www.sudzibas.lv Viar Art Canvas Slikts serviss un kanva ar bojājumu!

Viar Art Canvas - Slikts serviss un kanva ar bojājumu!

Pasūtīju kanvu vīram uz kāzu gadadienu, ļoti laicīgi, izvēlējos pasūtījumu saņemt 22.08, bet kā par brīnumu tika piegādāts ātrāk 17.08, nu ko, nospriedu labi vien ir, uzdāvināju vīram arī kanvu ātrāk, neiešu jau slēpt mājas - vīrs priecīgs pakojam vaļā, bet še tev brīnums, glezna sabojāta ar pleķiem, uzreiz rakstu epastu ar bildēm pielikumā ko un kā darām, ka vēlos atrisināt radušos situāciju, mājas lapā noradīts, ka viņi nodrošina garantiju un preces labošanu vai maiņu un visu transporta izdevumu segšanu, bet patiesībā tā nav! Sarakste ar viņiem haotiska, pie risinājuma nenāk, prece man pašai jāved uz viņu adresi un pēc tam viņi jauno man piegādās, ā un pats labākais, piedāvāja pašai mājās notīrīt pleķus. Šausmas. Nožēloju, ka izvēlējos šo uzņēmumu!

03.09.2023

V ViarCanvas 03.09.2023

1 - Mēs ar prieku piekritām nomainīt audeklu pret jaunu. (Bez papildu pārbaudes par punktu veidošanos uz audekla)
2 - Klients atteicās no visiem piedāvājumiem.
3. Mūsu vietnē nav informācijas, ka mēs maksājam par piegādi abos virzienos
4- Mēs daudzkārt skaidrojām, kā notiek mūsu preču nomaiņa, bet klients vēlējās, lai mēs strādātu pēc citu interneta veikalu noteikumiem.
5 - Kliente jebkurā laikā var izņemt jaunu audeklu no mūsu biroja vai mēs varam to piegādāt, ja viņa atgriež pirmo audeklu.