Vilana Salons

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Vilana Salons - Sūdzības un atsauksmes

Salons Vilana - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Ваксинг ног и рук. Атмосфера и отношение приятное. Молодая девушка, очень любезная. Заплатила 50 евро, но дома, внимательно посмотрев , увидела целые пропущенные зоны с волосами. В кабинете заметить было нельзя, было приглушенное освещение и намазано маслом. Обидно, что за 50 евро пришлось еще самой около часа выщипывать пинцетом.

Salons Vilana - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Ļoti pretīga attieksme no "manikīres" Olgas,strādā nerūpīgi, vīlējot nagus skatās televizoru, nepajautā nemaz man kādu formu un cik īsus es gribu nagus, novīlēja pilnīgi šķībi un nevienādi, apkalpošana no šīs manikīres zem katras kritikas. Latviešu valodu nesaprot. Neizturēju, piecēlos un aizgāju, mājās, protams, bija pašai jāizlabi viņas kļūdas.