VSpa

Kategorija: Skaistumkopšana  •  Skaistumkopšanas saloni
Sociālie tīkli:

VSpa - Sūdzības un atsauksmes

Vspa - Slikts serviss un attieksme

Slikts serviss un attieksme Biju uz SPA rituālu "Pavasara valdzinājums". Saņēmu iespēju apmeklēt šo spa dāvanā gada sākumā (lieliska dāvana dāvanu čeks) un beidzot izlēmu izmantot. Rituāla vērtība 95 eur! Pirmkārt, jau spa absolūti nav fleksabli. Šorīt plkst.12: 30 man bija pieraksts, no rīta pamodos ar milzīgām kakla sāpēm un iesnām. Jā, zinu, ka procedūru var atcelt vēlākais 24 h ieprekš, bet manuprāt, administrācija varēja nākt pretī - sazvanīju pirms 9: 00 no rīta un teicu, ka esmu saslimusi, negribu aplipināt...

Vspa - Briesmīga vaksācijas kvalitāte

Briesmīga vaksācijas kvalitāte Pirms laika iegādājos kuponu uz cukura vaksāciju. Pirms pāris dienām biju vspa salonā uz procedūru. Uzreiz man pateica, ka cukura vaksācija nebūs, bet gan izmantos vairākus vaska veidus. Ok-katrai zonai savs vasks. Problēmas: 1. Vaksēja pārāk ātri, bez ādas nostiepšanas; 2. Man tagad ir ādas bojājumi-zilumi un norauta āda 3. Nekvalitatīvi novaksēts

Vspa - Slikts servis

Slikts servis Es ari biju uz masāžas salonu vspa Antonijas iela 24 nu loti nepatika. Stundas vieta 35 minūtes laikam tāpēc kad dāvanu karte. Un nekas netika izdarīts ka tika runāts. Neiesaku šo salonu. Vajadzēja pilnu ķermeņa masāžu bet izdarīja muguras augšdaļu. Ja ari mase muguru tad visu un ari krustus.

Vspa - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar, apmeklējot Spa salonu Vspa, kas atrodas klusā centra, Antonijas 24a, palicis neapmierināts par saņemto pakalpojumu jo relaksējošo masāžu taisīja meitene kas laikam to dara pirmo reizi savā mūža. Pirmkārt taisīt masāžu ar gredzeni rokas ir aizliegts. Otrkārt nezin punktus uz ķermeni kas ir ja masāžēt. Neieteicu tur pasūtīt masāžu.