Biedrība "Latvijas Alus muzejs" - iespējam krāpšana

Biedrības "Latvijas alus muzejs" valdes priekšsēdētājs Andrejs Šikors aicina darbā bez darba līguma darbiniekus. VIņam nav reālu plānu veidot kaut kādu muzeju. Nav nedz reālu telpu, nedz naudas. Iepriekš visai apšaubāmi vadījis savu uzņēmumu "Baltic Building Media Group" un 2010.gadā pret šo uzņēmumu ir ierosināts maksātnespējas process.

J

E Eryk 17.06.2011

A tā muzeja darbinieki uz uzņēmuma rēķina darba laikā var dzert pivci?

A alusmuzejs 17.06.2011

Shis Juris Juris Kibermanis no Tukuma( www.draugiem.lv/ brivdomatajs, frukts ar skandaalists reputaaciju, un shobriib nelikumiigi izmanto bezdarbnieka statusu. riedaliijaas darba paarunaas un uzzinot vinja CV, parbadot rekomendaacijas no ieprieksheejaam darba vietaam, atteicaam sleegt darba liigumu un tagad smird. Evuk - pivci dzer tikai tie kas ir nopelniijushi.

T Tikai uzvārds 05.07.2011

Andrej! Kur man ticēt kaut vienam tavam vārdam??? Nolaidies uz zemes! Ja pēc tavām domām tas juris ir skandālists tad kas esi Tu??? deļ tādiem kā Tu ir ko skandalēt... grābeklis tāds...

K kleo 26.10.2011