www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Pēc ievietotā sludinājuma, uz e-pastu atnāca šāds: informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi:

5.1 lietotājs neievēro likumdošanas prasības, vispārpieņemtās uzvedības un ētikas normas. Sludinājumā nav aizpildīti obligāti aizpildāmie lauki, vai norādītā informācija ir nepareiza vai ir kļūdaina.

Viss tika pārbaudīts, viss ir korekti aizpildīts. Uz saziņu atbildēja ļoti ātri un ar izdomātu citu jau pavisam iemeslu. Izskatās pēc dubultotas vai trīskārtīgas sludinājuma apmaksas naudas iekasēšanas no sludinājuma ievietotājiem. Princips: ievietots - pārkāpti noteikumi - sludinājuma dzēšana - jauna sludinājuma ievietošana + atkārtota samaksa. Acīmredzami un labi noslīpēts un apstrādāts krāpšanas princips!

28.08.2023

VSR 28.08.2023

Nezinu... Man jā dzēš sludinājumu, naudu makā atgriež...

E elab@inboxlv 28.08.2023

Notiek aktīva sarakste, un no administrācijas puses seko šāds teksts: Vārdu, Uzvārdu var norādīt sludinājuma tekstā.
Tāpat kā Jums, arī lietotājiem ir izsūtīti brīdinājumi, par neievērošanu likuma prasībām.

Interese pēc izgāju cauri sludinājumiem un tādu brīnumainu prasību, nevienā sludinājumā nesaredzu, kad fiziskai personai, ievietojot darba piedāvājuma sludinājumu, tekstā būtu norādīti personu Vārdi, uzvārdi. Ļoti interesantas darbības no šī portāla.
Ievietojot darba piedāvājuma sludinājumu, citos bezmaksas sludinājuma portālos, viss kārtībā, neviens neceļ pretenzijas, kad jānorāda Vārds un Uzvārds.