Zieduserviss.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Zieduserviss.lv - Sūdzības un atsauksmes

Zieduserviss.lv - Kvalitatīvi ziedi

Kvalitatīvi ziedi Zieduserviss.lv ir mans iecienītais galamērķis, kad vēlos iepriecināt savu sievu ar skaistiem ziediem vai pušķi. Viņu pušķi ne tikai vienmēr izceļas ar skaistumu, bet arī ilgstoši saglabā svaigumu vāzē. Sieva vienmēr ļoti priecīga par šiem ziediem. Liels paldies zieduserviss.lv par kvalitatīvu ziediem.

I igorciks1 30.01.2024
Komentāri 0 Ziedi

Zieduserviss.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu vienu pasūtījumu savai mammai (Pasūtījums nr: 12520174470) . Nosūtīju puķes un konfekšu kasti ar apsveikuma kartiņu māmiņdienā. Veicu otru atsevišķu pasūtījumu savai vīra mamai (Pasūtījums nr: 12520174468) . Nosūtīju tikai ziedu pušķi ar apsveikuma kartiņu māmiņdienā. Ziedi esot bijuši skaisti, pati tos neesmu redzējusi. Bet vislielākā problēma un nesmukums sanāca, jo kurjers sajauca kārtību. Mana mamma saņēma tikai puķes un kartiņu ar tekstu, kas nebija domāts viņai. Un mana vīra mamma...

Zieduserviss.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījām māsai ziedus uz dzimšanas dienu, precīzi ar visām norādēm, gribējām kā pārsteigumu, bet diemžēl tas tika sabojāts, ziedus piegādāja dienu ātrāk pirmdien ar piebildi, ka svētdien nevienam neesot bijis laika atbraukt, tāpēc tie atvesti šodien, kas par murgu??? tos vajadzēja vispār tikai piegādāt uz otrdienu, telefons 25449947 neatbild nevienā laikā, labi jau ka vispār atveda!

L Lillis 24.10.2016
Komentāri 0 Pakalpojumi

Zieduserviss.lv - Vecas puķes

Vecas puķes Pasūtīju otrai pusītei ziedus. Jau saņemot puķes izskatījās vecas. Kurjers pat nesot pa durvīm tos turēja lejup, lai saņēmējs nepamana saņēmējs ka rozes ir vecas. Jau nākamajā rītā ziedi bija izmetami. Neiesaku izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus!

Ziedu internetveikals zieduserviss.lv - Piegāde/ neatbilstiba attēlam

Piegāde/ neatbilstiba attēlam Atsauksmes par zieduserviss.lv Nožēlojams serviss - 1) neskatoties uz pasūtījumu agri no rīta un n-tajiem zvaniem, ziedi tika atvesti pēc svētkiem. Kāda tad vispār jēga vairs kaut ko vest? 2) pušķis neatbilst tam, kāds tas izskatās mājas lapā. Izmantoju pirmo un pēdējo reizi.