www.sudzibas.lv Vilana Salons Ļoti slikts serviss

Salons Vilana - Ļoti slikts serviss

Ļoti pretīga attieksme no "manikīres" Olgas,strādā nerūpīgi, vīlējot nagus skatās televizoru, nepajautā nemaz man kādu formu un cik īsus es gribu nagus, novīlēja pilnīgi šķībi un nevienādi, apkalpošana no šīs manikīres zem katras kritikas. Latviešu valodu nesaprot. Neizturēju, piecēlos un aizgāju, mājās, protams, bija pašai jāizlabi viņas kļūdas.

Papildināts riga 10.10.2016

Sī manikīre man vīlēja nost gēla nagus, kas bija jau atauguši, lai liktu pa jaunu. Kādiem 2 nagiem novīlēja veco gēlo, pārējiem pat veco gēlu nebija pacentusies novīlēt līdz galam, nagi bija šķībi un greizi, skatījos un nespēju nobrīnīties kā tā vispār var strādāt!!!! Frēzēšanas laikā saplīsa uzgalis 2 reizes, jo frēžu uzgaļi bija jau izvīlēti. Vīles kādas 20, bet visas jau novīlētas, jaunu vīļu nav, vīlēja man ar 4 vīlēm un maiņām, BRIESMĪGI. Kad viņa pabeidz taisīt manikīru (protams, iegrieza arī man kutikulu ādā tā ka tec''eja asins 2 nagiem) līdz salona slēgšanai bija palikusi pus h (plkst 17:30), kā jums šķiet kādu franču manikīru ar gēlu var uzlikt pus stundā, ja stunda aiziet vīējot un griežot????? Turklāt Sašam (acīmredzot vīram, kas zvanīja un gaidīja mājās) Olga teica, ka būs tieši 18 mājās. Kad pabeidza taisīt manikīru, pateicu STOP, jūs man gēla nagus neliksiet, piecēlos, nometu viņas 10 Eur un aizgāju. Pretīga manikīre, tādai vajadzētu strādāt noliktavā prom no cilvēkiem,!!!!!

R