Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Officeday - Упаковка

Заказывал у этой фирмы товар (канцелярию), привезли в такой коробке, что страшно было в руки брать. Походу у них проблемы с коробками. Упаковка из мусорника наверное была.

N Norbek 12.02.2011

VID Rīģas raj.nodaļā - rupja,nicinoša attieksme

rupja,nicinoša attieksme Vakar iegriezos VID Rīģas raj.nodaļā', lai uzzinātu par algas nodokļu grāmatiņas dublikāta saņemšanas iespējām, jo VID mājas lapā info.par to nav pieejama.Biju nepatīkami pārsteigta, kad atbildes vietā saņēmu rupju uzbrēcienu-ko jūs te tēlojat?Šī jums entā reize, vispirms samaksājiet 10latus, ejiet uz banku, neies jau kases aparātus likt dēļ dažiem latiem!..Tika izteiktas vēl kaut kādas nicinošas piezīmes un komentāri, bet tos jau vairs neklausījos.Vai valsts iestādē pieņemams šāds pazemošanas rituāls, bet darbiniecei pie 4.lodziņa dotas privilēģijas šī rituāla izpildīšanai?

zemnieku saimniecība Sābri - par bezdarbnieka statusa izmantošanu

Vai cilvēks, kas strādā zemnieku saimniecībā par slaucēju jau 4 mēnešus un līdztekus var saņemt bezdarbnieka statusu???

Pilsētas koku zāģēšana - Sniega tīrīšana krāpšana

Mājas lapa uzreiz parāda kādi krāpnieki viņi ir, brīdinu, ka karāpsāna joprojām turpinās nezimantojot firmas nosaukumu, bet tie paši cilvēki vairāk vai mazāk privātā kārtā turpina apkrāpt, numurus nomainījuši. Neuzticiet viņiem tīrīt savus jumtus jumtu sabojāja, sniegu neizveda kā bija solīts, neuzticiet arī citus darbus, netā parakos izrādās ka tikai no krāpšanas viņi dzīvo.

SIA Art Oasis - Norēķināšanās par pasūtījumiem

Šis uzņēmums un to pārstāvošā persona Mārīte Čariņa ir negodīgi. Veicot pasūtījumus melo acīs skatīdamās un, kad pienācis laiks maksāt, neceļ telefonu un nav iespējams dabūt rokā. Negodīgs cilvēks un firma. Turieties pa gabalu.

I Inese 08.02.2011
Komentāri 3 Pārējās

Juvielierizstrādājumu veikals Vecmīlgrāvja RIMI telpās. - Pārdevējas attieksme.

Nekad nebiju iedomājusies, ka pārdevējai juvelierveikalā var būt tik vēsa un augstprātīga attieksme pret klientu.Juvelierveikals, manuprāt nav tā vieta, kur cilvēks tonnām un kaudzēm pirktu katru dienu auskarus, gredzenus vai ķēdītes.Tas tomēr maksā naudu, tāpēc gribētos arī normālu attieksmi, nevis attieksme, ko Tu te atvilkies, viss, kas izlikts, tas arī ir, gribi pērc, gribi nepērc, man vienalga... Skumji, ka tādi cilvēki strādā un grauj prestižu veikaliņam. Labāk zeltlietas un citus dārgmetāla izstrādājumus pirkt internetveikalā, nebūs jāskatās uz neapmierinātu pārdevēju.

N netta 06.02.2011

Baltic Translations - krāpšanās ar pārbaudes tulkojumiem

krāpšanās ar pārbaudes tulkojumiem Firma "Baltic Translations" krāpjas ar pārbaudes tulkojumiem. Cilvēki, kuri meklē darbu, aizsūta viņiem savu CV un pēc laika no firmas tiek atsūtīta atbilde par to, ka pirms darbu piedāvāšanas nepieciešams, "lai Jūs veicat pārbaudes tulkojumu". Lieki piebilst, ka pēc teksta iztulkošanas un teksta nosūtīšanas kontakti ar firmu pazūd. Ir aizdomas, ka šī firma šādi apkrāpj cilvēkus un pārbaudes tulkojumus pēc tam izmanto savām vajadzībām.

B BaibaRezak 05.02.2011
Komentāri 42 Pārējās

cigarete - elektroniskaa cigarete

Labdien!Es gribētu uzzināt Jūsu domas par elektroniskajām cigaretēm.Kaitīgas vai ne tik ļoti ut.t.t.

http://www.precos.lv - http://www.precos.lv

http://www.precos.lv samij protivnij portal s cenzuroi . tot, kto platjit, togo njecezujut .

K kreimene 02.02.2011
Komentāri 2 Pārējās

L"T sadzīves atkrutumu izvešana - Noslēgta līguma noteikumu nepildīšana

Ši firma nepilda līguma noteikumus! Man no 2010.g. decembra beigam stāv pilns koteiners ar sadzīves atkritumiem!Es dzīvoju privatmājā!Kad zvanu uz apkalpošanas centru, man tikai sola un sola, ka izpildīs darbu!!!NEKĀ NEBIJA!!!Kā stāv pilns konteiners, tā arī stāv! Es nezinu, es uz savas ādas to izjūtu, piedāvāju jums arī padomāt, kuru firmu izvēlēties. Un starp citu, kad vienu reizi viņi galu galā atbrauc savākt sadzīves atkritumus, un paņēm līdzi maisus, kas stav blakus pilnam konteineram...

K Kirils 29.01.2011
Komentāri 5 Pārējās

Sniegs - sniegs

sniegs Vecāķu prospekts, - Skanstnieku stūris. Sūdzējos gan velnam, gan dievam par šo nolādēto sniegu. Nekā nebij, jo vairāk sūdzies, jo vairāk snieg. Atmetu tam visam ar roku, ņemu lāpstu un roku. Pārstāju sūdzēties un še tev pārstāja snigt. Mokām gals klāt nodomāju, bet, - atnākot no darba mājās, ak mī un žē, uz stūra blāķis no ledus. It kā nalamājos ar dievu un velnu! Nu nē, lai stāv līdz pavasarim. Nav vairā dukas. Divi jau miruši no sniega vākšanas, negribu būt trešais. Īsāk sakot atbrauc ceļu...

H harijs 28.01.2011
Komentāri 5 Pārējās

SIA "R.A.J.A.L." - Attieksme

SIA "R.A.J.A.L." (paklāju veikali - Reinis) biroja darbinieki uzskata, ka nav nepieciešams ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kas viņiem var būt izdevīgi un noderīgi, sazvanoties atbildēt ar pieklājīgu un saprotošu attieksmī, tā vietā "izmetot" vairākus pārmetumus un nevietā apvainojot zvanītāju. Diez vai ir iemesls, lai tā izturētos.

A Anete 26.01.2011

J.Rozes grāmatnīca - Kompetence

Sveiki! Informācijai... Var jau būt, ka tikai man tā gadās.. Bērnam vajag skolai darba burtnīcu.. Tā kā esmu aizņemta, atrodu internetā telefonu, pazvanu uz grāmatnīcu un pajautāju vai ir konkrētā lietas, kas man nepieciešama. Meitene laipni atbild, ka jā ir, brauciet pakaļ... aizbraucu.. pieeju pie kasieres- saku, kas man vajadzīgs-- atbilde- "Mums nav mācību grāmatas". Es lielā šokā prasu- a ko mani pa telefonu muļķojat? Darit man nav ko? Viens pasaka ka ir, otrs ka nav... Pārdevēja...

A Aiva 18.01.2011
Komentāri 8 Pārējās

Valsts - Niecīgie pabalsti

Lai diskutētu par iespējamām izmaiņām saistībā ar ģimenes valsts pabalsta piešķiršanu no 2011.gada jūlija, ceturtdien, 6.janvārī, labklājības ministre Ilona Jurševska un Labklājības ministrijas (LM) speciālisti tikās ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS), arodbiedrību un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Atgādinām, ka valdība uzdeva LM sadarbībai ar sociālajiem partneriem un nevalstisko sektoru līdz 15.janvārim sagatavot koncepcijas projektu, kurā ietverti vairāki risinājuma varianti...

E Evelīna 16.01.2011
Komentāri 46 Pārējās

darbā iekartošanas agentūra Lielbritānijā - krāpnieki

Neticiet viņiem ko stasta, jo tas visas ir muļķības! Atbrauksiet dabūsit padzīvot tā dēvētā viesnīcā, pa kuru maksāsiet 80 paundus, bet dzivosiet 6 civeki viena 18 kvadratmetru liela istabinja. Virtuves nav, leduskapja nav, izstbiņu netira! un strasasiet pa minimalo, kuru pat varat nesa;nemt ja viņu prāt pa lēnu stadāsiet. Pec mēnesa izliks uz ielas un liks pašiem meklēt dzīvesvietu! un nekadus dokomentus ar nelīdzēs kartot! viss būs pa siem jādara! Tākā izvēle jūsu rokās pats to visu piedzīvoju un citam nevienam to neiesau

R raivis 16.01.2011
Komentāri 4 Pārējās

SIA Baltixs - brilliantcigs - el-cigs

Sveiki. Vēršos pie jums ar brīdinājumu neiegādāties produkciju, pie SIA Baltixs, tā sauktais brilliantcigs. Uzskatu ka esmu izsmiets, pirms pāris mēnešiem iegādājos elektronisko cigareti. Katru otro nedēļu bija jādodas pie viņiem mainīt detaļas, jo kaut kas sabojājās. Taču vienu dienu, iegāju www.brilliantcigs.com lai apskatītu vai nav, kas labāks izveidots, taču man lapa neatvērās. Tā vietās jutos kā muļķis, kad esmu tur iepircies, jo uz visas produkcijas sarakstīta šī adresi ( ieejat un apskataties), taču nekādu ziņu pa jauno info vai web lap maiņu! Kauns un negods. Andrejs

A Andrejs 15.01.2011
Komentāri 3 Pārējās

transport - problema s transportom i ne tolko

V Vasilij 11.01.2011

Olajnfarm - Olajnfarm

Predprijatie zakupilo 27 mashin, a rabotniki, kotorie prinosjat predprijatiju pribil', na kotorix derzitsja proizvodstvo . Vinuzdenni dobiratsja do mesta raboti peshkom v golojed, moroz . Objasnenija rukovodstva, avtobus slomalsja kak but to on odin na vsje predprijatie, i ve4no govorjat 4to deneg net, finansi ne pozvoljajut . Tak bi i otvetili 4to sredstv net na rabotnikov . Daze zakupit' moloko dlja nix doroze 4em 27 novix avtomobilej . eto bezobrazie na Olajnfarme .

V Vasilij 11.01.2011

Cepti kartupeļi - Direktors pa laiš rokas pret berniem

Labdien te raksta anatolijs marcinkevics es macos rudzatu speciala internat pamaskola un es dzivoju barenu nama likumi es macos pirmo gadu un man ir sudziba par skolas direktoru ka vins mani apsauka ar sliktiem vardiem un palaiž rokas un man iesita es viniam saku ka mani aistiek lielie zeni bet vins neka nedara un skolotaji ari apsauka un palaiž rokas viinam skolniekam artjomam burkalo viņš sedeja gulta un atnaca skolotais nikolais raspucins un ienaca un teica ko tu te sedi un artjoms burkalo...

A anatolijs 07.01.2011
Komentāri 10 Pārējās

Rudzatu skola - direktors palaiž rokas berniem

Labdien te raksta Anatolijs Marcinkevics mums ir problēmas ar skolas direktoru Edgaru Vaivodu. Vins palaiž rokas Rudzatu skola un apsauko ar sliktiem vardiem un ari audzinataji rokas palaiž un vienam bernam artjomam burkalom iesita pa muti neparko un ar kulaku vins teica ko sedi un atjoms burkalo teica ka ir nevar un vins iesita pa muti ar speku. Direktors iesita man vakar ar roku. Un es saku trakot. Edgars vaivods saka teikt ar visadiem vardiem un direktors nevar neka izdarit par to ka iesit bernam pa muti vins teica pareizi dariji un ta jau nav pirma reize. To raksta Anatolijs Marcinkevics