины так поступать. У меня два аккаунта заблокировали. Используйте другие рекламные сайты, сразу несколько реклама, далдер, арбуз, мм, возможно, вы знаете другие делайте репосты в социальных сетях, что бы они стали поулярнее. Ведь у вас есть выбор!

Ss.com - Konts bez iemesla tika bloķēts (Sūdzība)

Konts bez iemesla tika bloķēts Sveiki.. Mans konts bez iemesla tika bloķēts, un visi tiko un agrāk likti sludinājumi izdzēsti. Protams, palikusi arī nauda kontā. Kantoris nodarbojas ar krāpšanu. Neapskaužu tos, kuri iegulda simtus, un tos zaudē. Būs jāvēršas PTAC, vai policijā. Savādāk viens kantoris dara kā grib, bet nevienam nav gar to daļas. Saziņā ar redaktoru neviens neatbild, telefons neatbild, e pasts neeksistē.

Ss.com - Krāpšana (Sūdzība)

Krāpšana Мошенничество! Схема уже всем известная, как и в комментариях ниже. При желании выставить объявление, требуют внести деньги на счет, после чего блокируют аккаунт без объяснений. На вопросы администрация не отвечает, возврата средств нет. При попытке зайти в свой аккаунт, выдает «неправильный пароль», хотя пароль сохранён в браузере телефона. Беспредел и только!

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss un tam līdzīgi (Sūdzība)

Krāpšana, slikts serviss un tam līdzīgi Nobloķē kontu vispār bez kāda iemesla! Ieliku sludinājumu bija viss kārtībā palika kaut kāda nauda, tagad pēc kāda laika atkal gribu ielikt un nekas nesanāk. Konts bloķēts. Pieprasa dokumentu foto kopā ar personīgu foto! Kādā Sakarā pilnīgs absurds. Personas datu pārkāpums.

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)

Krāpšana, slikts serviss Tas pats kā visiem. Nevaru ieiet savā prifilā kurā vēl bija palikusi nauda. Sarakstā ar administrāciju piprasīja personas aplicinošu dokumentu - nosūtīju. Pēc tam piprasīja manu foto ar dokumentu rokās - nosūtīju. Tālāk klusums. Uz paziņojumiem neatbild.

Ss.com - Не удается подать объявление (Sūdzība)

Не удается подать объявление Не удается повторить объявление. Нажимаю: продлить срок объявления и поместить в списке первым. Выхожу в свой профиль, где предлагается ввести дополнительный e-mail. Ввожу. Появляется уведомление, что на e-mail выслан link, который необходимо активизировать. Но ничего не приходит, linka в почте нет. Не могу продолжить публиковать объявление.

Annija Bokta - Apmelotāja, savus augstskolas darbus pērk ss.com no izpildītājiem (Sūdzība)

Labdien, tā kā šis cilvēks mīl publikas uzmanību informēju visus ka studente Annija Bokta savus augstskolas darbus neraksta pati bet izmanto ss.com pakalpojumus un pēdk tos no izpildītājiem. Šī studente man rakstīja ar lūgumu izpildīt excel darbiņu kā arī vēl 2 man zināmiem izpildītājiem, tā kā cilvēki negribēja pildīt saprotu kad ir jāsāk uzbrukt un kādu apvainot, bet vai problēma neslēpjas pašā cilvēkā, pildi savus darbiņus pats, nevis meklē lētu vai dārgu variantu un uzbrūc. Lūdzu šai...

M Madelaina 22.02.2020
Komentāri 45 Izglītība

Ss.com - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss 19.02.2020 поставил платное объявление в раздел ищу работу электрика, с изображением лампочки. Впрочем как у всех остальных. Фото админ удалил, прислав письмо что не соответствует правилам. После того, как я в ответном письме задал вопрос почему же подобные фото стоят в других, к тому же бесплатных объявлениях, мой профиль был заблокирован и вся информация удалена. На эмайлы и звонки ответа нет.

Ss.com - Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. (Sūdzība)

Krāpšana. Komunikācija ar klienti pielīdzināma nullei. Bez jebkāda brīdinājumu izdzēsa manu profilu ar 40 sludinājumiem, lieki piebilst, ka uz profila bija 50 eur un 300+ Eur Bonusa summās. Rakstot uz portālu atbildes nav nekādas, zvanot uz grūti atrodamo tel. Neviens neatbild, zvanīju 15 reizes.

Ss.com - Slikts serviss un pilnīga klientu ignorēšana (Sūdzība)

Slikts serviss un pilnīga klientu ignorēšana Es arī pievienojos sūdzībām! Nauda no konta pazūd! Pēc tam nevaru pievienot sludinājumu! Uz jautājumiem redaktors neatbild jo viņam uz visiem ir uzspļaut! Apturēt šo pakalpojuma sniedzēju Latvijā, būtu vis efektīvākais veids! Sūdzības lv prasa 350 burtus ticiet man, vajag īsi un konkrēti, tik daudz nevar žēloties! Būsim saliedēti gan krievu tautība, gan latvieši!

Ss.com - Кража, развод (Sūdzība)

Кража, развод Пополнил счет после чего попробовал оплатить объявления, объявления не получилось поставить по причине нарушения правил ( не каких нарушений не было) на связь администрация не выходит писал 3 раза , на просьбу вернуть пополнение счета тоже игнор. Сегодня написал еще раз после чего при входе в мой аккаунт пишут что пароль не верный. Будьте бдительны не связывайтесь с этой компанией. Не ценят своих клиентов , полное не уважение и развод.