Viar Art Canvas

(Juridiska adrese)
Tālrunis: +371 27044470
+371 25444744
Informācija:

Studija Viarcanvas – tas ir saliedēts mākslinieku kolektīvs, kuri uzklausa un izprot klientu vēlmes. Jūsu vēlmes – ir mūsu pamatvērtība!

Studija Viarcanvas komanda kvalitatīvi izpilda jebkuras sarežģītības pasūtījumus – sākot no vienkāršām foto gleznām un beidzot ar lieliem ģimeņu portretiem uz kanvas.

Darba laiks: 10:00 - 20:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Māksla / Daiļrade
Sociālie tīkli:

Viar Art Canvas - Sūdzības un atsauksmes

ViarCanvas.lv - Piegādes laiks

Piegādes laiks Vietnē viarcanvas.com pasūtīju portretu no fotogrāfijas uz kanvas. Izvēlējos piegādi 18.03.2022 pirms pusdienām. Bet portrets tika piegādāts 18.03.2022 pēcpusdienā. Man bija jāgaida kurjeru. Lai gan vietnē ir iespēja norādīt piegādes datumu un pēc tam, kad es zvanīju ar lūgumu, lai mani piegādā pirms pusdienām. Man teica, ka piegāde būs dienas laika, bet kurjers parasti piegādā no paša rīta. Jūs varat arī piezvanīt kurjeram un uzzināt, kāda laika būs piegāde. Zvanīju viņam pulksten 11 un viņš teica, ka agrāk par 2iem nebūs. Un man vajadzēja līdz 13: 00, jo aizkavējos uz manikīru.

K Kristina Dzan 20.03.2022
Komentāri 0 Foto

AtrisinātaViarCanvas.com - Доставка опоздала

Доставка опоздала На сайте viarcanvas.com указала доставку 18.03.2022 до обеда. А доставили 18.03.2022 после обеда. Пришлось ждать курьера. Хотя на сайте есть возможность указать дату доставки и после я позвонила с просьбой чтобы мне доставили до обеда. Мне сказали что доставка будет в течение дня, но курьер обычно доставляет утром. Также курьеру можно позвонить по номеру телефона и узнать когда он будет. Я позвонила ему в 11 часов и он сказал, что будет в ё14 часов раньше получится. А мне нужно было до 13 часов, так как я опаздывала на маникюр.

K Kristina Dzan 20.03.2022
Komentāri 1 Foto